Nagranie koncertu w Łodzi

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Nagranie koncertu w Łodzi

Postprzez czlowiekamera » stycznia 24 2008 - 00:36:59

Witam wszystkich!
Jestem Człowiek-Kamera... gość, który filmuje koncerty. Do Łodzi mam blisko, wiec moglbym sie przejechac i uwiecznic Lao Che w Kaliskiej. Oczywiscie wykonuje to nieodplatnie, wymagam tylko darmowego wstepu. Zaraz po koncercie wrzucilbym wszystko do sieci, dla fanow zespolu. Chciałbym byscie wszyscy, ktorzy oczywiscie sa za ta inicjatywa podpisali sie w tym temacie.
Narazie wrzucam koncerty na youtube i myspace, tutaj mozecie znalezc wszystkie jakie nagralem do tej pory (po jednym kawalku z kazdego konertu):
http://www.czlowiek.tv (w zakładce "informacje" wiecej o mojej działalności)
Koncert Lao Che bedzie oczywiscie w lepszej jakosci, skompresowany divxem.
Pozniej skontaktuje sie z managerią :)
Pozdrowy!
czlowiekamera
 
Posty: 9
Dołączył(a): stycznia 24 2008 - 00:25:13
Lokalizacja: Rozprza

Postprzez Adam » stycznia 24 2008 - 01:15:37

Może by skombinować jakieś podpięcie pod konsolę, dla lepszej jakości dźwięku? Ja tam jestem jak najbardziej za, czekam na video, powodzenia!
Adam
 
Posty: 383
Dołączył(a): grudnia 6 2005 - 21:44:22
Lokalizacja: synek! nie ma takiego bicia! koniec imprezy!

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 24 2008 - 01:29:37

Jeśli to ma być w Łodzi, to lepiej przysłużysz się sprawie, jak staniesz w trakcie koncertu pod klubem z kamerą i będziesz filmować busa :wink:
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Svent » stycznia 24 2008 - 12:31:04

Bardzo fajny pomysł z nagraniem koncertu. Jestem za.
Svent
 
Posty: 145
Dołączył(a): maja 17 2005 - 09:01:48
Lokalizacja: Radzymin i Warszawa

Postprzez Something » stycznia 24 2008 - 17:50:54

chetnie bym sobie zobaczyl, posluchal bardziej ;)
no ale tak tu sobie mozemy mowic
a o zgode to sie trzeba zapytac po prostu kogos z Lao i juz
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez czlowiekamera » stycznia 24 2008 - 18:36:27

Wasze głosy beda kolejnym argumentem za nagraniem tego koncertu. Kiedy bede wysylal maila do managera dodam link do tego tematu, wiec kazdy glos na "tak" sie przyda. Co do nagrywania z konsolety nie znam sie za bardzo, ale moze cos sie z tym zrobi... poczekamy zobaczymy :) Człowieku-Łosu, nawet z dedykacja moge Ci nagrac tego busa ;)
czlowiekamera
 
Posty: 9
Dołączył(a): stycznia 24 2008 - 00:25:13
Lokalizacja: Rozprza

Postprzez maciek » stycznia 25 2008 - 00:31:29

oczywiście, że jestem na tak ;).
maciek
 
Posty: 153
Dołączył(a): maja 29 2007 - 16:10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Nagranie koncertu w Łodzi

Postprzez polake » stycznia 25 2008 - 00:43:01

czlowiekamera napisał(a):Oczywiscie wykonuje to nieodplatnie, wymagam tylko darmowego wstepu.

Ja często kręcę różne koncerty i nigdy nie wymagam darmowego wstępu (no chyba że kręcę na czyjeś zlecenie, jak ostatnio Buldoga w Wawie).
polake
 
Posty: 138
Dołączył(a): sierpnia 15 2006 - 23:27:58
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa

Re: Nagranie koncertu w Łodzi

Postprzez czlowiekamera » stycznia 26 2008 - 00:15:58

polake napisał(a):
czlowiekamera napisał(a):Oczywiscie wykonuje to nieodplatnie, wymagam tylko darmowego wstepu.

Ja często kręcę różne koncerty i nigdy nie wymagam darmowego wstępu

Warszawka? No to wszystko jasne :lol:
czlowiekamera
 
Posty: 9
Dołączył(a): stycznia 24 2008 - 00:25:13
Lokalizacja: Rozprza

Re: Nagranie koncertu w Łodzi

Postprzez persona_non_grata » stycznia 26 2008 - 12:50:05

polake napisał(a):
czlowiekamera napisał(a):Oczywiscie wykonuje to nieodplatnie, wymagam tylko darmowego wstepu.

Ja często kręcę różne koncerty i nigdy nie wymagam darmowego wstępu (no chyba że kręcę na czyjeś zlecenie, jak ostatnio Buldoga w Wawie).

Zasadnicza różnica jest taka że Ty nagrywasz dla siebie albo dla bardzo wąskiego grona osób.
persona_non_grata
 
Posty: 41
Dołączył(a): września 16 2007 - 15:38:52
Lokalizacja: Płock

Postprzez Krzysiek » stycznia 26 2008 - 14:03:11

jestem za 8)
Krzysiek
 
Posty: 43
Dołączył(a): marca 20 2007 - 18:31:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Nagranie koncertu w Łodzi

Postprzez polake » stycznia 26 2008 - 14:48:29

persona_non_grata napisał(a):
polake napisał(a):
czlowiekamera napisał(a):Oczywiscie wykonuje to nieodplatnie, wymagam tylko darmowego wstepu.

Ja często kręcę różne koncerty i nigdy nie wymagam darmowego wstępu (no chyba że kręcę na czyjeś zlecenie, jak ostatnio Buldoga w Wawie).

Zasadnicza różnica jest taka że Ty nagrywasz dla siebie albo dla bardzo wąskiego grona osób.

Nieprawda, takiego Zdunka mógł dostać każdy, kto chciał. Youtube to masakra jak dla mnie, a umieszczanie całego DVD ważącego 2 czy 3 GB to głupota z moim łączem. A nie mam czasu na robienie takich akcji jak z bootlegiem z Malty.

Chodzi mi o to, że nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, nawet jeżeli ktoś nagrywa i udostępnia wszystkim, co się zdarzało nieraz także na forum Kultowym. Mówię, co innego, jak ktoś kręci na zlecenie, ale jak dla siebie i przy okazji dla innych, no to dla mnie nowość, że ktoś się "domaga" darmowego wejścia.
polake
 
Posty: 138
Dołączył(a): sierpnia 15 2006 - 23:27:58
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa

Postprzez Questus » stycznia 26 2008 - 15:22:50

Ja mimo wszystko jestem za.
Obrazek
Questus
 
Posty: 15
Dołączył(a): kwietnia 14 2007 - 15:12:20
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Gzeju » stycznia 26 2008 - 15:25:57

Pomijając fakt, że to wygląda jakby trochę jednak było na zlecenie, to nie widzę jakoś żeby ktokolwiek się tutaj domagał.

Co do mnie, to nie potrzebuję żadnego wideo, więc się do propozycji nie ustosunkuję
----
Tolerancja przyzwoleniem na zło
Gzeju
 
Posty: 275
Dołączył(a): sierpnia 29 2005 - 01:42:59
Lokalizacja: Wola/Ochota (+Łódź niestety)

Re: Nagranie koncertu w Łodzi

Postprzez czlowiekamera » stycznia 27 2008 - 13:03:00

polake napisał(a):Mówię, co innego, jak ktoś kręci na zlecenie, ale jak dla siebie i przy okazji dla innych, no to dla mnie nowość, że ktoś się "domaga" darmowego wejścia.

Dla Warszawiaka to nowosc bo nie wie co to jest nie miec pieniedzy, albo miec ich malo. Troszke wyobrazni chlopie. To, ze bede jeszcze musial dojechac do Łodzi tez sobie policz. Mieszkajac w Wawie masz wszystko pod nosem i nie musisz wydawac dodatkowej kasy na przejazd. Jestem biednym studentem, ktory ma do dyspozycji kamere i chce cos z tym zrobic, podzielic sie czyms z ludzmi. Czasem trzeba komus wytlumaczyc jak jest, bo niektorzy sobie mysla, ze wszyscy maja tak samo jak oni. Zaden zespol, który nagrywałem do tej pory (np. Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Contemporary Noise Quintet, Pink Freud) nie sprzeciwial sie, wspolpracuje tez kilkoma pubami i grono to sie powieksza. Pierwsze kilka koncertow nagrywalem placac za wstep, ba jeszcze wysylalem płyty na swoj koszt. Jednak darmowe wejscia pozwalaja na nagranie wiekszej ich ilości. Ja mam takie metody dzialania, ty masz inne i niech tak zostanie.
Pozdrawiam!
czlowiekamera
 
Posty: 9
Dołączył(a): stycznia 24 2008 - 00:25:13
Lokalizacja: Rozprza

Następna strona

Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości