Zróbmy sami koncert

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Andromeda » listopada 14 2008 - 09:15:44

swietny pomysl z tym koncertem, mysle, ze Wszyscy forumowicze ktorzy mieli ostatnimi czasy pretensje do zespolu i managementu o zla organizacje koncertw Lao Che, oraz mieli mase rad i swietnych pomyslow gdzie i jak koncerty powinny sie odbywac, moga sie popisac jak swoje rady i pomysly wcielaja w zycie... :) dawajcie! ;P
Andromeda
 
Posty: 37
Dołączył(a): marca 6 2008 - 20:25:25

Postprzez Clelia » listopada 16 2008 - 19:25:02

myślę, że zorganizowanie koncertu tylko dal nas to trochę snobizm, ale myślę, że można by sie umówić, że np przy okazji rozdania nagród 13 gru w Toruniu chętni idą potem razem na piwo ;p (i np, może Członkowie zespołu zgodzili by się po koncercie na spotkanie z nami...?)

i mamy I Zlot Fanów ;D
co dnia, co godzina, coś się kończy, coś zaczyna
Clelia
 
Posty: 26
Dołączył(a): października 26 2008 - 19:19:01
Lokalizacja: Zabrze/Częstochowa

Postprzez Something » listopada 17 2008 - 00:34:24

Clelia napisał(a):myślę, że zorganizowanie koncertu tylko dal nas to trochę snobizm, ale myślę, że można by sie umówić, że np przy okazji rozdania nagród 13 gru w Toruniu chętni idą potem razem na piwo ;p (i np, może Członkowie zespołu zgodzili by się po koncercie na spotkanie z nami...?)

i mamy I Zlot Fanów ;D


hehe, nawiny taki ten post :lol:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez snakecatcher » listopada 20 2008 - 00:59:37

Something napisał(a):
Clelia napisał(a):myślę, że zorganizowanie koncertu tylko dal nas to trochę snobizm, ale myślę, że można by sie umówić, że np przy okazji rozdania nagród 13 gru w Toruniu chętni idą potem razem na piwo ;p (i np, może Członkowie zespołu zgodzili by się po koncercie na spotkanie z nami...?)

i mamy I Zlot Fanów ;D


hehe, nawiny taki ten post :lol:


Post może i naiwny ale nie odbierajmy ludziom marzeń :)

Co do samego zlotu fanów to nie jest to pomysł głupi, nie jest też niemożliwy do realizacji, jednakże zlot przy obecności zespołu zmienił by się w pogadankę, tudzież koncert. Więc albo rybki albo akwarium (czyt. Albo wspomnienia typu "LAO CHE" albo "LAO SIĘ PIWO")

Jeśli zaś chodzi o organizację koncertów w miastach "zapomnianych" to nadzieję budzi fakt, iż pewna szycha w CK Wiatrak w Zabrzu skierowała do grupki rozentuzjazmowanych (aczkolwiek zmarzniętych) fanek pytanie "To co jeszcze chciałybyście tu usłyszeć"..
Myślę, że nie tylko Wiatrak pyta klientów na jaki koncert przyjadą, więc samo podejście do pobliskiego klubu (posiadającego odpowie warunki) a potem nachodzenie jego właścicieli, agitacja i inne formy ucisku psychicznego może spowodować podjęcie kroków w celu pozbycia się natrętów, które to objawią się organizacją żądanego przez nich koncertu.

Także mówiąc krótko "Nie porzucej nadzieje jakoć się kolwiek dzieje" :]

Idę spać.. może mi się przyśni piwo z chłopakami.. mogą też być sami chłopacy, bez piwa :P
snakecatcher
 
Posty: 4
Dołączył(a): listopada 16 2008 - 12:19:08

Poprzednia strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron