Koncert w Kudowie!!

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Something » lutego 16 2007 - 00:16:15

musi byc duuuuzy
tak w razie jakby komus przyszlo do glowy spac ....

... mysle ze Calinoe i Quos moga cos na ten temat powiedziec :twisted:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Brzozen » lutego 16 2007 - 12:33:02

No więc wyjaśniam. Nie jestem meenem bastor, ajesli juz to wemeenem ;) A pies faktycznie niezły, jako, że rozmiarów nie za duzych (spaniel) to sie z taakiej kości cieszył. Póki mu jej nie zabralam.

Cmentarz- katolicki nie za duzy, ale zadbany, ewangelicki to właściwie las z wyglądającymi gdzieniegdzie resztkami nagrobków. I całkiem nieźle zachowaną kaplicą. Jako bardziej klimatyczny polecam ten drugi.
...nadzieja rodzi marzenia. Marzenia, pozwalaja działać. Działając, można tworzyć, aby odczuć odrobinę piękna niezbędnego do życia. Tak więc mając nadzieję- ma się wszystko...

...na świecie ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej...
Brzozen
 
Posty: 40
Dołączył(a): stycznia 18 2007 - 18:55:20
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Postprzez bastor » lutego 16 2007 - 12:55:01

Brzozen napisał(a): ewangelicki to właściwie las z wyglądającymi gdzieniegdzie resztkami nagrobków. I całkiem nieźle zachowaną kaplicą. Jako bardziej klimatyczny polecam ten drugi.


O to mi właśnie chodzi.

Mam taką swoją mapkę Polski na której nanoszę takie właśnie zapomniane cmentarze.Jak mam trochę wolnego czasu to traktuję je aparatem ( cmentarze a nie mapki się ma rozumieć ) .
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Brzozen » lutego 16 2007 - 13:09:23

No to zapraszam, nawet jak koncertu nie będzie. A krzyże pokutne też Cie interesują?
...nadzieja rodzi marzenia. Marzenia, pozwalaja działać. Działając, można tworzyć, aby odczuć odrobinę piękna niezbędnego do życia. Tak więc mając nadzieję- ma się wszystko...

...na świecie ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej...
Brzozen
 
Posty: 40
Dołączył(a): stycznia 18 2007 - 18:55:20
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Postprzez Quos » lutego 19 2007 - 15:42:44

Something napisał(a):hmmm..... macie tam jakis duzy cmentarz ? :lol: :lol: :lol:


Something napisał(a):musi byc duuuuzy
tak w razie jakby komus przyszlo do glowy spac ....
... mysle ze Calinoe i Quos moga cos na ten temat powiedziec :twisted:


Wiesz Something, specjalistą od oprowadzania turystów nocą po cmentarzach to jestś ty (mówię wam, koło Somethinga jest cmentarz którym się chodzi nocą "na skróty" - przez sam cmentarz 20 min wartkiego marszu"). Ja mogę cie ewentuanie zabrać na zamek w Nachodzie - więc w razie czego weź paszport.
Ktoś jeszcze nie ma gdzie spać w Kudowie? :D
W bagażniku jadę na koncert...
Quos
 
Posty: 165
Dołączył(a): listopada 11 2005 - 16:19:36
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Brzozen » lutego 19 2007 - 16:27:37

Quos napisał(a): Ja mogę cie ewentuanie zabrać na zamek w Nachodzie - więc w razie czego weź paszport.


Nie trzeba paszportu, wystarczy dowód osobisty. Jak nie wypali Kodowa to proponuję Twierdze Kłodzką- dopiero będzie klimat. I spac będzie gdzie. Something, dla Ciebie proponuje niemiecko-zydowski cmentarz. Inni moga na Twierdzy, albo w Komendzie Hufca ZHP Kłodzko. Jak sie nie boja harcerzy.
...nadzieja rodzi marzenia. Marzenia, pozwalaja działać. Działając, można tworzyć, aby odczuć odrobinę piękna niezbędnego do życia. Tak więc mając nadzieję- ma się wszystko...

...na świecie ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej...
Brzozen
 
Posty: 40
Dołączył(a): stycznia 18 2007 - 18:55:20
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Poprzednia strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron