[18.09.2011] Żyrardów - Miasto Gwiazd Festiwal

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

[18.09.2011] Żyrardów - Miasto Gwiazd Festiwal

Postprzez Czaro » listopada 1 2011 - 17:18:38

Jeżeli ktoś (np. ja) po trasie Czesiowej czuje "powstańczy niedosyt" może posłuchać fragmentu z Żyrardowa:

http://soundcloud.com/eddiebeast/lao-ch ... -do-r-dmie

Impreza generalnie bardzo pozytywna, fajnie że takie rzeczy dzieją się w małych miasteczkach, a sam koncert oczywiście rewelacyjny. Ostatni występ zespołu przed Lao Czesław Tour II.
W sumie to już było parę dni temu i nie pamiętam za wiele... Z ciekawostek to tyle, że można było sobie kupić jakieś różne piwne wynalazki, a ponieważ wyjątkowo nie byłem kierownikiem swojego samochodu mogłem na miejscu je (te wynalazki) wypróbowywać :)
Czaro będzie wiedział ;)
Czaro
 
Posty: 169
Dołączył(a): marca 16 2008 - 20:39:18
Lokalizacja: Praga, ale ta warszawska

Re: [18.09.2011] Żyrardów - Miasto Gwiazd Festiwal

Postprzez Anya » listopada 1 2011 - 22:19:46

Mnie najbardziej zapadli w pamięć nastoletni chłopcy, którzy pełnili role ochroniarzy i tak trochę przeszkadzali pod sceną. Koncert już mniej mi zapadł w pamięć, ale nie mam żadnych negatywnych wspomnień, więc chyba był w porządku :wink: A, no i wbrew pozorom to całkiem daleko ten Żyrardów od Warszawy.
"Ja to czasami sobie tak patrzę, patrzę sobie w gwiazdy i tak sobie myślę: po co ja to wszystko robię? Dokąd ja zmierzam? Gdzie jest kres tej wędrówki? I za cholerę nie wiem."
Anya
 
Posty: 90
Dołączył(a): sierpnia 17 2009 - 16:06:46
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron