06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez Męski_Michał » marca 7 2010 - 22:42:13

Spięty karateka :D
Męski_Michał
 
Posty: 2
Dołączył(a): listopada 12 2009 - 19:51:05

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez Something » marca 8 2010 - 01:07:13

Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez bastor » marca 8 2010 - 10:20:01

Something napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=iXLahUUOM-s :twisted:


A to a propos czego ? :]

Napiszcie jak Lao z nowymi kawałkami jawi się na koncertach. Czy jest bardzo sterylnie czy też bardziej rokendrowolo? :]
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez nati » marca 8 2010 - 14:37:15

Ja chyba nie przepadam za koncertami lao Warszawie. Nie dla tego, że są na niższym poziomie niż inne, ale wolę bardziej kameralne kluby niż palladium. Mam poczucie, że się wtedy wytwarza fajniejsza energia między publiką a zespołem i ta interakcja jest dla mnie dość istotnym elementem koncertu.

Co do sobotniej imprezy - to miałam wrażenie, że wokal był zdominowany przez instrumenty i czasem słabo słyszalny, ja co prawda stałam pod sceną, ale na balkonie wrażenia były podobne, więc to chyba nie kwestia miejsca. Kawałki z nowej płyty, brzmią jak dla mnie, dość płytowo ;) myślałam, że więcej pozmieniają, ale jako że nowa płyta mi się podoba to fakt ten mogę ocenić również na plus. Szkoda, że nie nie było Dłoni, ale fama niesie, że mają się pojawić na koncertach. No i ja chciałam sobie pośpiewać Zimaa, Zimaaaa, a nie było mi dane. Nowa aranżacja Astrologa wprawiła mnie w takie zdumienie, że do tej pory mam uchylone usta i nie wiem co o tym myśleć :P
Podsumowując - koncert pozytywny, wybawiłam się, podobao mi się nowe lao!
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez Mrówek » marca 8 2010 - 15:45:13

Skrótowo napiszę, że zgadzam się z Nati: Palladium jest paskudnym molochem bez życia i chyba już wolę w Punkcie czuć się jak sardynka; wokal z boku (gdzie stałem na początku) był jeszcze gorzej słyszalny niż z przodu (co potwierdzają też niezależni telefonosłuchacze ;) ) ; "Dłoni" faktycznie bardzo brakowało. Natomiast w kwestii "Astrologa", to moim luźnym skojarzeniem było Zion Train i strasznie podobała mi się ta aranżacja. A kawałki z nowej płyty, mimo mniej udanych koncertowo momentów ("Kryminał", "Urodziła mnie ciotka", "Sam O'tnosc") generalnie na żywo się bronią całkiem dobrze. Co nie zmienia faktu, że nic nie wywołuje u mnie takich ciarek na plecach jak kawałki z Powstania.

Mam tylko nadzieję, że aftery krakowski i rzeszowski będą bardziejsze niż ten sobotni ;).

Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez nati » marca 8 2010 - 16:36:44

w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez kot » marca 8 2010 - 16:48:08

Ja mam mieszane uczucia po koncercie. Po pierwsze miałam wrażenie, że byłam chyba jedną z nielicznych osób, która oczekuje piosenek z nowej płyty i żywo na nie reaguje - reszta wałkowałaby pw i gospel, to było deprymujące. Ale może sie przetrawi - na pierwszych koncertach po premierze gospla było chyba podobnie. Druga sprawa, to fakt, że rzeczywiście wokal był przytłumiony muzyką, stałam na balkonie i słychać było słabo. W sumie koncert dobry, ale na tę chwilę AC/DC lepiej mi się słucha na plycie. :)
ale to nie jest ważne, ważne są czyny odważne...
kot
 
Posty: 85
Dołączył(a): marca 17 2008 - 10:53:22

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez Something » marca 8 2010 - 19:52:59

Mi się bardzo Palladium podoba. Fajna sala. Fajny klub.
Co do afterów i biforów to też nie mam nic do zarzucenia.
Było super :D

Tylko dziś coś słabo się czuję. Za dużo warszawskich kebabów czy co?
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 06.03.2010 WARSZAWA - Palladium

Postprzez Czaro » marca 8 2010 - 20:31:22

Mrówek napisał(a):Mam tylko nadzieję, że aftery krakowski i rzeszowski będą bardziejsze niż ten sobotni ;)

Jakbyś, zamiast wybierać burżujską taksówkę, odbył nocną przechadzkę nad Wisłą, taką jaką ja odbyłem, to byś nic nie narzekał na aftery ;)

Wracając do koncertu to ja jestem zachwycony :) Mój plan na ten wieczór był dosyć prosty. Usłyszeć tytułowy numer z nowej płyty i przekonać się, czy na żywo będzie mi się tak samo podobać jak w wersji studyjnej. Nie będę ukrywał, że poruszył mnie do szaleństwa ten numer :) Przy okazji posłuchałem sobie innych, nowych utworów i niestety wciąż mam mieszane uczucia. Niby nadal jest energicznie, z przytupem i w ogóle jak Lao, ale jednak to elektroniczne brzmienie jest dla mnie jakąś tam barierą. Z tego samego powodu nie do końca (ale tylko troszeczkę nie do końca) jestem zachwycony nowymi aranżami starych numerów. Taka fajna kosmiczna inność, aż momentami trudno się zorientować, co to za piosenka :) A Czaro lubi takie zagwozdki :) Nowy sposób na Kanały, czy Astrologa mnie rozwalił. No rewelka :) A już za sprawą Hiszpana na sam koniec, to zostałem już w pełni uszczęśliwiony.
I cieszę się, że poznałem niektórych z Was :)

I tak sobie myślę, gdzie teraz na koncert jechać :) (Może after będzie jeszcze lepszy)
Czaro będzie wiedział ;)
Czaro
 
Posty: 169
Dołączył(a): marca 16 2008 - 20:39:18
Lokalizacja: Praga, ale ta warszawska

Poprzednia strona

Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość