DO DENATA!!!

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

DO DENATA!!!

Postprzez LAUFER_22 » listopada 9 2005 - 16:44:07

Wypowiedziałeś się w programie RAJ że “powstanie” było świetnym pomysłem i lepszego w tej tematyce nie da rady zrobić co najwyżej równie dobry. Ja cię proszę NIE MIEJ LEPSZYCH POMYSŁÓW tylko równie dobre nie ucieknijcie od tej tematyki. Opowiadajcie naszą historie! Opowiedzcie ją najlepiej jak potraficie i Tyle ile zdążycie.

Wtedy moje dzieci i wnukowie będą na waszych utworach uczyły się historii
LAUFER_22
 

Postprzez bastor » listopada 9 2005 - 16:57:31

Rozmawiałem własnie na ten temat z Dentem przed koncertem w Proximie.Sęk w tym stary , ze chlopaki z lao che chcą pójsc w innym kierunku . Boja sie zaszufladkowania. I ja ich rozumiem . Popatrz tylko na ich pierwszą płytę "gusła " ( dla mnie lepsza od powstania ale tylko o 0,1 pkt ;) i to tylko moje zdanie) która byla w innym stylu i tematyce a jaka zajebista jest . Ja rownież bym nie chcial aby LAO bylo kojarzone wyłacznie jako zespol od tematyki wojennej. To tyle.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Something » listopada 9 2005 - 18:48:31

no ja mam nadzieje ze nie zrobia jakiegos powstania 2 czy cos w tym stylu :/ to bez sensu :/ zreszta potem byliby traktowani jak Kaczmarski ---- "bard solidarności" :/

dupa, dupa i jeszcze raz dupa ! :D

Lao Che to ma być zespol a nie "bardzi II wojny światowej" czy cos takiego :/
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez bastor » listopada 9 2005 - 18:56:47

Wyobraź sobie ten tytuł na okladce : Lao che - Powstanie Warszawskie 4 . A w nastepnych latach - The best of Powstanie Warszawskie ;):):) nieeeee , jestem absolutnie pewien ze LAO nie pojdzie w tym kierunku.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Mi » listopada 9 2005 - 19:01:42

The best of Powstanie Warszawskie

spadlam z krzesla i sie turlam :lol: :lol: :lol:
a tak wracajac do tematu - lubie plyty tematyczne, bardzo mi sie w lao che podoba wlasnie fto ze nagrali dwa tak rozne od siebie koncept - albumy i mam nadzieje ze nastepny tez taki bedzie. nie licze jednak na nastepny album w najblizszym czasie, niech dojrzewa powoli do doskonalosci :)
Mi
 
Posty: 40
Dołączył(a): października 23 2005 - 13:50:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pietrucha » listopada 10 2005 - 13:05:02

jstem za a nawet przeciw;). gdybym miala sposobnosc wplymnac na to jakkolwiek codziennie chcialabym nowy kawalek slyszec, a na i koncerty pieniazka nie szczedzilabym, ale zdaje sobie sprawe, iz niemozliwoscia to jest:). w sympatycznych panow z zespolu wierze na tyle, ze nie obawiam sie nastepnej plyty. po 'Kluczniku' niegdys hulajacym na vivie (krotko i rzadko, ale byl) plyty szukalam dlugo i namietnie, a jak juz znalazlam kupilam w ciemno i oniemialam...'Powstanie' azaliz nabylam kupna droga bez dluzszych, a nawet krotszych przemyslen...tylko na pieniazek musialam poczekac.
tak trzymac panowie! poprzeczka wysoko i, jako poczatkujaca dziennikarka, ale z doswiadczeniem pewnem;),podejrzewam iz krytycy beda kazda produkcje nastepna do 'Powstania' porownywac, ale fook 'em all! bedzie dobrze, hem?
pozdrawiam
.m.
Pietrucha
 
Posty: 8
Dołączył(a): lipca 28 2005 - 14:40:44
Lokalizacja: Heathen Street

Postprzez asia » listopada 12 2005 - 12:54:13

Mnie przede wszystkim na płycie PW urzekła oryginalność. Kiedy doszły Gusła uznałam, że to się nazywa wszechstronność. Dlatego uważam, że w zdecydowanie LC powinno iść w innym kierunku. Jakoś wizja "Powstania Warszawkiego 4" :) mnie nie pociąga....Chociaż, jeżeli ma się dobry pomysł...?
Rozbawiła mnie ostatnio sąda na jednej ze stron, która traktowała o tematyce kolejnej płyty Lao Che. Wśród propozycji padła Odsiecz Wiedeńska. I tutaj chyba zaczyna sie już szufladkowanie-bo jak można nazwać zjawiasko utożsamiania zespołu z tematem wydarzeń historycznych??? :?
asia
 
Posty: 12
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 22:54:03
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez uwek » grudnia 11 2005 - 00:55:06

O ile dobrze pamiętam, to w tym programie była mowa o następnej płycie, która będzie o stanie wojennym. :twisted:
uwek
 

Postprzez Valdas » grudnia 11 2005 - 17:07:41

uwek napisał(a):O ile dobrze pamiętam, to w tym programie była mowa o następnej płycie, która będzie o stanie wojennym. :twisted:

że NIE będzie o stanie wojennym...
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez Something » lutego 23 2006 - 16:08:08

w sobote jest Lao Che w Gdyni na ktorym bede i chcialbym sobie Himilsbacha od Denata zakupic ale nie mam pojecia jak sie z nim kontaktowac, ktos z Was moze moglby podac mi jego numer albo cos zeby wzial dla mnie plytke ktora potem na koncercie bym sobie kupil ?
jakby co to something2@op.pl albo gg 3200125, komorki nie podje bo jeszcze wiecej mialbym jakichs glupich telefonow :/
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez k. » stycznia 9 2007 - 18:03:46

Something napisał(a):zreszta potem byliby traktowani jak Kaczmarski ---- "bard solidarności" :/


Kaczmarski napisał milion tekstów niezwiązanych z solidarnością ani ze stanem wojennym, problem jest tylko taki ze najbardziej znane sa "Mury"-czyli solidarnościowy hymn.
a jesli chodzi o LC to wlasciwie ludzie nie interesujacy sie bardziej tym zespołem też znają tylko utwory z PW bo coz innego jest w tv?

a jeszcze co do temetyki "Gusła" też opowiadają o historii, jest tam dużo świetnych nawiązań literackich i w ogole jak sie tego slucha to dreszcz przechodzi... xD najlepsze jest to ze cała płyta jest utrzymana w jednej tematyce i Podobnie z "Powstaniem..." dlatego uważam że głupio byłoby gdyby chłopcy wyskoczyli teraz z płyta na której znalazłyby sie piosenki o miłości czy o jakiś innych pierdułkach o których traktują wszystkie przyśpiewki.
Zachowajcie swój styl i niepowtarzalnosc, a jednocześnie wymyślcie coś nowego.
Amen.
człowiek budzi się rano i wie że ma w sobie owce-to naturalne uczucie

bar pod kogutkiem pusty już prawie
k.
 
Posty: 7
Dołączył(a): listopada 24 2006 - 17:10:09
Lokalizacja: katowice

Postprzez Pampalini77 » stycznia 11 2007 - 23:50:35

Wiadomo ze zespol by sie mogl utopic w tym klimacie jakby nagral kolejna plyte ,no ale mam nadzieje ze chlopaki nie zechca np zrobic lyty w stylu techno heheh zeby ich np okreslono "łał jacy oni sa orginalni" ,niech graja fajna muzyke ktora spodoba sie ludziom i tyle
Pampalini77
 
Posty: 30
Dołączył(a): grudnia 3 2006 - 22:41:52
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postprzez beret » stycznia 12 2007 - 00:59:49

Pampalini77 napisał(a):Wiadomo ze zespol by sie mogl utopic w tym klimacie jakby nagral kolejna plyte ,no ale mam nadzieje ze chlopaki nie zechca np zrobic lyty w stylu techno heheh zeby ich np okreslono "łał jacy oni sa orginalni" ,niech graja fajna muzyke ktora spodoba sie ludziom i tyle

oj..techno...a właściwie elektronika [ja to się nie znam, więc nie wiem czy to to samo jest czy nie] była tworzona przez jednego z członków zespołu, więc wszystko jest jeszcze możliwe.
beret
 
Posty: 328
Dołączył(a): grudnia 11 2006 - 16:37:51

Postprzez Something » stycznia 12 2007 - 01:04:38

inspirowane Xotox :twisted:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez beret » stycznia 12 2007 - 01:11:02

czymże??
Something-sesje skonczę to wrzucę, obiecuję:)
beret
 
Posty: 328
Dołączył(a): grudnia 11 2006 - 16:37:51

Następna strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron