Koli - nowa płyta

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Koli - nowa płyta

Postprzez 2p2s » listopada 29 2005 - 18:36:04

Witam forumowiczów,

W wywiadach LC mówili, że muzyka na drugą płytę Koli jest prawie gotowa, pozostaje tylko napisać teksty - tyle że odechciało im się, bo już z tego wyrośli itd. Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie "Szemrany" to arcydzieło, baaardzo bym się ucieszył, gdyby chłopakom się jednak zachciało wrócić do tych klimatów. Zresztą co ja bredzę, jakie "wrócić" - oni nie znają tego słowa, nawet gdyby reaktywowali Koli, to nowa muzyka byłaby na pewno kolejnym zaskoczeniem - tak jak każda ich płyta, niezależnie od szyldu. I za to ich uwielbiam.
Panie Struś, chodź no pan do nas!
2p2s
 
Posty: 1
Dołączył(a): listopada 29 2005 - 02:12:12
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Something » listopada 29 2005 - 23:33:09

na koncercie w Kwadratwej w Gdańsku jak gadałem z Denatem to mówił, że już więcej Koli płyt nie wyda (na 90%)
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość » grudnia 3 2005 - 04:57:42

Tez gadalem o tym z Denatem tyle ze mi powiedzial ze na 200 procent tego nie wydadza. A co do poboczy w sprawie drugiej plyty koli to jak sie dowiedzialem od niego , powstawala w pewien wieczor na strychu domu jednej z babć ( mam nadzieje ze dobrze pamietam drogi Denacie bo wiem ze to czytasz ;) ) czlonkow kapeli ;)
Gość
 

Postprzez Arri » stycznia 23 2006 - 14:06:09

No naprawdę szkoda, że nowa płyta koli nie dotrze do naszych zmysłów nigdy.... Ale chłopaki może jakiś KONCERIK???? Na pewno jest wiele osób zainteresowanych twórczością KOLI. Może powołamy RUCH ODNOWY ZESPOŁU KOLI????
Arri
 

Postprzez bastor » stycznia 23 2006 - 16:19:10

Jak rozmawiałem z Denatem na ten temat to powiedział , że nigdy już nie bedzie koncertów ani nowej płyty Koli. Stwierdził, że jest małe zainteresowanie i ludzie nie kumają czaczy co do tej płyty. No i tutaj sie z nim nie zgodzę , bo co rusz to ktoś pyta o Koli 2 a na koncertach ( zwłaszcza warszawskich ) da się słyszeć okrzyki : " koli " ; "dajcie kukurydzę " . Wiec chyba nie jest tak źle ? Z tą reaktywacją Koli to dobry pomysł.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 23 2006 - 18:03:56

Może powołamy RUCH ODNOWY ZESPOŁU KOLI????

Może: Ruch na Rzecz Reanimacji Zespołu Pieśni i Tańca Koli? ;P

A poważnie: nie wiem, czy problem tkwi tylko w tym, że ludzie „czaczy nie kumają”.
Ta płyta jest rewelacyjna, ale ona po prostu utrwala jakiś okres rozwoju muzycznego facetów z Lao Che. I nie jest powiedziane, że oni muszą chcieć do tego okresu wracać. Myślę, że lepiej sobie odpuścić wydawanie czegoś, co mogłoby nie tyle zostać potraktowane jako wymuszone, co BYĆ wymuszone. Szczególnie, że ci goście wydają się dość kreatywni i o poziom kolejnej płyty Lao Che nie ma się raczej co obawiać. :)
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bastor » stycznia 24 2006 - 19:57:29

CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a): Szczególnie, że ci goście wydają się dość kreatywni i o poziom kolejnej płyty Lao Che nie ma się raczej co obawiać. :)


Fakt. Lao jest chyba jedyną kapelą (wg. mnie oczywiscie ) o której poziom następnęj płyty można być spokojnym.Tylko ciągle sie zastanawiam jaki tym razem temat poruszą ?? No bo począwszy od Koli po Powstanie to non stop jakaś niespodzinka.Ale lepiej moze nie poruszać tutaj tematu "o czym bedzie next płyta " bo jak już czytałemgdzieś takie propozycje to się normalnie sturlałem z krzesła.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Something » stycznia 25 2006 - 00:11:31

moze Targowica :P rozbiory ? :P
tak sobie palnalem :P jak slucham Jestem Słowianinem to sie przewija Targowica i Powstanie Warszawskie kolo siebie :P te hasla co tam rzucaja to chyba jakes takie wazne momenty wg nich a o takich to chyba chca robic plyty wiec moze Targowica :P
to tyle z moich glupawych teorii :P tez sie w to pobawilem :P poki co czekam na koncerty :D a jak plyta wyjdzie nie omieszkam posluchac jak najszybciej sie da :D
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez CK » stycznia 25 2006 - 19:17:26

poniewaz gadacie tutaj, jaka nastepna plyta, to przeczytajcie wywiad ze Spietym na stronie Stodoly. Wrzucilam link w twmacie Spiety w Stodole. Niewiele tam mowi na ten temat, ale jednak robi pewne sugestie :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bastor » stycznia 25 2006 - 20:22:10

Niewiele to mało powiedziane. Nie zdążyłem się dobrze wczuć w tekst a już wzrok hamował na ostatniej kropce : - ) . Najważnieszje jest jednak to, że chłopaki już pracują. Jak obstawiacie , kiedy wydadzą ? No i ciekawe czy to bedzie Ars Mundii czy też może zgodnie z tradycją zmienią wydafffcę ? hę ?
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez KZ » lutego 11 2006 - 19:41:20

bastor napisał(a): Najważnieszje jest jednak to, że chłopaki już pracują. Jak obstawiacie , kiedy wydadzą ?


niechaj się nie spieszą, żeby wyszło im prawie perfekcyjnie.
dostępu do włazu!
KZ
 
Posty: 46
Dołączył(a): września 11 2005 - 12:49:36
Lokalizacja: Szczecin/warszawa

Postprzez Dobiasz » kwietnia 5 2006 - 22:17:38

To ja się tak przy okazji spytam:

Czy płytę Koli można gdzieś zakupić? Najlepiej drogą wysyłkową, ale w ostateczności może być tak normalnie.[/url]
Dobiasz
 
Posty: 41
Dołączył(a): kwietnia 5 2006 - 13:15:03
Lokalizacja: Berlin

Postprzez Adam » kwietnia 6 2006 - 00:46:19

z tego co ostatnio widziałem to na www.merlin.com.pl jest, albo sprawdź najlepsze ceny na www.muzyka.wp.pl

jak zdobędę kasę, to też mam zamiar wciągnąć :twisted:
Adam
 
Posty: 383
Dołączył(a): grudnia 6 2005 - 21:44:22
Lokalizacja: synek! nie ma takiego bicia! koniec imprezy!

Postprzez lamo-borsuk » stycznia 24 2009 - 13:08:38

gdzie teksty KOLI znaleźć mogłabym :?:
szemrał ktoś coś?
lamo-borsuk
 
Posty: 7
Dołączył(a): stycznia 24 2009 - 11:57:20
Lokalizacja: kielce

Postprzez Something » stycznia 24 2009 - 13:47:27

w booklecie
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Następna strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość