Prośba i co innego....

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez BattleCruiser » grudnia 24 2005 - 14:55:30

Gusła i POwstanie Warszawskie to jedne z lepszych płyt jakie kiedykolwiek slyszalem, nie sa dla kazdego! Ale jak juz gdzies przeczytalem Lao Che nie powinno kojazyc sie tylko z piosenkami wojennymi lub powstanczymi. Z niecierpliwoscia czekam na nastepna plyte i licze na cos odmiennego. Pozdr
Daj się zaskakiwać, wierz we wszystko, bądź jak dziecko, a zdobędziesz mądrość.
BattleCruiser
 
Posty: 28
Dołączył(a): grudnia 23 2005 - 22:12:54
Lokalizacja: Płock

Postprzez nati » grudnia 28 2005 - 15:29:54

obie płyty lao che mnie powaliły, niebanalnością, tematyką, emocjami- to niesamowte w jaki stam potrafią mnie wprowadzić, ale "Szemrany" Koli, choć klimat inny myślę że nie gorszy! Z tego co czytałam następna płytka ma odejść od historii a skupić się na zespole, będzie bardziej osobista... Czekam z niecierpliwością!!!!
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Postprzez Radek Kirschbaum » grudnia 30 2005 - 11:48:45

obawiam sie takioch płyt, bo pytanie co nam odrózni Lao Che gdy zaczna spiewac o tym o czym spiewają wszyscy - czyli o sobie?
Gusła i PW jest o czymś, ale nie o sobie samych, a jezeli to nie bezpośrednio.
No ale ufajmy w niepodległe gesty nszych kolegów muzyków. Gupi nie są, grac umieja, dadzom radem, czego im serdle-cznie życze.
Radek Kirschbaum
 
Posty: 115
Dołączył(a): lipca 28 2005 - 23:11:50
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez nati » grudnia 30 2005 - 16:28:43

a ja się nie obawiam takiej płyty, bo już Szemrany miał coś osobistego a od banału i oczywistości jest baaardzo daleko. więc pozostaje nam czekać... :)
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Poprzednia strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość