6.09.09 Szczecin - Festiwal Młodych Talentów - Gramy 2009

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

6.09.09 Szczecin - Festiwal Młodych Talentów - Gramy 2009

Postprzez Taavi » września 7 2009 - 17:14:38

Powiem krótko - było fajnie. Mocno fajnie. Lao Che jako gwiazda wieczoru na festiwalu młodych talentów wpasowało się fenomenalnie. Sami niewiele starsi od uczestników (no niech mają chłopaki posłodzone trochę) mogą być dla nich wzorem.

Sam występ - klasa. Mój trzeci koncert Lao Che na jakim byłem, drugi jaki widziałem (pamiętny koncert w strugach deszczu w czasie juwenaliów... straciłem nadzieję i wyszedłem byłem i byłem nie wróciłem - żałuję do dziś). Miło się zrobiło kiedy Czeczot zrobił ruch i zluzował ochroniarzy tak, że dało się podejść bliżej sceny. Tym Pan Czeczi zaplusował (odrobił lekkie burakowanie w czasie "ekspertowania").

Była energia, była radość, była zabawa. Czego nie było? Nie było "Guseł" - troszku szkoda. Chociaż na koncercie w Słowianinie widziałem, że młodsza część, a przynajmniej część tej części widowni nie za bardzo kojarzy pierwszą płytę. Trudno. Bierzem co dają. Dopóki siedziałem na ławie to siedziałem obok gościa - na oko lat około 40, który razem ze mną, po równo, wyrzężał wszystkie teksty - pod sceną kiwałem się z 16 letnimi człowiekami - sam mam lat 27. Lao Che łączy pokolenia. Wracajcie szybko. Bahmaty spinajcie i ku nam!

I kupą... mości panowie :)
chytrze bydlą z pany kmiecie
Taavi
 
Posty: 3
Dołączył(a): lutego 27 2008 - 23:40:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: 6.09.09 Szczecin - Festiwal Młodych Talentów - Gramy 2009

Postprzez Quos » września 7 2009 - 22:50:28

Dzięki refleksowi i informacjom od Jarka P:
PYK
Quos
 
Posty: 165
Dołączył(a): listopada 11 2005 - 16:19:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6.09.09 Szczecin - Festiwal Młodych Talentów - Gramy 2009

Postprzez Taavi » września 7 2009 - 23:21:16

Rewelacja! Dzięki ogromne!

"Chcemy pod scenę!" :)
chytrze bydlą z pany kmiecie
Taavi
 
Posty: 3
Dołączył(a): lutego 27 2008 - 23:40:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: 6.09.09 Szczecin - Festiwal Młodych Talentów - Gramy 2009

Postprzez kisiel » września 12 2009 - 20:49:47

Z kolei, jeśli o mnie chodzi, to był to już mój siódmy koncert Lao Che i muszę niestety stwierdzić, że najsłabszy. Ale tak sobie myślę, że w końcu taki musiał też się zdarzyć. Całość wydawała się taka przypadkowa, to co wyprawiała ochrona, to jakiś skandal był, brakowało trochę atmosfery, dopiero, jak wpuszczono nas pod scenę, zaczęło się trochę dziać. Bardzo zaskoczony jestem brakiem jakiegokolwiek utworu z Guseł, a zawiedziony brakiem Godziny W, no ale wiadomo wszystkiego nie da się zagrać. Może te moje odczucia wynikają z tego, że brakuje mi jakiejś takiej świeżości, zespół tymczasowo ograł mi się? Nie wiem, mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej;)
WOLNOŚĆ musi być!
kisiel
 
Posty: 10
Dołączył(a): sierpnia 17 2008 - 16:45:14
Lokalizacja: szczecin

Re: 6.09.09 Szczecin - Festiwal Młodych Talentów - Gramy 2009

Postprzez Madziunia » września 13 2009 - 19:46:48

To był mój też trzeci koncert lao che i nie zgadzam się z przedmówcą. Lao che jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Koncert rewelacja pierwsza klasa! Może brakowało "Godziny W" , "Hiszpana",ale i tak było ok. Na wszystko nie było czasu, wkońcu nie był to typwy koncert, tylko występ w ramach...
Organizatorzy jak chcieli mieć tory pod sceną, to mogli zaprosić np. Pana Krwaczyka ( bez obrazy dla kogokolwiek) albo inną gwiazdę z Opola czy Sopotu. 8)
maKOMpaBIEmpaTA
Madziunia
 
Posty: 2
Dołączył(a): września 13 2009 - 19:28:45


Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości