Koncert w Ostrowie Wlkp. 11. 03. 2010

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

Koncert w Ostrowie Wlkp. 11. 03. 2010

Postprzez tosia » marca 21 2010 - 20:05:24

Koncert w Ostrowie był w obskurnym miejscu, chociaż wieść gminna niesie, że to najfajniejszy klub w tym mieście. O gustach się pono nie dyskutuje. Długo by wymieniać, ale co tam, złe wrażenia zatarł występ energetycznych, dyjoskich chłopaków, którzy dali występ jak się patrzy!

W pamięci miałam spotkanie z Nimi w kaliskim klubie. Porównując - i na jednym i na drugim ludzie raczej z dystansem "podchodzili" do utworów z nowej płyty. Spora część słuchaczy, myśląc, że usłyszy teksty z PW, zawiodła się. Przyjechali z "Prądem" a nie "Powstaniem"
Bo siłą tego zespołu jest to, że szybko nabierają wigoru i realizują się w odmiennych klimatach, mają dystans do siebie i tego, co robią, muza to ich pasja, nie sposób na zarabianie i dupy lizanie, są zdolni, płodni :wink: każda Ich płyta jest dla mnie doskonała.

Scena ostrowska była nieco za mała, by pomieścić muzyków, więc bębniarza ućknęli gdzieś w kąt, a samplerman schował się za kolumnę... Klub w Ostrowie mógł pomieścić więcej osób niż kaliskie Muzy. Jednak nie pomieścił, bo ludzie nie dopisali, ludzie, manager, organizatorzy....

Wrażenia po koncercie: oj, oj, chcę jeszcze ... szykujemy się przynajmniej jeszcze raz! a potem rodzinnie z dzieciną w plener, obowiązkowo! :D
tosia
 
Posty: 2
Dołączył(a): marca 18 2010 - 23:23:21

Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron