Ogromna prośba, którą myślę, że dużo osób poprze :-)

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Ogromna prośba, którą myślę, że dużo osób poprze :-)

Postprzez ukryty » sierpnia 10 2008 - 11:16:28

Witam wszystkich

Bardzo chciałem prosić o udostępnienie utworu Stare Miasto w wersji instrumentalnej.

Jest to moim zdaniem najlepsza piosenka Lao Che, robi nieprawdopodobne wrażenie. Zależy mi na wersji bez wokalu, ponieważ uwielbiam ją śpiewać w domu 8) A chciałbym spróbować solo, a nie tylko w duecie ze Spiętym :D

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku
ukryty
 
Posty: 3
Dołączył(a): sierpnia 10 2008 - 11:05:56

Postprzez Something » sierpnia 10 2008 - 12:55:52

no ja to bym wolal jednak oszczedzic sobie uszu wysluchiwaniem nowych wersji np na youtube :lol:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ogromna prośba, którą myślę, że dużo osób poprze :-)

Postprzez Klon » października 14 2009 - 12:09:30

Moim zdaniem wersja instrumentalna to nie jest głupi pomysł. Nie chodzi mi tutaj o śpiewanie - po prostu niektóre kawałki mają fajny klimat i bez wokalu brzmiałyby inaczej... nie chcę też tego konkretnego kawałka, ale w formie bonusu do następnej płyty wrzucić instrumentalną wersję którejś ze starszych płyt. Byłbym bardzo zobowiązany.
"Posiłkowanie sie myślami innych ludzi świadczy o naszym ograniczeniu" J.Kaczmarski
Klon
 
Posty: 8
Dołączył(a): października 13 2009 - 21:17:07

Re: Ogromna prośba, którą myślę, że dużo osób poprze :-)

Postprzez Something » października 14 2009 - 13:36:56

Taki bonus do albumu to jest zły pomysł wg mnie.
Jako bonus na końcu bardziej bym widział jakiś kawałek z koncertu. Np covery Klausa.
Chociaż najwłaściwszym sposobem na wydanie Klausa jest, jak poprzednio, EP. I tu też zaznaczam, że to moje zdanie jeśli ktoś by nie rozumiał, że jak coś napiszę to jest to moje zdanie ;]
Nie lubię za bardzo kawałków na końcu płyty, które do końca nie pasują do tego co było wcześniej.
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ogromna prośba, którą myślę, że dużo osób poprze :-)

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » października 14 2009 - 16:45:49

Że niby „Powstanie Warszawskie - karaoke edit”...? :lol: Bardzo dobry pomysł, ożywczy i rozbawiający, w sam raz na to szare zimowe popołudnie!
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogromna prośba, którą myślę, że dużo osób poprze :-)

Postprzez Klon » października 15 2009 - 18:27:10

Nie wiem w którym momencie zasugerowałem, że potrzebuję tego jako podkładu do karaoke...:/
nie raczej instrumentalnie wolalbym posłuchać "Guseł" niż "PW". Po prostu instrumentalnie brzmiałoby to też ciekawie i tyle. Jeśli miałoby zostać dodane w formie bonusu do nowszej płyty to nie koniecznie w sposob psujący klimat płyty. Po prostu zzipowany folder z dobrej jakości empetrójkami dla zainteresowanych i tyle. Zresztą albumy ja i tak przerabaim na cyfrowo a płyty cieszą oczy na półce, więc z tym problemu nie byŁoby.
Co do EPki z coverami Klausa... nie wiem, czy jest aż takie zainteresowanie...

Jeszcze raz podkreślam - nie chcę śpiewać i pisać nowych tekstÓw... chcę SŁUCHAĆ...
"Posiłkowanie sie myślami innych ludzi świadczy o naszym ograniczeniu" J.Kaczmarski
Klon
 
Posty: 8
Dołączył(a): października 13 2009 - 21:17:07


Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron