singiel

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez chmiel » sierpnia 10 2005 - 16:00:55

CK napisał(a):rzeczywiscie jest genialna :D przynajmniej w tym sie zgadzamy :D

Peace! :D
chmiel
 
Posty: 14
Dołączył(a): sierpnia 8 2005 - 21:23:23

Postprzez Landsknecht » sierpnia 10 2005 - 19:24:25

chmiel napisał(a):Dzięki Valdas za słowa poparcia. Swoją drogą ceny singla na allegro są chore (ponad 5 dych!!!), chociaż świadczą o niesamowitej popularności płyty (lub fanatycznym dla niej uwielbieniu). Jak tego jeszcze nie napisałem to teraz napiszę - płyta jest genialna. Sorry, wiem, że wszyscy wiedzą - ale musiałem to napisać. :D

Żeby w tym temacie nie było niedomówień, to wcześniej zamieściłem odpowiedź jednego z allegrowiczów na mój mail, przepraszam wszystkich zainteresowanych, że nie zabrzmiało to jednoznacznie... ale bardziej chodziło mi, że przy licytacji wprowadzją w błąd, a nie że tym handlują!!! Ostatnio dostałem kolejną odpowiedź od allegrowicza, który przeprosił za wprowadzanie w błąd i że zaraz pomyłkę poprawi (wynikającą z czystej niewiedzy, bo nawet singla nie przesłuchał... :( ) Kolejna kwestia, przy licytacji jest niemalże 100% prawdopodobieństwo, że singiel trafi do autentycznego fana-kolekcjonera, a nie tak jak było to przed koncertem, single brały osoby nie mające pojęcia, co za skarb posiadają :P (zadziałała zasada "dają bierz, biją uciekaj). Na koniec chiałem dodać, że rozdawnictwo każdego dobra powoduje, że nie trafia tam gdzie powinno; vide pomoc Zachodu dla krajów afrykańskich. A już naprawdę na koniec pytam, dlaczego singiel ma tak małe przebicie??? :o Myślę, że za parę lat, to będzie dopiero niesłychany rarytas :P
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez CK » sierpnia 10 2005 - 20:50:39

nie, nie zgadzam sie z tym tekstem o rozdawnictwie :?
akcja rozdawania za darmo singli na koncercie, na ktory przyszlo bardzo duzo fanow LC, byla czyms fantastycznym :D i to wlasnie w dzisiejszych czasach, kiedy niewiele rzeczy mozna dostac za darmo, a co dopiero taką super plytke :D dla tych napalencow, ktorzy przyszli na LC to naprawde bylo swieto :D dlatego przykre jest to, ze dostal sie ten singiel w rece kogos, komu to obojetne i zalezy mu tylko na szmalu :? I pewno troche takich osob bylo, ale skad wiesz, ze inni tez przypadkowo wzieli plytke? :? bo nie skakali do gory wrzeszczac z radosci? :? gdybys zobaczyl mnie trzymajaca singiel w reku, pewno pomyslalbys to samo, a mnie roznosila radosc, ze go mam :D i tylko glowkowalam, jak go trzymac, zeby mi sie nie zniszczyl :lol:
a co do przebicia, to jest mi to obojetne, bo, zeby nie wiem ile dawali, to i tak go nie oddam :D nie dlatego go bralam :D :D :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Landsknecht » sierpnia 10 2005 - 21:14:08

CK napisał(a):nie, nie zgadzam sie z tym tekstem o rozdawnictwie :?
akcja rozdawania za darmo singli na koncercie, na ktory przyszlo bardzo duzo fanow LC, byla czyms fantastycznym :D i to wlasnie w dzisiejszych czasach, kiedy niewiele rzeczy mozna dostac za darmo, a co dopiero taką super plytke :D dla tych napalencow, ktorzy przyszli na LC to naprawde bylo swieto :D dlatego przykre jest to, ze dostal sie ten singiel w rece kogos, komu to obojetne i zalezy mu tylko na szmalu :? I pewno troche takich osob bylo, ale skad wiesz, ze inni tez przypadkowo wzieli plytke? :? bo nie skakali do gory wrzeszczac z radosci? :? gdybys zobaczyl mnie trzymajaca singiel w reku, pewno pomyslalbys to samo, a mnie roznosila radosc, ze go mam :D i tylko glowkowalam, jak go trzymac, zeby mi sie nie zniszczyl :lol:
a co do przebicia, to jest mi to obojetne, bo, zeby nie wiem ile dawali, to i tak go nie oddam :D nie dlatego go bralam :D :D :D

A ja się zgadzam z moim tekstem :D imaginuj sobie Waćpanna(?), gdyby na koncercie nie rozdawano tych płytek, a sprzedawano by je po 5 złociszy (z przeznaczeniem np: na MPW) to jaki skutek by to przyniosło? Dobro, którym jest singiel zostało by sprawiedliwiej rozprowadzone, i nie byłoby sytuacji, że ludzie biorą po kilka sztuk (sam widziałem), czy biorą bo dają. Mogę się założyć, że więcej fanów w ten sposób weszłoby w posiadanie tej płytki, bo mniej by trafiło do nie-fanów, z drugiej zaś strony była to forma promocji, ale czy do końca trafiona???
A na koniec chciałem napisać, że to były tylko moje dywagacje na ten temat, a Lao Che jako właściciel tego singla może robić ze swoją własnością, co tylko chce AMEN. 8)
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez CK » sierpnia 10 2005 - 21:52:29

jakie AMEN? :D myslisz, ze 5 zeta to cena zaporowa? chyba nie :D nie upieraj sie, bo sam wiesz, ze to byla dla fanow LC baaardzooo sympatyczna akcja :D
aaaa i badz laskaw na przyszlosc: Wacpani :lol: chociaz ..... sama nie wiem, Wacpanna jakby sympatyczniejsze (chociaz niezgodne z faktami) :lol: :lol: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Landsknecht » sierpnia 10 2005 - 22:09:08

CK, ale z Ciebie Waćpani zadra :P nie popuścisz na jotę. Pewnie, że było to fajne bo mam singiel :D ale chodziło mi o zasady, czyżbyś się dalej z nimi nie zgadzała, a wydawało mi się, że wyłożyłem kawę na ławę :shock:
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez CK » sierpnia 10 2005 - 22:21:32

co do zasad, to uwazam, ze moje gorą :D to z Ciebie Wacpan zadra, bo upierasz sie przy jakichs nowomodnych fanaberiach :lol: :lol: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Landsknecht » sierpnia 11 2005 - 18:28:28

CK napisał(a):co do zasad, to uwazam, ze moje gorą :D to z Ciebie Wacpan zadra, bo upierasz sie przy jakichs nowomodnych fanaberiach :lol: :lol: :lol:

W moich przynajmniej jest logika... :P
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez CK » sierpnia 11 2005 - 22:10:02

a co komu po logice??? :lol: :lol: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » sierpnia 12 2005 - 15:48:45

Ijon napisał(a): Ale nie wprowadzając w błąd kupujących, pisząc "edycja limitowana" albo "nieosiagalna w normalnym obiegu" - to sugeruje że jest to prawdziwy rarytas, nie do zdobycia. !


Hmmm w sumie na każdym z singli jest napis "Edycja limitowana''
Gość
 

Postprzez Landsknecht » sierpnia 12 2005 - 17:52:48

CK napisał(a):a co komu po logice??? :lol: :lol: :lol:

No tak, kobiety nie są logiczne... :roll: i stąd są same z nimi problemy, ale z drugiej strony życie bez białogłów byłoby mało urozmaicone :P
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez CK » sierpnia 12 2005 - 18:11:26

masz szczescie, ze dodales te druga czesc wypowiedzi :twisted: :lol:
a z drugiej strony, jakie to wieeeeeelkie problemy moga byc z powodu braku logiki? :lol: a przynajmniej jest zaskakujaco ciekawie :wink: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Groszek » sierpnia 13 2005 - 17:24:21

no i na dzień dzisiejszy single wykupione :(
Groszek
 

Postprzez Gość » sierpnia 14 2005 - 15:37:47

chmiel napisał(a):Do wszystkich co wstawianie singla na allegro nazywają "buractwem" "cwaniactwem" itp. Nie wiem ludziska co w tym złego widziecie. Jak nawet ktoś dostał singla za darmo (lub tym bardziej zakupił za piątala w MPW) to jest to JEGO singiel i może sobie z nim zrobić co chce - nawet dać Cyganom na centralniaku. Jeżeli ktoś tanio kupuje i drożej sprzedaje to chyba to się nazywa o ile dobrze wiem operatywność i zaradność.


Chyba spekulanctwo.
Gość
 

Postprzez Landsknecht » sierpnia 15 2005 - 13:27:28

Anonymous napisał(a):
chmiel napisał(a):Do wszystkich co wstawianie singla na allegro nazywają "buractwem" "cwaniactwem" itp. Nie wiem ludziska co w tym złego widziecie. Jak nawet ktoś dostał singla za darmo (lub tym bardziej zakupił za piątala w MPW) to jest to JEGO singiel i może sobie z nim zrobić co chce - nawet dać Cyganom na centralniaku. Jeżeli ktoś tanio kupuje i drożej sprzedaje to chyba to się nazywa o ile dobrze wiem operatywność i zaradność.


Chyba spekulanctwo.

Tak to się kolego drogi nazywało w czasach PRL-u... który jakoś nie może pójść sobie won z polskich umysłów :evil:
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron