LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Quos » stycznia 30 2011 - 21:36:50

mario8263 napisał(a):Wydaje mi się, że cena 50zł to jest jak najbardziej normalna cena za występ Lao Che i Czesława. W styczniu zeszłego roku byłem na koncercie Lao Che w Wytwórni w Łodzi, wejście było za 33zł.


Ja znam takich co w Łodzi, w czerwcu na stadionie Startu zapłacili 50 zł, za dwudziestominutowy koncert
:)

Przy takim wyczynie 60 zł, za dwa pełnometrażowe koncerty to faktycznie jak za darmo :P (bo rozumiem, że mają być pełnometrażowe).
Skąd inąd rozumiem, że dla niektórych cena może być lekko zaporowa.
W bagażniku jadę na koncert...
Quos
 
Posty: 165
Dołączył(a): listopada 11 2005 - 16:19:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Czaro » stycznia 31 2011 - 07:24:57

No, ale w Łodzi jeszcze Coma grała, więc się nie liczy :P
Czaro będzie wiedział ;)
Czaro
 
Posty: 169
Dołączył(a): marca 16 2008 - 20:39:18
Lokalizacja: Praga, ale ta warszawska

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Something » stycznia 31 2011 - 20:27:34

Tym bardziej...
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez smith » lutego 2 2011 - 01:18:37

Czaro, dzięki za propozycję ;)
smith
 
Posty: 5
Dołączył(a): stycznia 27 2011 - 18:54:46

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez myszow » lutego 6 2011 - 22:51:46

Bilety w takiej cenie, bo plan jest taki, że po tej trasie każdy muzyk z obydwu składów kupuje sobie willę na Teneryfie. Menedżerowie po dwie. Dźwiękowcy po kawalerce (z widną kuchnią - widok na Teneryfę), a kierowcy po Mercedesie S-Klasse (wersja teneryfiańska - z klimą, ale bez ogrzewania). A fani kupują sobie koszulki ulubionych zespołów (bawełna z Teneryfy).

Takie są teraz standardy w showbiz'ie.

pzdr
msz
myszow
 
Posty: 50
Dołączył(a): listopada 16 2006 - 12:43:50

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez michal_pl » lutego 16 2011 - 20:29:33

Czy ktoś z Lublina wybiera się może automaszyną na warszawski koncert 4.03?
Chętnie się dołączę +1 :)
michal_pl
 
Posty: 32
Dołączył(a): marca 25 2009 - 13:31:10

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Kajo » marca 2 2011 - 19:30:19

A ja mam pytanie z innej beczki:
czy ta trasa będzie na zasadzie, że najpierw gra czesław pozniej lao (lub odwrotnie)? Czy w jednym czasie na scene wychodza oba zespoly i graja z jednego i drugiego repertuaru piosenki. Bo jakby tak było to i 100 możnaby dać za takie widowisko.

A czy 60 to duza cena. Ktoś wcześniej napisał, że po co płacić skoro lao gra dużo koncertów za free. Jasne, że grają dużo darmowych ale rzadko kiedy się zdarza żeby były to koncerty klubowe. poza tym i lao i czesław to nie są wolontariaty. 30zł/zespół to naprawdę nie jest duża kasa.
Ktoś inny napisał że to pomysł głupi i niewypał. Dla porównania co roku KULT gra październikową trasę pomarańczową która tez kosztuje min 50zł i zawsze jest komplet ( a w ubiegłym roku i ponad komplet, kto był w spodku ten wie :) ). Jak dla kogoś to jest głupi czy niewypalony pomysł niech zostanie w domu, reszcie i sobie życze miłej zabawy :D

pozdro
GORiLLAZ
Kajo
 
Posty: 13
Dołączył(a): lipca 16 2008 - 13:29:13
Lokalizacja: Racibórz

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Czaro » marca 2 2011 - 21:29:51

Najpierw Czesio, potem Lao. Niestety. Choć znając charyzmę Czesia nie można wykluczyć, że wbije się na scenę podczas występu Lao ;)

Kult wyprzedaje Spodek? TEN Spodek? W Katowicach?
Czaro będzie wiedział ;)
Czaro
 
Posty: 169
Dołączył(a): marca 16 2008 - 20:39:18
Lokalizacja: Praga, ale ta warszawska

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Kajo » marca 2 2011 - 23:49:35

Jakby połączyli siły to by było coś świetnego i godnego zobaczenia. Jak koncerty Czesława z Gabą Kulką.

Co do kultu, w ubiegłym roku wpuścili tyle ludzi, że co chwile przerywano koncert bo był taki ścisk,że barierki nie wytrzymywały. A nawet jak ktoś stał na samym końcu to niemiał miejsca żeby się chociaż obrócić.
Także chętni zawsze się znajdą ale i zawsze znajdą się tacy co lubią sobie ponarzekać na cenę :wink:
GORiLLAZ
Kajo
 
Posty: 13
Dołączył(a): lipca 16 2008 - 13:29:13
Lokalizacja: Racibórz

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez editth » marca 5 2011 - 14:28:06

kurcze, nie rozumiem tematu! Jesli zalezy mi na czymś to odkładam kase i ide! Cena nie jest może niska ale nie jest też jakaś mega wielka! Tym bardziej, że są 2 zespoły. Zwykle bilety sa w cenie ok 40zł za jeden koncert: tu w pakiecie 2 świetne zespoły!
Wydałabym na Lao Che nawet dwa razy tyle. Zresztą: 3/4 swoich dochodów wydaje w kasie biletowej i warto! Powiem szczerze-zastanawiam się nad wypadem do innego miasta na koncert Lao i wydam kolejne 60zl chośby były to moje ostatnie pieniądze. Wolę głodować ale na koncert zawsze!!!! pozdrawiam
editth
 
Posty: 9
Dołączył(a): października 18 2010 - 10:53:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez editth » marca 5 2011 - 14:41:23

a moze tak z innej beczki: wrażenia po wczorajszym koncercie w kontekście ceny! pierwszym na tej trasie!WARTO było = choć z małymi uwagami: hmmm... Czesław Śpiewa niech się wstydzi, wielkie moje rozczarowanie i smutek: widok "męczących się muzyką muzycy na scenie" ale pełna rekompensata w wykonaniu Lao! Klasa! Rewelacyjni! Z każdym koncertem (a bylam chyba na 20) podtwierdzają swoją klasę. Zawsze coś świeżego, nowego! Bardzo kreatywni muzycy! A Denata, choć stara jestem, kocham totalnie miłością szczerą i czystą, z każdym koncertem bardziej! Spięty nie powinien czuć lęku przed doorsami, bo pewną nieśmiałość wyczuwałam słuchając coveru doorsów - zupełnie nie potrzebna, jest mega sprawnym artystą i Jimi, świętej pamięci, mógłby się od niego uczyć!
dziś wspominam licząc siniaki na ciele i cieszę się, że je mam! oby więcej i częściej Lao dawało okazję do poobijania się :))
editth
 
Posty: 9
Dołączył(a): października 18 2010 - 10:53:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez miczi » marca 5 2011 - 18:23:32

Jak długo trwał występ (zarówno Czesława jak i Lao Che) ?
miczi
 
Posty: 3
Dołączył(a): marca 5 2011 - 18:18:19

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez Kajo » marca 5 2011 - 19:12:26

editth: a było tak,że czesław wyszedł ii zagrał/zaśpiewał cos z lao, lub odwrotnie?
GORiLLAZ
Kajo
 
Posty: 13
Dołączył(a): lipca 16 2008 - 13:29:13
Lokalizacja: Racibórz

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez kot » marca 5 2011 - 23:22:19

Dla mnie 2w1 ma takiego plusa, że nie musiałam zarywać dwóch wieczorów i martwić się o nianię. Nie byłam wcześniej na Czesławie, a tak z ciekawości chciałam zobaczyć, więc dla mnie bonus. Jeszcze tylko dodam, że 60zł za dwa pełne koncerty (biorąc pod uwagę ilość zaangażowanych w to osób) to bez przesady ale dużo nie jest.

Czesław na scenie pojawił się ok.20.20, a koniec zarejestrowałam tuż po północy ( z 30-to minutową przerwą na zmiany) więc trochę trwało.

1.Czesław – jak dla mnie koncert całkiem przyzwoity – nie było szału ale zawodu też nie. Może dlatego, że nie miałam jakiś specjalnych oczekiwań, ciekawie było zobaczyć Czesława na żywo. Jednak słyszałam głosy rozczarowania , że blado, że coś tam, że widzieli lepsze koncerty.
2. Lao –mimo, że nie przepadam za Palladium to był dla mnie jeden z lepszych koncertów na jakich byłam. Atmosfera, energia, zajebisty set była - Siekiera, Groźba, Siedmiu no i tak mi się wydaje, że lista (na ile się dało) była uporządkowana wg płyt, ta harmonia jakoś tak mi przypasowała . Generalnie było kapitalnie!
Kajo napisał(a):editth: a było tak,że czesław wyszedł ii zagrał/zaśpiewał cos z lao, lub odwrotnie?
nie i nie
ale to nie jest ważne, ważne są czyny odważne...
kot
 
Posty: 85
Dołączył(a): marca 17 2008 - 10:53:22

Re: LAO CZESŁAW Tour - cena ftw

Postprzez editth » marca 6 2011 - 01:51:43

ja byłam raz drugi na Czesławie i o ile po raz pierwszy mnie powalił, była energia, pasja i fajne texty,które wydawało mi się były spontaniczne i odzwierciedlały "pojechany" charakter Cześka i reszty to na wczorajszym koncercie czułam się jakbym słuchała nagrania pierwszego koncertu, te same texty, żarty ... granie bez poweru! Poza tym po występie Lao i zestawieniu tych dwóch występów moje odczucie zawodu Czesławem wzrosło! Dla mnie koncert to potwierdzenie klasy artysty, jego kreatywności, siły i pasji! Koncerty Lao (a byłam na niezliczonej ilości) to zawsze coś innego, bawią się muzyką, eksperymentują i to zawsze granie na 200%, bez umizgiwania się, wysilania,po prostu widać radość z grania tych facetów! i na szczęście nie wpadli na pomysł by zagrać wspólnie na scenie! Tak czy owak i pomimo wszystko warto zobaczyć Cześka i na pewno WARTO chłopaków z Lao z moim ulubieńcem Denatem na czele!!
editth
 
Posty: 9
Dołączył(a): października 18 2010 - 10:53:49
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron