Nagranie koncertu w Łodzi

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez polake » stycznia 27 2008 - 15:10:47

To, że jestem z Warszawy, nie znaczy, że nie wiem co to znaczy nie mieć pieniędzy. Wiem, co to znaczy nie iść na koncert, bo się nie miało pieniędzy na niego. Tak samo jak wiem, co to znaczy nie kupić płyty, nie kupić książki, nie obejrzeć filmu, bo się nie ma pieniędzy. Więc nie potrzebuję wyobraźni, bo tego nie raz doświadczyłem. To, że jestem z Wawy, nie znaczy, że sram pieniędzmi. To raz.

Dwa, wiem też, co znaczą koszty dojazdu, bo dużo w zeszłym roku jeździłem (2xWrocław, Kolbuszowa, Jarocin, Bydgoszcz, Łowicz). W weekend też mam już wyjazd zaplanowany. A wszystko za swoje, zarobione pieniądze. Jestem studentem tak jak Ty, ale mam to szczęście sam na siebie zarabiać.

Oczywiście jak sam napisałeś, wszystko zależy od zespołu, mi się tylko nie podoba to stwierdzenie:
[quote=czlowiekamera]wymagam tylko darmowego wstepu[/quote]
Nie wiem, jak gdzieś indziej wychowują, ale mnie w tej "Warszawce", ale też i Kaliszu, skąd pochodzę, wychowali, żeby w takiej sytuacji użyć raczej stwierdzenia w stylu "tylko bym prosił o darmowy wstęp", albo "i jedyne, o co bym prosił, to darmowy wstęp". Wiem, że to raczej subtelna różnica, ale mnie mocno w oczy zakuła. Czepiam sie, ale my w tej Warszawce tak lubimy się czepiać (zresztą w Kaliszu też).

pozdrawiam i życzę oczywiście powodzenia w całej akcji.
polake
 
Posty: 138
Dołączył(a): sierpnia 15 2006 - 23:27:58
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa

Re: Nagranie koncertu w Łodzi

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 27 2008 - 16:26:00

czlowiekamera napisał(a):Dla Warszawiaka to nowosc bo nie wie co to jest nie miec pieniedzy, albo miec ich malo. Troszke wyobrazni chlopie.


Stary, ochłoń - bo zaraz się okaże, że mieszkańca Malborka można poznać po zbroi i białej pelerynie.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez veida » stycznia 27 2008 - 17:25:24

z czarnym krzyżem i pawim piórem, zapomniałeś dodać C-Ł.
veida
 
Posty: 248
Dołączył(a): listopada 30 2007 - 00:18:37
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk

Re: Nagranie koncertu w Łodzi

Postprzez bastor » stycznia 27 2008 - 18:17:55

czlowiekamera napisał(a):Dla Warszawiaka to nowosc bo nie wie co to jest nie miec pieniedzy, albo miec ich malo. Troszke wyobrazni chlopie.


-.- ale pojeeechaaaał -.-
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez czlowiekamera » stycznia 27 2008 - 23:03:08

polake napisał(a):Nie wiem, jak gdzieś indziej wychowują, ale mnie w tej "Warszawce", ale też i Kaliszu, skąd pochodzę, wychowali, żeby w takiej sytuacji użyć raczej stwierdzenia w stylu "tylko bym prosił o darmowy wstęp", albo "i jedyne, o co bym prosił, to darmowy wstęp". Wiem, że to raczej subtelna różnica, ale mnie mocno w oczy zakuła. Czepiam sie, ale my w tej Warszawce tak lubimy się czepiać (zresztą w Kaliszu też).

Mysle, ze mam prawo postawic jakis warunek. Nie lubie sie prosic o cos, stawiam sprawe jasno - białe lub czarne. Roznimy sie i tyle. Nie lubie tez jak ktos pisze, ze tak a tak by postapil na moim miejscu. Jesli kazdy byłby taki sam, świat byłby cholernie nudny. Ale czy ja się domagam czegoś, tak jak wczesniej to napisałeś? Po prostu oboje sie nie zrozumieliśmy.
Peace!
bastor napisał(a):
czlowiekamera napisał(a):Dla Warszawiaka to nowosc bo nie wie co to jest nie miec pieniedzy, albo miec ich malo. Troszke wyobrazni chlopie.


-.- ale pojeeechaaaał -.-

Pojechałem troche ale to nie było bezpodstawne.
czlowiekamera
 
Posty: 9
Dołączył(a): stycznia 24 2008 - 00:25:13
Lokalizacja: Rozprza

Postprzez bastor » stycznia 27 2008 - 23:20:52

czlowiekamera napisał(a):Pojechałem troche ale to nie było bezpodstawne.


No dobra , powiem szczerze że mnie zaciekawiłeś. Tak więc proszę Cię , wytłumacz mi na jakiej podstawie wysnułeś owo stwierdzenie ?
Lao Che skończyło się na Kill'em All !!!
http://tinyurl.com/y8yl646 <--- Czy ktoś rozpoznaje tę osobę ? Prv me !
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 27 2008 - 23:41:39

Men, już pomijam trochę żenadną formę, na którą Ci Polake słusznie zwrócił uwagę, ale taka delikatna sugestia:

Nie sądzisz, że po to grupa ma jakiegoś menedżera, żeby się z nim w takich sprawach kontaktować i czynić odpowiednie ustalenia, zamiast wchodzić w dość jałową a irytującą dyskusję z osobami, które nie mają żadnej mocy decyzyjnej?
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez czlowiekamera » stycznia 28 2008 - 17:51:35

CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a):Nie sądzisz, że po to grupa ma jakiegoś menedżera, żeby się z nim w takich sprawach kontaktować i czynić odpowiednie ustalenia, zamiast wchodzić w dość jałową a irytującą dyskusję z osobami, które nie mają żadnej mocy decyzyjnej?

Teraz wiem, ze zrobilem blad pytajac Was i proszac o poparcie inicjatywy. Wczesniej napisalem dlaczego tak zrobilem. Czlowiek uczy sie cale zycie.
ps. Nie musisz miec mocy decyzyjnej rzeby cos zmienic.
czlowiekamera
 
Posty: 9
Dołączył(a): stycznia 24 2008 - 00:25:13
Lokalizacja: Rozprza

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 28 2008 - 18:50:37

Facet, ale weź nie rób tragedii, tylko jak już mamy rozmawiać, to rozmawiajmy jak duzi ludzie.

Ani nikt nie rzuca Ci kłód pod nogi, ani nikt Twojej inicjatywy nie wyśmiewa, tylko po prostu stąpajmy po ziemi:

Takich spraw nie załatwia się w drodze referendum lokalnego, tylko w pierwszej kolejności należy się skontaktować z zespołem czy jego przedstawicielem (menedżerem) i/lub organizatorem danej imprezy - i ustala mniej albo bardziej formalnie warunki, na jakich można obraz i dźwięk rejestrować i potem rozpowszechniać.

Kultura (w znaczeniu: takt) i praktyka podpowiadają, że jeśli zespół i organizator wyraża na pewnych warunkach zgodę na rejestrację dźwięku lub obrazu & dźwięku, to niczyja grupowa decyzja nie jest im do tej decyzji potrzebna; a jak nie wyraża, to też niczyja grupowa decyzja nie jest w stanie tego zmienić. I po prostu należy to uszanować, bo to jest święte prawo, dobra wola i wyłączna gestia wykonawcy i organizatora - a jak się komuś ono nie podoba, to na koncert iść nie musi.

Dlatego nie ma co opowiadać banialuków, że „nie trzeba mieć mocy decyzyjnej, żeby coś zmienić”, czy gadać po próżnicy, tylko po prostu konkretne sprawy załatwia się z konkretnymi ludźmi i w konkretny sposób.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez czlowiekamera » lutego 19 2008 - 20:27:51

Nie robie tragedii po prostu chialem poznac opinie publiczna na temat takiej inicjatywy. Wymyślasz już jakąś bajkę, przeczytaj mój pierwszy post, wyraznie jest tam napisane, ze "później skontaktuje się z managerią". Długo będziemy się tak puczać?
CZŁOWIEK - ŁOŚ napisał(a):Takich spraw nie załatwia się w drodze referendum lokalnego, tylko w pierwszej kolejności należy się skontaktować z zespołem czy jego przedstawicielem (menedżerem) i/lub organizatorem danej imprezy - i ustala mniej albo bardziej formalnie warunki, na jakich można obraz i dźwięk rejestrować i potem rozpowszechniać.

Przeoczyłeś moje słowa w poprzednim poście:
"Teraz wiem, ze zrobilem blad pytajac Was i proszac o poparcie inicjatywy."
Jeśli ma ktoś do mnie jeszcze jakiś pytania prosze kierować je na priv. Prosze też moderacje o zamknięcie lub usunięcie tematu.
czlowiekamera
 
Posty: 9
Dołączył(a): stycznia 24 2008 - 00:25:13
Lokalizacja: Rozprza

Poprzednia strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron