Nowy utwór

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 13 2008 - 18:46:02

Wczoraj rozmawiałem z Quosem i się okazało, że małe nieporozumienie nastąpiło - najpierw ja w rozmowie z Ryśkiem usłyszałem, że w zasadzie numerów nie ma co wstrzymywać, jeśli idzie o przesiąkanie do sieci; jakiś czas potem z Ryśkiem rozmawiał Quos i wtedy padło hasło, żeby się jednak jeszcze wstrzymać.

A ponieważ obaj z Quosem o dwóch różnych wersjach prawdy ;) nie wiedzieliśmy, przeto każdy z nas twierdził co innego i stąd kontrowersje. I tyle sensacji, nie ma się co emocjonować; znaczy: trzeba czekać do premiery płyty, a i ja się po rozmowie z Quosem lojalnie wstrzymuję od puszczania w obieg tych dwóch czy trzech trzeszczących empetrójek, które mam. Zresztą źródłem ich jest YouTube właśnie, więc każdy chętny może sobie tam namierzyć.

A ogólnie to cierpliwości :-)
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez beret » stycznia 14 2008 - 13:31:51

nius... a przede wszystkim jest tam linek do singla.
od paru dni słucham tego kawałka i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony - takiego LC się nie spodziewałem.
I bardzo dobrze się stało, że trzecia płyta to będzie kolejny zwrot stylistyczny, tak trzeba, jeżeli nie chce się artystycznie zgnuśnieć:)
Mi się ten utwór kojarzy z podwórkowymi kapelami, jakimiś szemranymi troszkę klimatami...są wstawki przywodzące na myśl muzykę klezmerską, jakaś otoczka okołoalkoholowa się nad tym unosi, a wiadomo - po alko człowiek ma najlepsze wizje ;)
No i Wieża mnie rozpierdala :D
beret
 
Posty: 328
Dołączył(a): grudnia 11 2006 - 16:37:51

Postprzez Panzerfaust » stycznia 14 2008 - 14:15:33

beret napisał(a):nius... a przede wszystkim jest tam linek do singla.


Chyba coś się popsuło, bo link już nie działa :P
Ale to i tak dziwne, że przecież na oficjalnej www, nie ma tego kawałka, a tam gdzieś daleko jakiś serwis sobie wrzuca.
Było bez zgody zespołu, he?
Panzerfaust
 
Posty: 52
Dołączył(a): listopada 26 2007 - 14:28:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez persona_non_grata » stycznia 14 2008 - 14:22:39

Jest już w newsach na stronie głównej.
www.opensources.pl/Drogi_Panie_7.mp3
persona_non_grata
 
Posty: 41
Dołączył(a): września 16 2007 - 15:38:52
Lokalizacja: Płock

Postprzez Panzerfaust » stycznia 14 2008 - 15:07:06

O jak miło, cholernie mnie to cieszy :)
Zabieram się za słuchanie i zbieram pieniążki na albumik :D
Panzerfaust
 
Posty: 52
Dołączył(a): listopada 26 2007 - 14:28:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Something » stycznia 14 2008 - 16:47:11

ciekaw jestem czy to goscie czy te dodatkowe instrumenty to ktos z LC obslugiwac potrafi :P

no a piosenka jak zwykle, dobra, Lao widac juz tak ma...
im wiecej razy to przesluchalem tym bardziej mi sie podoba :P (juz z 6 raz moze :P )

i mam krzyczec na konceratach "o panie, o panie" ?
mnie dosc ta wizja rozbawila, pewnie niektorych co mnie znaja jeszcze bardziej rozsmieszy :oops:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez push » stycznia 14 2008 - 21:42:37

Nie no pioseneczka spoko luzik, tylko ciekawe jak teraz co niektórzy (w tym i ja) wytrzymają bez "dokładki" do 22 lutego :D
UTOPIE WASZĄ UTOPIĘ
push
 
Posty: 27
Dołączył(a): listopada 7 2007 - 14:43:50
Lokalizacja: Lublin pod Zamościem

Postprzez Panzerfaust » stycznia 15 2008 - 01:41:38

Kawałek bardzo fajny, kojarzy się z dokonaniami Koli.
Oj, czekamy, czekamy :D Później od razu jakiś koncercik, to to czeka dusza potrzebuje do częściowego szczęscia :)
Panzerfaust
 
Posty: 52
Dołączył(a): listopada 26 2007 - 14:28:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez myszow » stycznia 16 2008 - 12:24:29

Something napisał(a):i mam krzyczec na konceratach "o panie, o panie" ?
mnie dosc ta wizja rozbawila, pewnie niektorych co mnie znaja jeszcze bardziej rozsmieszy :oops:


nie... wtedy na scene wbiega Marian Opania z synami i wystawiaja jaselkowa jednoaktowke.
myszow
 
Posty: 50
Dołączył(a): listopada 16 2006 - 12:43:50

Postprzez Quos » stycznia 21 2008 - 16:16:51

balt napisał(a):nie rozumiem tej sytuacji zupełnie.
jak pisze Łoś, sytuacja sie zmieniła od tej sprzed kilku miesięcy (wtedy zespół miał coś naprzeciwko puszczaniu w obieg utworów nowych, teraz nie ma) więc o co niektórym chodzi, ze nie chcą tego puścić dalej?
czujecie się wyjątkowi? brawo, gratuluję.
co do jakości mp3-ek - mam gdzieś ich jakość, w oczekiwaniu na płytę chcę posłuchać nowych utworów. audiofilem nie jestem.


To wsiądź w pociąg i przyjedź na najbliższy koncert z jakimś sprzętem do nagrywania. A jak ci to wyjdzie w dobrej jakości, to możemy sie wymienić, bo po to powstały bootlegi, żeby się nimi wymieniać, postarać zrobić coś samemu i się z kimś wymienić a nie czekać aż samo spadnie z nieba lub ktoś poda gorące na talerzu pod nos.

Skoro napisałem, że udostępnić na razie nie mogę, to nie mogę.
A jeśli ktoś zaproponuje mi wymianę (nie tylko Lao Che), to chętnie, jak najbardziej (pod warunkiem, że tego nie mam i że nie jest to nagrywane telefonem komórkowym i w miarę interesujące). Do czego też wszystkich zachęcam

--------------------------------------------------------------------------------

Something napisał(a):i mam krzyczec na konceratach "o panie, o panie" ?

Możesz krzyczeć "Szatanie, Szatanie" :P
W bagażniku jadę na koncert...
Quos
 
Posty: 165
Dołączył(a): listopada 11 2005 - 16:19:36
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez polake » stycznia 21 2008 - 21:36:07

Quos, a gdzieś można dostać listę Twoich bootlegów? No i napisz, co Ciebie interesuje, to się może czymś wymienimy (ja mam Kultu sporo, Buldoga, Armię z koncertu akustycznego, TPN 25, Nunczaki Orientu itp.).
polake
 
Posty: 138
Dołączył(a): sierpnia 15 2006 - 23:27:58
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa

Postprzez Something » stycznia 21 2008 - 21:53:28

trzeba bylo to w prywatnej wiadomosci wyslac ;)
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez polake » stycznia 21 2008 - 22:24:46

A bo na codzień korzystam z takich for internetowych, gdzie nie ma privów, i nieprzyzwyczajony jestem :P

Zresztą na tym forum tak mało się pisze, że jeden post więcej nie zaszkodzi nikomu :P A może się ktoś skusi na moje bootlegi? ;)
polake
 
Posty: 138
Dołączył(a): sierpnia 15 2006 - 23:27:58
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa

Postprzez Gzeju » stycznia 22 2008 - 02:32:47

e tam na priv... też chętnie się dowiem jakie to bootlegi -będzie przynajmniej wiadomo czy jest się czym ekscytowac :)
----
Tolerancja przyzwoleniem na zło
Gzeju
 
Posty: 275
Dołączył(a): sierpnia 29 2005 - 01:42:59
Lokalizacja: Wola/Ochota (+Łódź niestety)

Postprzez Quos » stycznia 23 2008 - 17:39:30

wszystkich zainteresowanych zapraszam na priva, a później ewentualnie droga gadugadowo-meilową.

Nie mam tego za wiele, ale myślę, że coś się znajdzie na wymianę.
W bagażniku jadę na koncert...
Quos
 
Posty: 165
Dołączył(a): listopada 11 2005 - 16:19:36
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość