LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez mordred » stycznia 26 2011 - 19:58:51

LAO CZESŁAW Tour
Na LAO CHE byłem z 7 razy, ale tym razem sobie odpuszczę. Nie dość że Czesława nie lubię, to ceny są astronomiczne. Pozostaje czekać na kolejną trasę z i tak najdroższymi - wrocławskimi biletami.

Ceny biletów:

- 50 zł - pierwsze 300 biletów (w Krakowie nie ma takich bzdur, jest stała cena 50zł)
- 55 zł - później
- 60 zł - w dniu imprezy

Czy management był trzeźwy gdy planował tę trasę?
Pozdrawiam.
mordred
 
Posty: 14
Dołączył(a): sierpnia 6 2007 - 12:34:35

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Something » stycznia 26 2011 - 21:09:53

Częściowo zależy od klubu.
No i Czesław pewnie nie będzie grał za tyle co mało znane kapele...

Coś za coś. Jak zawsze.
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez HardChief » stycznia 27 2011 - 12:39:37

Zawsze "coś za coś". Są darmowe letnie koncerty, są klubowe za 60 zł. Chociaż zapomniałem, że żyjemy w epoce "daj mi", bo mi się należy. Wszystko można ściągnąć za darmo, a tu "zonk" bo za bilet trzeba zapłacić. To nie jest tanio, zgadza się. Ale bez przesady, to naprawdę nie jest "astronomiczna cena" za koncert. I każdy ma wybór w portfelu.
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 27 2011 - 13:21:11

Również nie uważam, by to był jakiś kosmos.
Było nie było, mówimy o łączonym koncercie dwóch pierwszoligowych jak na polskie warunki wykonawców.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez mordred » stycznia 27 2011 - 14:16:07

Nie mówię, "daj mi bo mi się należy" a za bilety zdarzało mi się płacić...

Zacząłem ten temat, bo już zdążyłem się napalić na koncert, a tu wałek z biletem za 55/60zł. Za tę kasę wolałbym iść na wrockfest - 2 dni szaleństwa.

ps. Nie każdy ma takie same warunki materialne, więc gdy mówicie że cena nie jest wysoka, to podnosi mi się ciśnienie ... I dalej twierdzę że 55/60 zł to za dużo jak na koncert dwóch polskich zespołów.

ps2. Czesław to pierwsza liga? dziwne, dla mnie jakaś czwarta. litewska.

Mam nadzieję, że LAO dobrze wypadnie na tej trasie.
mordred
 
Posty: 14
Dołączył(a): sierpnia 6 2007 - 12:34:35

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez HardChief » stycznia 27 2011 - 14:35:00

to nie jest wałek. To jest cena za koncert w klubie. Są koncerty (piszę o realiach warszawskich) w "Proximie" za 25 złociszy (i to jest przeciętna cena biletu do kina w Multipleksie) i są koncerty za 60 zł w Palladium, a są koncerty za ponad stówę. Jak wolisz wydać kasę na coś innego za dwa dni, no to kto cię zmusza do takiej inwestycji w bardzo subiektywne dobra kulturalno-rozrywkowe. Stać mnie albo nie. I żeby nie było. Dla mnie w tym momencie rodzinne wyjście na koncert to jest ponad sto złotych. I to nie jest jak splunięcie, bo muszę na ten wydatek zapracować. Ale nie robię z tego tragedii narodowej - bo mam wybór prosty jak konstrukcja cepa. Płacę i idę, nie płacę (i nie płaczę) i zostaje w domu. Nie wieszając psów na "złych panach menadżerach".
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 27 2011 - 15:35:06

mordred napisał(a):już zdążyłem się napalić na koncert, a tu wałek z biletem za 55/60zł.


Helooooł, "wałek"? Wałek to byłby wtedy, gdybyś zapłacił te 60 złotych za koncert obu wykonawców, a dostał koncert jednego bez prawa do zwrotu części kosztów. To byłby wałek. Ostrożniej dobieraj słowa, nim zarzucisz komuś nieuczciwość.

mordred napisał(a):Za tę kasę wolałbym iść na wrockfest - 2 dni szaleństwa.


Skoro sam przyznajesz, że za tę kasę wolałbyś iść gdzie indziej, to w czym tkwi problem? Idź, swobodnie dysponuj majątkiem.

mordred napisał(a):Nie każdy ma takie same warunki materialne, więc gdy mówicie że cena nie jest wysoka, to podnosi mi się ciśnienie ... I dalej twierdzę że 55/60 zł to za dużo jak na koncert dwóch polskich zespołów.


Najpierw mówisz, że nie prezentujesz postawy "daj, bo mi się należy", a potem twierdzisz, że "nie każdy ma takie same warunki materialne" itd. No to wykazujesz postawę roszczeniową czy nie?
Ile musi pracować człowiek z wykształceniem jakimkolwiek, by zarobić te 50-60 złotych? Ilu browarów musi sobie odmówić? Odpowiedzi na te pytania nie zwiastują ludzkich dramatów, tylko raczej obrazują wybór między czymś tam a czymś tam innym. Wybieraj więc, jak każdy z nas co dzień, zamiast biadolić ;-)

mordred napisał(a):Czesław to pierwsza liga? dziwne, dla mnie jakaś czwarta. litewska.


No to już w ogóle nie kumam. Jak Ci się jeden z wykonawców nie podoba, to o co całe to jęczenie?
Czy ktoś Cię zmusza do brania udziału w tej wiązanej transakcji, jaką jest koncert "dwa w jednym"?
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez gad44 » stycznia 27 2011 - 15:56:50

mordred napisał(a):za bilety zdarzało mi się płacić...


Brawo.

mordred napisał(a):Nie każdy ma takie same warunki materialne, więc gdy mówicie że cena nie jest wysoka, to podnosi mi się ciśnienie ...


Myślę, że prawie dla każdego, z tego forum, wydanie 50/60 zł to nie jest takie hop-siup z cipy na firankę. Wiadomo młodzi ludzie, kasy mało. Każdy jest zmuszony do podejmowania pewnych wyborów, ale to już wcześniej było powiedziane. Jeśli Ty masz alternatywę na co wydać kasę to przemyśl i koniecznie nas o tym poinformuj, bo sądzę, że wszyscy jesteśmy ciekawi.

mordred napisał(a):Czesław to pierwsza liga? dziwne, dla mnie jakaś czwarta. litewska.


Jeden lubi piwo, drugi żyto. Nie powinieneś być zdziwiony.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez smith » stycznia 27 2011 - 19:02:33

60/70 zł to sporo, nie pójdę na koncert, trudno.
tak bronicie tej ceny, ale czy ona się opłaci? myślę, że dużo ludzi zrezygnuje - Czesław grał niedawno w Mechaniku, tam niektórzy mogli się lansować na ekskluzywnych koncertach, Lao też gra sporo i dość często za darmo.
przypuszczam, że przychody będą mniejsze w porównaniu ze 'zwykłymi' koncertami. chyba, że chodzi o coś innego niż kasa.
smith
 
Posty: 5
Dołączył(a): stycznia 27 2011 - 18:54:46

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 27 2011 - 19:32:58

Jak się nie opłaci, to więcej czegoś takiego nie zorganizują - proste chyba.

Nie łapię, o co chodzi z imputowaniem "ekskluzywności". Umówmy się, jeśli bilet na koncert jednego z tych wykonawców kosztuje, powiedzmy, 30 PLN (a kosztuje), to nie ma chyba nic dziwnego w tym, że cena biletu na koncert podwójny to circa-około 60 PLN, prawda? No to gdzie jest sedno skandalu?

Albo się te 60 złociszy ma i się chce wydać na koncert, albo się ich z jakichś względów nie ma - wtedy można zarobić.
Kredyt też można wziąć, tylko nie polecam we franku szwajcarskim.

Argument, że "Lao gra sporo i często za darmo", jest... no, mizerny ;-) Tzn. bez wątpienia można z takim uzasadnieniem nie iść na koncert płatny, za to kwestionować ceny biletu na ten płatny koncert raczej nie sposób.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez smith » stycznia 27 2011 - 21:41:19

Te koncerty Czesława w Mechaniku były reklamowane przez organizatorów jako 'ekskluzywne'.
A że dużo grają i często za darmo - dlatego nie mam wielkiego ciśnienia, żeby iść. Chciałam, nastawiłam się na standardowe 35-40 zł, ale 60 to dla mnie za dużo. Po prostu widząc te ceny, pomyślałam, że pomysł jest... głupi ;)
Będę śledzić relacje po koncercie, naprawdę mnie ciekawi jak to wyjdzie.
smith
 
Posty: 5
Dołączył(a): stycznia 27 2011 - 18:54:46

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez nati » stycznia 27 2011 - 23:21:30

Jak zobaczyłam, że bilety w palladium 60/70, to też mnie trochę wcięło i pierwsza myśl była taka, że pojechali z tą ceną.
Ale z drugiej strony dla mnie to nie jest tylko koncert lao i tylko koncert czesława - mam nadzieję na jakąś nową energie, wzajemne oddziaływanie, otoczkę, etc.
A poza tym, nie muszę mieć 2 wolnych wieczorów, przez to 2w1 ;)
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Something » stycznia 28 2011 - 00:14:56

Swoją drogą to w Uchu (Gdynia) za 65zł jest Combichrist i Mortiis. Piszę bo cena jakaś taka zbliżona.
Oba od dawna chciałem zobaczyć.

Combichrist - http://www.youtube.com/watch?v=eiKqyhCXlvo
Mortiis - http://www.youtube.com/watch?v=EM-VTCesxHg

Prawdziwa jazda bez trzymanki to THE V.F.I.M. PASS
http://www.combichrist.com/
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez mario8263 » stycznia 29 2011 - 13:43:17

Wydaje mi się, że cena 50zł to jest jak najbardziej normalna cena za występ Lao Che i Czesława. W styczniu zeszłego roku byłem na koncercie Lao Che w Wytwórni w Łodzi, wejście było za 33zł.

Każdy sam zdecyduje czy warto jest poświęcić 50zł na Lao Czesław Tour.
Jak chłop nie je miętki, nie gamoń, nie pizda,
To na przemijanie chłop takowy gwizda...
mario8263
 
Posty: 10
Dołączył(a): stycznia 10 2010 - 13:21:48
Lokalizacja: Łódź/Sieradz

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Czaro » stycznia 29 2011 - 17:45:55

@Smith: Ja stawiam! :D
Czaro będzie wiedział ;)
Czaro
 
Posty: 169
Dołączył(a): marca 16 2008 - 20:39:18
Lokalizacja: Praga, ale ta warszawska

Następna strona

Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron