Jaki jest # konta bankowego zespołu?

Jeśli masz jakiś pomysł dotyczący koncertu, oficjalnej strony www, forum lub jakąś inną propozycję - wpiszą ją tu

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Jaki jest # konta bankowego zespołu?

Postprzez leegwan » lipca 17 2005 - 20:18:40

Halo, halo
Przypadkiem ujrzałem niesamowity teledysk 'Jestem Słowianinem'. Przeżyłem to co Wy. W bardzo krótkim czasie zawiatała na mym twardym dysku płyta 'Gusła' (wiecie jak to teraz jest z tym Internetem). Nie chcę kupować płyty (prowizje sklepów, przesyłki, itp. itd.) dla biednego studenta to za duży wydatek, chcę wesprzeć tylko zespół. Nie możemy pozwolić aby LAO CHE przestało tworzyć. Kolejna kwestia to ile zespół dostaje od S.P. RECORDS? Wiem, wiem tajemnica handlowa. Chyba nie dużo skoro nawet linka w linkach do wydawcy nie ma.
Czy to była kula synku, czy to serce pękło?
leegwan
 
Posty: 3
Dołączył(a): lipca 17 2005 - 19:41:05

Re: Jaki jest # konta bankowego zespołu?

Postprzez Goornik » lipca 17 2005 - 22:02:48

leegwan napisał(a):W bardzo krótkim czasie zawiatała na mym twardym dysku płyta 'Gusła' (wiecie jak to teraz jest z tym Internetem). Nie chcę kupować płyty (prowizje sklepów, przesyłki, itp. itd.) dla biednego studenta to za duży wydatek, chcę wesprzeć tylko zespół. Nie możemy pozwolić aby LAO CHE przestało tworzyć.


Bez przesady, sam jestem studentem i na nadmiar gotówki nie narzekam, ale uważam że cena płyty nie jest wygórowana. Można sobie kilka rzeczy odmówić i prędzej czy później uciułać na płytę się da. Co do przesyłki - ja nie zapłaciłem nic - Krakowski Empik ściągnął mi płytę z Warszawy, nie ma żadnych dodatkowych kosztów (zapłaciłem tyle ile kosztowała w Warszawie).
Goornik
 
Posty: 34
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 09:19:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Landsknecht » lipca 18 2005 - 14:55:48

Internet jest dobrym sposobem, aby nie kupić jakiejś kaszany... ale jesli się już wie, że muzyka jest w dechę (a tak właśnie gra Lao Che), to można sobie odmówić parę pifek, a płytę kupić i w ten sposób wesprzeć zespół (a dodatkowo paru obiboków + nienasyconego państwowego fiskusa). Dobrym sposobem na wspieranie zespołu, jest chodzenie na koncerty i skandowanie słów utworów. :D chłopaki napewno się wzruszą...
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez Gość » sierpnia 2 2005 - 15:09:12

myślę, że autorowi wątku chodziło o to, żeby tą samą kwotę zamiast w sklepie przelać na konto zespołu. sama kapelka będzie miała z tego więcej pieniążków, a i ja będę szczęśliwszy że dałem im porządnie zarobić. jeśli sam zespół popiera taką inicjatywę to i ja chętnie w ten sposób bym postąpił.
pozdrawiam
Gość
 

Postprzez Gość » sierpnia 14 2005 - 15:07:15

Chyba zdajecie sobie sprawe, ze Lao Che nie moga oficjalnie poprzec takiej inicjatywy :roll: Jak cos, to kontaktujcie ich bezposrednio via mail.
Gość
 

Postprzez k. » stycznia 9 2007 - 18:45:07

ja tak sobie powiedziałam że kogo jak kogo ale Lao Che to okradać nie będę i wszystko co wyjdzie kupię legalnie w sklepie i póki co udaje mi sie moje postanowienie realizować :)
znaczy np koncert sobie najpierw ściągnełam ale w ostatni piątek zainwestowałam weń 36,99 w empiku na legalu :)
człowiek budzi się rano i wie że ma w sobie owce-to naturalne uczucie

bar pod kogutkiem pusty już prawie
k.
 
Posty: 7
Dołączył(a): listopada 24 2006 - 17:10:09
Lokalizacja: katowice

Postprzez Markus » września 5 2008 - 22:10:02

k. napisał(a):ja tak sobie powiedziałam że kogo jak kogo ale Lao Che to okradać nie będę i wszystko co wyjdzie kupię legalnie w sklepie i póki co udaje mi sie moje postanowienie realizować :)
znaczy np koncert sobie najpierw ściągnełam ale w ostatni piątek zainwestowałam weń 36,99 w empiku na legalu :)


Popieram i mam nadzieję, że wszyscy na tym forum tak do sprawy podchodzą. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś tu pisał z zachwytem o Lao Che i jednocześnie, zamiast w sklepie kupić płytę, to skądś tam ją ściągał. Przecież to tylko jakieś marne 30 zł za taką ucztę.
Markus
 
Posty: 8
Dołączył(a): września 4 2008 - 20:02:07

Postprzez Something » września 5 2008 - 22:48:03

e tam
lepiej jak ktos pojdzie na koncert, zabierze znajomych ze soba
a nie kupi plyte a potem nawet sie nie ruszy z domu
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Markus » września 5 2008 - 23:00:25

Something - NIE. Nie można tych spraw oddzielać. Dobrze, że namówiwsz kogoś na koncert. ALE KUPUJ LEGALNIE PŁYTY I TWOI ZNAJOMI TEŻ! To przecież jest w cenie kilku piw - a wspierasz w ten sposób zespół, który lubisz.
Markus
 
Posty: 8
Dołączył(a): września 4 2008 - 20:02:07

Postprzez Something » września 5 2008 - 23:07:42

Markus napisał(a):Something - NIE. Nie można tych spraw oddzielać. Dobrze, że namówiwsz kogoś na koncert. ALE KUPUJ LEGALNIE PŁYTY I TWOI ZNAJOMI TEŻ! To przecież jest w cenie kilku piw - a wspierasz w ten sposób zespół, który lubisz.

muzyki jest tyle, ze czasem trudno zdecydowac co kupic
do tego nie zawsze sie ma nawet te 30zl... ;)
wg mnie lepiej jest sobie cos sciagnac, zarazic tym znajomych (ktos kupi) i pojsc sam lub z kims (kogo wciagnales) na koncert
koncerty sa wiekszym "wsparciem" dla zespolu niz jakis ulamek z tych 30zl za plyte

podsumowujac, ja nie jestem przeciw plytom ale przeciw potepianiu tych co ich nie maja (chociaz jak ktos ma kasy jak lodu to powinien sie wstydzic jesli nie ma plyty :P )
i ze lepiej wydac kase na koncert niz na plyte
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Markus » września 5 2008 - 23:26:35

Something - nie wierzę nikomu, kto mówi, że kasy na płytę nie ma. To nie jest 300 zł. To jest 30 zł. Lubisz Lao Che? Ta muzyka trafia do Ciebie? Ja też studiowałem 12 lat temu i pamiętam, że z kasą było średnio. NIgdy jednak bym nie szczędził kasy na zespół, który na to zasługuje.
Markus
 
Posty: 8
Dołączył(a): września 4 2008 - 20:02:07

Postprzez Something » września 5 2008 - 23:36:25

Markus napisał(a):NIgdy jednak bym nie szczędził kasy na zespół, który na to zasługuje.

to ja jestem ciekaw ile masz plyt CD w kolekcji :roll:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Markus » września 5 2008 - 23:53:15

Something napisał(a):
Markus napisał(a):NIgdy jednak bym nie szczędził kasy na zespół, który na to zasługuje.

to ja jestem ciekaw ile masz plyt CD w kolekcji :roll:

Około 400 - a przekrój naprawdę ciekawy. Bo zaczynałem słuchać muzyki w latach 80-tych, wtedy jeszcze wszystko było na kasetach. Teraz to już zastąpiłem CD. A ostatnio kupuję koncerty na DVD. Jak chcesz wiedzieć więcej - czego słuchałem/słucham to na priv, żeby forum nie zaśmiecać.
A tak przy okazji - jestem lekko "zszokowany" i zażenowany. Jak tu taki "stary" user jak Somethink płyt Lao Che nie kupuje - to może tu większość sobie ściąga?To po co jest to forum?
Markus
 
Posty: 8
Dołączył(a): września 4 2008 - 20:02:07

Postprzez Yanek Muzykant » września 6 2008 - 00:28:01

No ja mam troche mniej originałów od Markusa ;)

Ale plyty Lao dzilenie zbieralem pieniadze tak więc "Gusła' i 'Gospel" i PW juz sa zakupione ;) brakuje mi tylko DVD PW :)
No i albumu Koli ;)

Nie chce okradać zespolu do którego czuje ogromny szacunek i który tworzy muzykę ktora pasuje mi w 100 % :)
Yanek Muzykant
 
Posty: 9
Dołączył(a): sierpnia 18 2008 - 22:50:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez Something » września 6 2008 - 07:51:42

Markus napisał(a):A tak przy okazji - jestem lekko "zszokowany" i zażenowany. Jak tu taki "stary" user jak Somethink płyt Lao Che nie kupuje - to może tu większość sobie ściąga?To po co jest to forum?

ja mam wszystkie plyty Lao Che (brak mi tylko nowych singli)
jak sie tu zarejestrowalem nie mialem ;)
a jakbym nie sciagnal pewnie do tej pory bym nie znal LC
nie wiem jak Ty ale ja z reguly jak uslysze od kumpla : "slyszalem nowy, zajebisty zespol..." to nie ide do sklepu i nie kupuje w ciemno
zajebistosc czesto jest zbyt subiektywna :P
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Lista życzeń i propozycji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron