[05.03.2011] Łódź - Dekompresja

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

[05.03.2011] Łódź - Dekompresja

Postprzez Czaro » marca 6 2011 - 05:12:26

Posiłki z Warszawy meldują kolejny udany powrót do domu.
Koncert bardzo fajny, ale chyba trochę gorszy niż wczoraj. Może tak go odebrałem przez zmęczenie po wczorajszym wieczorze? Niby miałem się oszczędzać, zachować siły na Łódź, ale oczywiście zapomniałem o tym ;)
Początek był trochę słaby, coś nie grało jak należy, ale z czasem Mysza dokręcił co trzeba. Z setu wyleciało Stare miasto :(. Wiedząc o nowej wersji Przebicia, postałem sobie z tyłu, żeby posłuchać i jestem przeszczęśliwy :) Dla tego numeru mógłbym pojechać na jeszcze kilka koncertów! Jest kapitalny! Z ciekawostek, których w Warszawie nie było: długaśny wstępniak w Hydro na klawiszach i samplerze - super perełka!, początek Drogiego Pana bez basu, bo się basiście zapomniało wzmacniacza włączyć, oraz mina Trockiego, kiedy w pierwszym riffie Prądu Spięty się wziął i rozjechał.

W dwumeczu Lao vs. Cze dla mnie jest 2:0

PS. A! I jeszcze jedno: Czy było lepiej niż w czerwcu? BYŁO! :D
Ostatnio edytowano marca 6 2011 - 17:05:34 przez Czaro, łącznie edytowano 2 razy
Czaro będzie wiedział ;)
Czaro
 
Posty: 169
Dołączył(a): marca 16 2008 - 20:39:18
Lokalizacja: Praga, ale ta warszawska

Re: [05.03.2011] Łódź - Dekompresja

Postprzez Margot » marca 6 2011 - 11:59:17

To był mój pierwszy koncert Lao Che i...najlepszy ze wszystkich na jakich byłam do tej pory :)
Niesamowita energia, niesamowite teksty i niesamowity przekaz! Katharsis!

A Czesław...no cóż...gdyby nie sam Czesław byłoby nieźle...
Margot
 
Posty: 1
Dołączył(a): marca 6 2011 - 11:43:04


Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron