Koszulki!!!

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Adam » grudnia 15 2005 - 21:37:50

ostatnio chcialem kupić na koncercie, ale już nie było :| ...co za problem podpisac umowe z jakąś firmą i otworzyć sklepik, chyba to by się LC oplacilo, przeciez tyle ludzi chce te koszulki....:|
Adam
 
Posty: 383
Dołączył(a): grudnia 6 2005 - 21:44:22
Lokalizacja: synek! nie ma takiego bicia! koniec imprezy!

Postprzez Svent » grudnia 20 2005 - 11:46:00

koszulke już mam. Marzy mi się bluza w kolorze koszulki tj zielonym. Najlepiej bez kaptura. Na koncercie w proximi były tylko same koszulki:(
Svent
 
Posty: 145
Dołączył(a): maja 17 2005 - 09:01:48
Lokalizacja: Radzymin i Warszawa

Postprzez RaVeRa » grudnia 23 2005 - 12:11:36

No na koncertach kupi sie koszulke
... no ale ja np wolałabym w sklepie muzycznym kupic. Chciałabym isc na koncert, ale rodzice mnie nie puszczą :/
Nawet naszywek nie ma :(
... Chcesz więcej niż dziś mogę Tobie dać...
Pieprzone więcej...
Powiem więcej... więcej nie mam...

...Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości... jak Ty...
RaVeRa
 
Posty: 16
Dołączył(a): sierpnia 16 2005 - 21:37:38
Lokalizacja: KATowice

Postprzez bastor » grudnia 26 2005 - 20:51:40

RaVera , sproboj na allegro koszulke zdobyc.Widzialem jak juz kilka poszlo. A jak tak bardzo chcesz wal do mnie na prv to ci kupie podczas jakiegos koncertu i przesle. Co do naszywek to chyba zaden problem - tsha samemu zapodac.Sam mam "kostke" w motywach LAO CHE z Guseł.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez nati » grudnia 28 2005 - 15:32:10

a mi koszulkę św. mikołaj nabył :lol:
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Postprzez BattleCruiser » grudnia 28 2005 - 20:13:37

jak wyjdzie cos fajnego to daj znac :) ja koszulki lao che widzialem raz - na koncercie w plocku, niestety... bylem splukany ;)
Daj się zaskakiwać, wierz we wszystko, bądź jak dziecko, a zdobędziesz mądrość.
BattleCruiser
 
Posty: 28
Dołączył(a): grudnia 23 2005 - 22:12:54
Lokalizacja: Płock

Postprzez Klon » grudnia 30 2005 - 12:54:28

Powstanie Warszawskie zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Tak wielkie że mam ochotę nabyć koszulkę z logiem zespołu po raz pierwszy od.... bardzo dawna. Jeśli nie uda się jej nigdzie zdobyć to niestety sam ją wykonam.
A kupiłbym koszulke nawet za 30-40 zł + przesyłka. Ale cóż...
Klon
 

Postprzez Gość » marca 20 2006 - 22:06:13

temat chyba wygasl ale mam pytanie czy moze teraz jest jakas szansa na dostanie koszulki zespolu?
Gość
 

Postprzez bastor » marca 21 2006 - 21:11:33

Musisz próbować na koncertach.Z tego co widziałem chłopaki mieli ze sobą na każdym koncercie karton z fantami LAO ( chociaż na ostatnim w proximie nie bylo z tego co ludzie mówią) . Chodzą po 25 pln sztuka. Swoją drogą na ostatnim koncercie w stolicy Krojc mial zajebista czarną koszulkę z logo LAO CHE takie jakie było na okładce singla "Klucznik" - czy wie ktoś czy to samoróbka czy też można ją gdzieś namierzyć?
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Gość » marca 21 2006 - 21:49:35

niestety w Krakowie jakos nie zauważyłem jakiegos sklepiku, chyba dlatego, żę bylem bardziej zainteresowany samym koncertem.
Gość
 

Postprzez sander » maja 3 2006 - 10:17:59

a mnie sie udało zdobyć takową, boską zieloną, na koncercie w Sopocie! tylko, ze potrzebna jeszcze jedna na prezent i no idea, gdzie ja znalezc..

Management obiecywał rok temu, ze sklepik bedzie, a tu NIC.

oj, nieładnie, nieładnie.. ;)
sander
 

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » maja 3 2006 - 11:13:59

No to ja z dwiema sprawami:

1. Jest szansa, żeby skądeś kupić taką z napisem „Lao Che” i czcionką z okładki „Powstania”, ale nie tę wojskową, tylko CZARNĄ? Ktoś z bandu kursował w takiej podczas koncertów w Berlinie i Zielonej Górze – więc to znaczy, że te koszulki fizycznie istnieją i pytanie, JAK TAKĄ KUPIĆ? :)

2. Przyszedł mi do głowy patent na koszulkę „powstaniową” jeszcze jedną. Widzę to tak: z przodu okładka płyty, tzn. albo literki na takim samym tle i all-print, albo literki na tle jeno czarnym, a z tyłu tracklista – przy czym każdemu tytułowi byłoby przyporządkowane jedno zdjęcie z powstania, tj. tytuł byłby prześwitem z tła. W ten sposób, na przykład (schematycznie):

Obrazek

Jakie problemy ta koncepcja przedstawia?
1. Czy to się komuś podoba w ogóle? Ja sam jeszcze nie wiem, czy mnie się podoba, bo nie umiem sobie tego zwizualizować do końca ;)
2. Jak upchnąć na plecach koszulki 10 zdjęć i w jakim układzie? Musiałyby być niewielkich rozmiarów, ale dość wyraźne – to na pewno.
3. Jakich zdjęć należałoby użyć? – jest w sieci, na jednym z najlepszych chyba serwisów o PW, galeria „Powstanie w obiektywie Krisa”, która zapewne jest części z Was znana już. Niektóre z tych fotek jak ulał pasują – pytanie: jak by w takiej sytuacji wyglądała kwestia praw autorskich i pokrewnych?
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Something » maja 3 2006 - 11:56:53

sam mam czarna i zielona ;) a kupilem na koncercie na Jarmarku Dominikańskim :P
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez kseniusia » maja 3 2006 - 21:27:02

Ja też mam koszulkę z Jarmarku ( zielona :) ) to na każdym koncercie chyba można kupić (?) kosztuje ok. 25 zł
"Nam jedna szarża - do nieba wzwyż ,
i jeden order nad grobem krzyż . "

http://futurystyczny-blog.blog.onet.pl/
kseniusia
 
Posty: 15
Dołączył(a): lutego 3 2006 - 15:55:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Adam » maja 4 2006 - 23:45:00

mi by wystarczyła taka jakie sprzedają na koncertach...niech ruszą się z tym sklepikiem... :roll:
Adam
 
Posty: 383
Dołączył(a): grudnia 6 2005 - 21:44:22
Lokalizacja: synek! nie ma takiego bicia! koniec imprezy!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości