Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez Bidzi » listopada 7 2009 - 01:19:23

Hejka, jestem tu nowa i mam jedno ważne pytanie? na koncertach nie bywałam chyba z 9 lat- ( mam 2 dzieci od 7 lat męża nie to żebym nie chciała ale czasu brak) Lao che zaraził mnie mój mąż i nie ukrywam, że pokochałam całym sercem ale do rzeczy mam pytanie jak to jest na koncertach u Lao Che są miejsca siedzące ? a co z tańczeniem ? czy można tańczyć? oj nie smiejcie się tylko napiszcie coś bo ja od roku mam zawód kurka domowa :D mieszkam teraz na podlasiu kurczę czytam, że w lublinie koncert napiszcie co się dzieje na koncertach . pozdrawiam
Bidzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): listopada 7 2009 - 01:04:46

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez gad44 » listopada 7 2009 - 14:11:34

Sympatyczny post :D

Bidzi napisał(a):są miejsca siedzące ?


Zależy od klubu, w tym nigdy nie byłem, to nie wiem, ale myślę, że powinny się jakieś znaleźć. Tylko, że jeśli chciałabyś je zająć to musiałabyś wcześnie przyjść, bo na pewno nie tylko Ty na nie czychasz.

Bidzi napisał(a):a co z tańczeniem ? czy można tańczyć?


Tańczyć można, ale nie polecałbym Ci tańczenia blisko sceny, bo tam może tańczyć już grupka młodzieży, której horeografia bywam czasem brutalna. Jedank na uboczy tańczenie jest jak najbardziej wskazane i mile widziane.

Na zakonczenie muszę Cie zmartwić. Swój post umieściłaś w dziale "Płyta Gusła" który ni jak tutaj nie pasuję. Powinnaś napisać go w dziale "Koncerty". A na tym forum grasuje pewien zły Łoś który może Cię skarcić a nawet przenieść Twój temat tam gdzie jego miejsce, czyli do działu "Koncerty" właśnie.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez Bidzi » listopada 9 2009 - 22:59:30

o kurczę faktycznie dałam ciała, to oczywiste, że powinnam zamieścić wcześniejszy post w dziale koncerty, sorki bardzo i dzieki za poradę, dodam, że ja właśnie bardzo lubię tańczyć ale może faktycznie powinnam unikać miejsc bliżej sceny "co by" w całości wrócić do domku :D przenoszę się na dział koncerty :)
Bidzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): listopada 7 2009 - 01:04:46

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez Mrówek » listopada 27 2009 - 13:41:11

My z Nati i Adelką delikatnie się przymierzamy do wyjazdu do Lublina, mimo że to wtorek, ale aktualnie brakuje nam kompletu do podróży samochodem (a im bliżej kompletu, tym mniejsze koszty podróży). Może więc ktoś z Warszawy ma chęć się wybrać? Powrót byłby tego samego dnia (czy też raczej nocy), wstępny koszty w przypadku 4 osób - 20 zł (za podróż w obie strony).

Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez Mrówek » listopada 27 2009 - 14:16:46

No proszę, już się zdążyło zdezaktualizować, tzn. mamy komplet 4 osób. W razie potrzeby piąta też się zmieści, więc jakby co można się zgłosić jeszcze, ale tak czy siak wygląda na to, że jedziemy. O ile rzecz jasna do wtorku będziemy mieć samochód ;>.

Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez adelka » listopada 27 2009 - 17:33:11

Ja siedzę koło okna!
33 jest numerem jeden
adelka
 
Posty: 78
Dołączył(a): lipca 27 2008 - 10:59:20
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez Mrówek » listopada 30 2009 - 18:10:34

Jedno miejsce z Wawy do Lublina ciągle jest wolne, bo pojemność samochodu wynosi 4-5 osób, a na razie mamy 3 i pół zgłoszenia ;). Jakby co, to proszę na priva.

Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez praczas-opensources » listopada 30 2009 - 18:48:40

UWAGA!

Z powodów niezależnych od zespołu koncert został przeniesiony do Klubu Graffiti.
::: www.opensources.pl ::: Booking - Management - Label :::
praczas-opensources
 
Posty: 75
Dołączył(a): lutego 13 2008 - 21:09:10

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez gad44 » listopada 30 2009 - 23:54:55

praczas-opensources napisał(a):UWAGA!

Z powodów niezależnych od zespołu koncert został przeniesiony do Klubu Graffiti.


OK, ale zmienia się tylko klub, a nie godzina, cena, bilet, itd.?
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez praczas-opensources » grudnia 1 2009 - 00:00:09

Tylko Klub się zmienia. Bilety kupione są ważne. Godziny wg Organizatora również pozostaja bez zmian.
::: www.opensources.pl ::: Booking - Management - Label :::
praczas-opensources
 
Posty: 75
Dołączył(a): lutego 13 2008 - 21:09:10

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez Mrówek » grudnia 3 2009 - 01:39:42

I nikt nie napisze nawet pół słowa jak było? ;)

Na przykład o nowym coverze "Populares uber alles" Homo Twista? Mi akurat średnio to podeszło, ale koncert całkiem do rzeczy, klub też całkiem fajny (nie dotyczy ochroniarzy), no i oczywiście towarzysko jak (prawie) zawsze super. Szczególne ukłony dla Frodo Bagginsa ;>, z którym dopiero wczoraj miałem/mieliśmy okazję dłużej pogadać i przekonać się, że z gruntu jest git ;>.

Fajnie, że znów się coś ruszyło z forumowymi wypadami na koncerty.

St. Taksówkarz Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez HardChief » grudnia 3 2009 - 08:27:58

Było zajebiście :D Popiłem ale się nie sponiewierałem, potańczyłem ale się nie wywaliłem i nawet w ryja (i to od kobiety) zarobiłem...Muzycznie poza ekstazą nie wiele ogarniam, jakby kto zapodał set listę to bym się skonfrontował z pamięcią. Wiem że zaczęło się od "Dida Lirnika" a na ekstatycznym tańcu Denata na "Hiszpanie" się skończyło. Ale proszę nie traktować mnie jako pewnego źródła informacji :wink: Lista dziękczynna jest długa: Załodze "Pogromcy szos" za mnóstwo emocji i wrażeń intelektualnych w jedną stronę i bezpieczny powrót w drugą, Gadowi za perfekcyjną rolę nawigatora i gościnę (ukłony i pozdrowienia dla Gadziny), Łosiowi za podbarierkową ekstazę i na koniec Zespołowi, bo gdyby nie grali to po jaką cholerę jechałbym do Lublina.
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez gad44 » grudnia 3 2009 - 15:25:11

Nie pisałem bo czasu brakło. Ale już mogę dodać coś od siebie.

Koncert bardzo fajny. Jeśli chodzi o kondycje bandu to byłem na lepszych koncertach Lao, jednak jak wiadomo nie od dziś koncert to nie sam zespół. To co nmnie rozwaliło to "Groźba" która chyba już jakiś czas nie była grana, a która wymiata :D Przyłączam się do prośby o setlistę, ja sam nigdy nie jestem w stanie tego wszystkiego spamiętać.
Pierwszy raz widziałem Lao Che w sali która nie była wypełniona po brzegi. Przed wejściem można było normalnie kupić bilety co raczej w Lublinie się jeszcze nie zdarzyło.( Moim zdaniem to bardziej wina organizatorów - reklama bardzo licha, dosłownie ze 2 plakaty widziałem i to też koło klubu gdzie koncert miał się na początku odbyć, potem zmiana daty, ludzie oddawali bilety, a nigdzie nie było mowy o tym kiedy odbędzie się przeniesiony koncert).
Podziękowania/uśmiechy/mruganie okiem dla gadziny44 za obecność, następnie dla forumowiczów Mrówek (rozmowa, transport), nati (rozmowa, nawigacja), adelka (rozmowa, wspólna rzopacz po nie przyjętym prezencie :wink: ), HardChief (życiowa rozmowa o sprawach ważnych i ważniejszych :D ), oczywiście dla zespołu i dla pani z portierni Hotelu Historia :D


St. Znawca Lublina Frodo.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez michal_pl » grudnia 3 2009 - 16:29:01

did lirnik
groźba
bóg zapłać
czerniaków
stare miasto

później pamiętam niewiele:)
michal_pl
 
Posty: 32
Dołączył(a): marca 25 2009 - 13:31:10

Re: Koncert w Lublinie - 1 grudnia 2009

Postprzez nati » grudnia 3 2009 - 18:08:13

Kurde fajnie było. Choć koncert spędziłam grzecznie na uboczu to miło było posłuchać, tym bardziej, że set się nieco zmienił (w końcu :wink: ) i kilka nowych aranży było - np. do syna józefa w wersji reggae :) Towarzysko przesympatycznie, aż chce się zapytać gdzie następnym razem?? A o emocjach mogę napisać tylko, że "jestem ogórkiem", ale to już OT :P
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Następna strona

Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość