[09.12.2012] - Gdańsk - Parlament

Jeśli byłeś/byłaś na koncercie Lao Che i chciałbyś/chciałabyś opisać swoje wrażenia pozytywne lub negatywne - opisz je właśnie tu.

Moderatorzy: CZŁOWIEK - ŁOŚ, praczas-opensources, kaszel

[09.12.2012] - Gdańsk - Parlament

Postprzez kensy » grudnia 12 2012 - 14:32:10

Poczułem się w obowiązku donieść...
zaniepokojony, że nikt nie zdał relacji z 3city.
Dodam tylko, że byłem także na koncercie chłopaków 27.10.12 w klubie Ucho w Gdyni.

Oba koncerty oczywiście mi się podobały. Występ w Uchu przeżywałem z parkietu i było naprawdę wyśmienicie.
Gdański koncert jednak odebrałem nieco inaczej, gdyż byłem na nim ze swoim niespełna 10 letnim synem i dlatego staliśmy na balkonie.
Chyba przez to miałem pewne zastrzeżenia co do nagłośnienia.
Zasadniczo setlista niemalże taka sama - 4 piosenki, Życie jest jak tramwaj, Urodziła mnie ciotka, Czarne kowboje, Na końcu języka, Astrolog, Kryzys, Już jutro, Zombi ( wybrzmiało inaczej, jak w Gdyni), Hitlerowcy, Stare Miasto, Dym, Jestem psem ( chyba najlepszy moment w Gdańsku), Hydropiekłowstąpienie - przed nim w Gdańsku jakiś ostry kawałek, nie wiem co, ale krzyczeli Slayer ( nie moje klimaty, ale Lao Che może grać dla mnie wszystko); Govindam, Idzie wiatr;
na bisy Chłopacy, Bóg zapłać; w Gdyni na finał Koniec - czy jak to woli Duma rycerska, w Gdańsku Kiedy byłem małym chłopcem i tu przyznaję, mea culpa, ale ze względu na syna już udałem się do szatni.
Govindam i Jestem psem wymiata!
W Gdyni miałem jeszcze fajną przygodę. W chwili, gdy instalował się support, nagle od strony sceny wyszedł gościu w kapturze, który nie zwrócił niczyjej uwagi.
Gdy przechodził obok, rzuciłem dziarsko "czołem Spięty" na co usłyszałem "hey" :)
kensy
 
Posty: 5
Dołączył(a): grudnia 1 2012 - 20:13:43

Re: [09.12.2012] - Gdańsk - Parlament

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » grudnia 12 2012 - 18:41:03

kensy napisał(a):W Gdyni miałem jeszcze fajną przygodę. W chwili, gdy instalował się support, nagle od strony sceny wyszedł gościu w kapturze, który nie zwrócił niczyjej uwagi.
Gdy przechodził obok, rzuciłem dziarsko "czołem Spięty" na co usłyszałem "hey" :)


O jaaaaa... Mogę Cię dotknąć przy jakiejś okazji? :-)
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Re: [09.12.2012] - Gdańsk - Parlament

Postprzez kensy » grudnia 12 2012 - 20:21:09

ironizujesz...

po prostu spodobało mi się to, że pomimo tego, że chciał być nierozpoznany, zachował się tak zwyczajnie
kensy
 
Posty: 5
Dołączył(a): grudnia 1 2012 - 20:13:43

Re: [09.12.2012] - Gdańsk - Parlament

Postprzez Something » grudnia 12 2012 - 22:58:46

kensy napisał(a):Hydropiekłowstąpienie - przed nim w Gdańsku jakiś ostry kawałek, nie wiem co, ale krzyczeli Slayer ( nie moje klimaty, ale Lao Che może grać dla mnie wszystko)

http://www.youtube.com/watch?v=QgpzLUCY0rU

Nagrał ktoś gdański koncert?
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Koncerty LAO CHE - opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron