singiel

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez CK » lipca 31 2005 - 16:13:37

Wurst napisał(a):Zaczynam się zastanawiać czy na własne potrzeby nie zrobić sobie "reedycji" Powstania która zacznie się od Groźby i będzie miała nowy Czerniaków


wlasnie tak zrobie na moim odtwarzaczu :D
ale w poniedzialek o 21.50 pr. I tv bedzie koncert czerwcowy, na ktorym spiewali nowy Czerniakow :D :D :D
N3W35 cos pomysle z tym przeslaniem plytki :D
CK
 

Postprzez Gość » lipca 31 2005 - 17:25:09

Bardzo zgrabny singielek :-)
Nową wersję "Czerniakowa" znałem z koncertów, ale na płytce słychać smaczki: sample z Wysockiego, cytat z Akudżawy i tem podobne rodzynki.
Mocarna "Groźba" (chociaż wczoraj zabrzmiała potężniej, groźniej!)
Nowa wersja "Astrologa" z tekstowym odwołaniem się do Powstania, ale chyba do powstania w getcie (wyłom w murze?).
No i Siekiera. Szkoda tylko, że video zabrakło. Ciekawość mnie zżera, co na min miało być?
Gość
 

Postprzez Valdas » lipca 31 2005 - 17:26:28

To ja pisałem, Valdas
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez femme666 » lipca 31 2005 - 18:34:17

Nie mogłam niestety byc na koncercie, no i w Warszawie też raczej nie będę w najbliższych dniach :cry: . Może ktoś ma przypadkiem dwa i chce jeden odsprzedac?
femme666
 
Posty: 52
Dołączył(a): maja 2 2005 - 20:35:16

SINGIEL - BŁĄD TŁOCZNI

Postprzez kuba p » lipca 31 2005 - 20:21:39

Niestety video które miało znaleźć się na płycie - singlu - z powodu błedu tłoczni nie znalazło się na płycie. Będzie ono dostępne w następnej partii, którą będzie można kupić w Muzeum PW.

Przepraszamy więc za tę pomyłkę ale nie jest ona winą zespołu :(
kuba p
 

Postprzez CK » lipca 31 2005 - 20:44:35

a co bedzie w tym video? :D
CK
 

Postprzez sonylasvegas » lipca 31 2005 - 22:10:24

CK napisał(a):no chyba zartujesz? :? to o ktorej przyszedles? bo mnie sie zdawalo, ze bylo tych plyt do zarabania :D ostatecznie mozna zempetrojkowac i przeslac :D
a oto, co jest na plycie:
Czerniakow (nowa wersja, ktora spiewali w czerwcu i dzisiaj)
Grozba (kapitalne, spiewali dzisiaj)
Astrolog (tez spiewali)
Ludzie wschodu
i jakies video, ale nie wiem, jakie, bo jeszcze nie zdazylam obejrzec :D
naprawde tych plyt bylo bardzo duzo, tylko trzeba bylo sobie przykleic plakietke PW :D :D :D

czy ktoś poświęciłby się i zempetrójkował te kawałki??
byłbym bardzo wdzięczny
sonylasvegas
 
Posty: 22
Dołączył(a): kwietnia 22 2005 - 23:51:32

Postprzez CK » lipca 31 2005 - 22:18:37

no wlasnie ja postaram sie to zrobic jutro i wtedy porozsylam :D ale moze to potrwac pare dni w zaleznosci od czasu jaki bede miala :D :D :D
CK
 

Re: SINGIEL - BŁĄD TŁOCZNI

Postprzez fan2 » lipca 31 2005 - 23:38:21

kuba p napisał(a):Niestety video które miało znaleźć się na płycie - singlu - z powodu błedu tłoczni nie znalazło się na płycie. Będzie ono dostępne w następnej partii, którą będzie można kupić w Muzeum PW.

Przepraszamy więc za tę pomyłkę ale nie jest ona winą zespołu :(


No tak, czyli za blad tloczni mamy teraz sami placic... Oczywiscie nabede nowa wersje, ale moze niech sie tlocznia poczuje i kolejna partia bedzie do ew. wymiany za wersje poprzednia dla tych, ktorzy byli na koncercie... Szanujcie sluchaczy, a nie tylko tlocznie!
fan2
 

Re: SINGIEL - BŁĄD TŁOCZNI

Postprzez dada » sierpnia 1 2005 - 00:11:38

fan2 napisał(a):Szanujcie sluchaczy, a nie tylko tlocznie!


Hmm - delikatnie zwrócę uwagę, że single dostaliśmy za darmo. Do tego wszędzie w informacjach o nim przed koncertem była mowa o czterech zawartych na nim utworach i ani słowa o jakimkolwiek clipie. Naprawdę sądzisz, że mamy prawo domagać się "zadośćuczynienia"?? :shock:
dada
 
Posty: 12
Dołączył(a): lipca 31 2005 - 11:16:50

Postprzez Landsknecht » sierpnia 1 2005 - 08:21:16

Jak to mówią u nas na wsi: "darowanemu koniu nie patrzy się w zęby"... 8)
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez CK » sierpnia 1 2005 - 09:18:44

zgadzam sie z przedpiszacym :D nie przesadzajcie :D :D :D wlasnie robie z niego empetrojki :D :D :D
CK
 

zle zrozumiany...

Postprzez fan2 » sierpnia 1 2005 - 09:22:52

CK napisał(a):zgadzam sie z przedpiszacym :D nie przesadzajcie :D :D :D wlasnie robie z niego empetrojki :D :D :D


sluchajcie, chodzilo mi o to, ze wlasnie MOZE tak byc Zespol zrozumiany, ze chce teraz zarobic - ja tego oczywiscie tak nie widze, a sam dobrze wiem, co czesto wydawnictwa rozne robia, zeby zarobic kase od autorow, wiec jesli zle sie wyslowilem, to bardzo przepraszam!
fan2
 

Postprzez CK » sierpnia 1 2005 - 09:23:38

no mam te empetrojki, ale nie mam Waszych adresow, a sama nie jestem zalogowana i co?
CK
 

zrobmy bootleg

Postprzez fan2 » sierpnia 1 2005 - 09:33:37

CK napisał(a):no mam te empetrojki, ale nie mam Waszych adresow, a sama nie jestem zalogowana i co?


ja mam kilka fotek i filmow niezlych dosc z aparatu, moze to polaczyc na jednej "plycie"?
fan2
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron