Autografy

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Autografy

Postprzez Kamieniorz » marca 27 2010 - 17:43:21

Dzień dobry
Czy istnieje jakaś szansa iż artyści LaoChe staną się bardziej dostępni dla fanów pragnących zdobyć wymarzony autografik??
Najbardziej fano-friendly-m muzykiem jest Denat. Byłem na kilku koncertach i zawsze składał swój podpis z ochotą (mam w każdym bądź razie taka nadzieję :-) ). Co do reszty panów to hymmmm.... bywa różnie. Niekiedy po zejściu ze sceny wogóle się już nie pojawiają. Ja wiem że taki koncert to męcząca sprawa, a niektórzy fani potrafią być pewnie jeszcze bardziej męczący, no ale te 5 minut, czy to dużo? Byłem ostatnio na koncercie w Krakowie w Studio, no i niestety udało się zdobyć autografy tylko panów Denata, Wieży i Ryśka. Czekałem chyba z godzinę, przeganiany przez ochonę z kąta w kąt. Pan składający na scenie sprzęt, na moją prośbę aby poprosił Dimona (pojawił się na chwilkę) tylko cos burkliwie pomamrotał pod nosem a Dimon niestety nie słyszał mych wołań i chyba nie widział że macham do niego :-( .
Panowie, dla nas te autografy są naprawdę ważne!!!!
Kamieniorz
 
Posty: 2
Dołączył(a): marca 27 2010 - 17:24:52

Re: Autografy

Postprzez dominiko96 » marca 27 2010 - 20:22:26

Żaden problem - zawsze można iść za kulisy ( czy garderoby - jak kto woli ) i pogadać i o autografy poprosić 8)
Nie trzeba godzinami czekać po koncercie na sali.
I nie jest to żaden problem dla zespołu ( tak mi się wydaje :D )

Dominik ( żeby było kulturalniej to od dziś będę się podpisywał :P )
dominiko96
 
Posty: 125
Dołączył(a): listopada 7 2009 - 17:59:51

Re: Autografy

Postprzez Kamieniorz » marca 27 2010 - 20:44:12

No właśnie. Tylko aby dostać się za kulisy, wcześniej należy poradzić sobie jakoś z trolami co strzegą mostu czyli ochroniarzami, a to już nie jest takie proste i łatwe. Mógł się o tym przekonac nawet jeden z muzyków z LC po koncercie w Nowym Sączu ;-)
Kamieniorz
 
Posty: 2
Dołączył(a): marca 27 2010 - 17:24:52

Re: Autografy

Postprzez mfeter » marca 27 2010 - 23:41:27

Po koncercie "Antyszant" w Łodzi Spięty bez problemu rozdawał autografy, rozmawiał i nie sprawiał wrażenia jakby robił to pod przymusem.
mfeter
 
Posty: 1
Dołączył(a): lutego 15 2010 - 23:35:23

Re: Autografy

Postprzez gad44 » marca 28 2010 - 00:53:25

Oj bez przesady. Jak komuś zależy to wcale nie jest trudno zdobyć podpisy. Ja sam na wczorajszym koncercie w Lublinie zdobyłem podpisy na kilku okładkach. A podpisywanie Hazaela sprawiło radość nie tylko samemu Denatowi, ale i reszcie załogi (zdjęcia z czasów młodości we wkładkach). Po koncercie podejdź do garderoby i po prostu zapytaj grzecznie ochroniarza czy możesz wejść po podpisy, naprawdę w większości przypadków Ci się uda. Wczoraj to było nawet tak, że ochroniarz wszedł do VIProomu i zapytał zespół czy wpuszczać ludzi, którzy się zebrali po autografy i oczywiście nie było najmniejszego problemu.
Także wydaje mi się, że albo miałeś niefart, albo po prostu za bardzo się czajnikowałeś i nikt nie zauważył czego Ty chcesz :D
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Autografy

Postprzez lachmyta » marca 28 2010 - 12:16:56

Głównym problemem są ochroniarze, ale nawet jeśli nie uda się samemu wejść za kulisy, wystarczy poczekać aż ktoś z Zespołu się pojawi i poprosić go żeby wszyscy się podpisali. Sam tak zrobiłem raz.
jak chłop nie je mientki, nie gamoń, nie pizda, to na przemijanie, chłop takowy gwizda!
lachmyta
 
Posty: 92
Dołączył(a): lutego 29 2008 - 23:51:39
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski


Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron