singiel

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez TeDre » sierpnia 1 2005 - 21:52:27

ja również byłbym wdzięczny
junk333@o2.pl
TeDre
 

Postprzez Piotrek Sz. » sierpnia 1 2005 - 22:32:22

CK napisał(a):dzisiaj sprobuje to wrzucic na dostepny dla wszystkich dysk i podam link :D jesli nic z tego nie wyjdzie to wysle :D


trzymamy kciuki zeby wyszlo :wink:
Piotrek Sz.
 

Postprzez Lobo » sierpnia 1 2005 - 22:40:51

Lobo
 

Postprzez vanillia77 » sierpnia 1 2005 - 23:26:56

'ludzie wchodu' zagrani super
vanillia77
 

CK

Postprzez Groszek » sierpnia 2 2005 - 00:15:17

czekamy czekamy, czekamy czekamy CK nas ocali.. :>
Groszek
 

Postprzez Krr » sierpnia 2 2005 - 00:36:14

CK napisał(a):poza tym, mam watpliwosci, bo jak maja ja sprzedawac w MPW, to wyjde na jakiegos pirata :?


Czy jest możliwość żeby ktoś kupił to dla mnie i wysłał pocztą? Oczywiście kasę odeślę! Zależy mi na tej płycie a ni cholery nie mogłem na koncercie być.
Krr
 

Postprzez kubafox » sierpnia 2 2005 - 00:59:32

no, teraz jest email na dole ;)
kubafox
 
Posty: 7
Dołączył(a): sierpnia 1 2005 - 13:00:28

Postprzez CK » sierpnia 2 2005 - 08:29:53

ciagle hehe :D walcze z ta plyta :D to jakies fatum, wczoraj padla mi neostrada, a dzis nie moge sie zalogowac tam, gdzie trzeba, ale jak tylko zwycieze, to dam znac :D
CK
 

Postprzez N3W35 » sierpnia 2 2005 - 09:29:11

Valdas napisał(a):A skąd wiesz, że wziął niewiadomo ile egzemplarzy? Może wziął jeden, a że mu się nie podoba - to sprzedaje? (nie twierdzę, że tak akurat było, ale nie bądźmy zbyt szybcy w ferowaniu wyroków)

nie wiem czy wziął ileś tam egzemplarzy, wiadomo mi tylko, że o ile nie kłamie to "do sprzedania ma nowy, nigdy nie słuchany singiel".
nie wiem czy jest się o co spierać - dla mnie akurat to jest buractwo, dla Ciebie może nie być :) mi bardzo zależało na tym "prezencie" od Lao... więc zrozum moje rozgoryczenie, że ktoś to wziął by sprzedać a dla mnie zabrakło.
N3W35
 
Posty: 67
Dołączył(a): czerwca 16 2005 - 17:37:22
Lokalizacja: Szmulki

Postprzez CK » sierpnia 2 2005 - 10:16:51

Valdas, napisalam, ze NIE WIEM ile, moze jeden, a moze wiecej? :? byc moze gdzies tam, we wlasciwym miejscu, nie postawilam przecinka :?
wiem jedno, ze mi sie to nie podoba i ze nadal w naszym kraju panuje cwaniactwo :twisted:
plyta byla dla tych, ktorzy przyszli na koncert, a nie na sprzedaz i tyle :twisted:
CK
 

Postprzez femme666 » sierpnia 2 2005 - 12:24:20

Widzieliście za ile idzie ten singiel na allegro???36 PLN a to dopiero początek aukcji. Miłam licytowa ale w tej sytuacji kupię sobie singiel z video w MPW.
femme666
 
Posty: 52
Dołączył(a): maja 2 2005 - 20:35:16

Postprzez konik » sierpnia 2 2005 - 12:30:39

Ja byłem na koncercie, ale zabrakło dla mnie płytki :( . Szczerze mówiąc, byłem tam po ósmej, ale kiedy usłyszałem regałowe zawodzenie Bakszysza, przypomniała mi się młodość i jej nie najlepsze strony :) i wolałem pójść pozwiedzać kolejny raz muzeum oraz posiedzieć w kawiarence (dla tych, którzy chcą "wytracić" trochę czasu - idealna! Najwolniejsza obsługa w Polsce!!).

A przed 22-gą już nie było singli...

Bardzo bym chciał posłuchać zwłaszcza "Groźby" - na koncercie zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Czy będzie można skądś ściągnąć lub dostać mailem?

konik m.wrobel@neuron.pl
konik
 

Postprzez CK » sierpnia 2 2005 - 12:33:16

juz ponad 90% wkopiowalo sie i moze za ........ godzine dam znac :D cierpliwosci, bo ja ja juz trace :D
CK
 

Postprzez CK » sierpnia 2 2005 - 12:57:57

gotowe, dawajcie adresy, to przysle Wam linka do plyty :D
CK
 

Postprzez CK » sierpnia 2 2005 - 12:58:46

aaaa, Ci, co podali juz swoje adresy, nie musza po raz drugi, bo juz Im wyslalam adres :D
CK
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron