Lao Che Unplugged

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Re: Lao Che Unplugged

Postprzez gad44 » grudnia 9 2010 - 15:32:39

Co do Żywiołaka, sam piszesz, że jest na zakręcie. Dla mnie to trochę kuriozalne wydawanie płyty z remixami mając na koncie jeden krążek. Tak było z Vavamuffin. Pierwsza płyta bardzo mi się podobała. Później wydali remixy. Pomyślałem, że to raczej słaby sygnał, ale czekałem na kolejne krążki. I chyba kto słuchał ten przyzna mi rację, że "Inadibusu" i "Mo' Better Rootz" mocno odbiegają poziomem od "Vabang!". I nie chcę uprawiać czarnowidztwa, ale obawiam się, że z Żywiołakiem będzie podobnie.

Poza tym rozdzielić musimy wyraźnie dwie rzeczy. Remixy i wydawnictwo unplugged. W przypadku Lao Che jestem zupełnie przeciwny wydawaniu płyty tylko i wyłącznie z remixami (to dobre dla Sweet Noise). Jako bonus na płycie w ostateczności tak, dodane na singlu też mogło by być (tak jak w przypadku Klucznika - polowałem na niego chyba 2 lata, jak zdobyłem to przesłuchałem go raz i dałem sobie spokój, bo raczej ciężkie to było). Natomiast unplugged może być, ale jeszcze nie teraz i nie w najbliższej przyszłości :)

P.S.
Ja rozumiem, że to by był taki pyszny deserek te remixy, ale to tylko dla fanów, którzy naprawdę kupią wszystko co tylko zespół wyda. Lao Che jeszcze nie ma na tyle silnej pozycji na rynku (patrz Kult, Coma[sic!]), żeby mogli sobie pozwolić na wydawanie odgrzewanych kotletów. Byłoby to ze szkodą dla bandu.
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Lao Che Unplugged

Postprzez Something » grudnia 9 2010 - 16:12:50

gad44 napisał(a):W przypadku Lao Che jestem zupełnie przeciwny wydawaniu płyty tylko i wyłącznie z remixami (to dobre dla Sweet Noise).

Revolta to syf. Nie wiem po co oni to zrobili.
Wiecie co z tą płyta zrobić...
Chociaż Docent i Nergal dali radę.

Nie chciałbym usłyszeć Lao Che, ani Żywiołaka z gościem co ma koszulkę do kolan i krok na wysokości kostek...
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lao Che Unplugged

Postprzez gad44 » grudnia 9 2010 - 16:23:23

Heh, ja bym poszedł dalej i powiedział, że Czas Ludzi Cienia to syf :P
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Lao Che Unplugged

Postprzez Something » grudnia 13 2010 - 22:29:15

2 płyty. Mystic Właśnie wydał ich "trzecią płytę".
http://www.metal-archives.com/band.php?id=3540276478
Bez sensu...

(Tak w nawiązaniu do "bestek" itp.)
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lao Che Unplugged

Postprzez Kristoferer » grudnia 16 2010 - 17:06:44

CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a):... minus to skandalicznie ubogie okładki.

To tak jak z płytami "Zagraniczna płyta - polska cena". Beznadziejne okładki pełne reklam i ogólnie wolałbym zapłacić więcej, żeby było tak fajnie. :)
Kristoferer
 
Posty: 3
Dołączył(a): grudnia 8 2010 - 17:16:55

Re: Lao Che Unplugged

Postprzez Something » grudnia 16 2010 - 18:57:27

Obrazek

Tę wlepkę zobaczyłem na : http://www.metal-archives.com/release.php?id=271763

A te "zagraniczna płyta, polska cena" to jest jakiś żart niesmaczny. Trochę jak rozkład jazdy u mnie czy na PKP...
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lao Che Unplugged

Postprzez gad44 » grudnia 16 2010 - 20:24:33

Ja pierdolę - "Masturbathor" :lol:
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Re: Lao Che Unplugged

Postprzez dominiko96 » grudnia 17 2010 - 14:12:33

Jest ofiara !?
dominiko96
 
Posty: 125
Dołączył(a): listopada 7 2009 - 17:59:51

Poprzednia strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron