singiel

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Vailey » sierpnia 27 2005 - 02:57:53

Landsknecht napisał(a): Nie zauważyłem, żebym był skinem :wink:


Cholera, ja też... a tak się staram być true...
Boże! coś polskę, przez tak liczne wieki
otaczał blaskiem, chronił od bezpieki
Vailey
 
Posty: 19
Dołączył(a): maja 4 2005 - 00:36:24
Lokalizacja: Stepanekert

Postprzez Valdas » sierpnia 27 2005 - 12:19:21

Vailey napisał(a):te pięści, itd. Klimat taki nienawistny.. Ale nie musisz mi tego tłumaczyć, ja doskonale rozumiem "co autor miał na myśli" pisząc słowa "Groźby", i wiem, do kogo są adresowane. Takie luźne skojarzenie :wink:

Mi się kojarzy z pieśnią jakiejś bojówki maoistowsko-trockistowskiej, ale to tylko skojarzenia.
Trzeba mieć nierówno pod sufitem, by autora tekstów posądzać o takie lub NS-owskie pogląd.
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez Boruta » sierpnia 27 2005 - 12:27:20

Vailey napisał(a):te pięści, itd. Klimat taki nienawistny.. Ale nie musisz mi tego tłumaczyć, ja doskonale rozumiem "co autor miał na myśli" pisząc słowa "Groźby", i wiem, do kogo są adresowane. Takie luźne skojarzenie :wink:

Cos Ci sie "pomerdalo". Piesci to raczej po drugiej stronie barykady. Heil Hitler sie wykonuje otwarta dlonia.
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
Boruta
 
Posty: 260
Dołączył(a): sierpnia 14 2005 - 14:00:58
Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia

Postprzez Landsknecht » sierpnia 27 2005 - 13:21:19

A "Czarne Pantery" murzyńska-rasistowska organizacja, zaciskała pięści :P
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez Vailey » sierpnia 27 2005 - 13:39:19

Równo pod sufitem może i nie mam, ale nikogo nie oskarżam o bycie NS ani tym bardziej NR :D Pax Tecum :wink:
Boże! coś polskę, przez tak liczne wieki
otaczał blaskiem, chronił od bezpieki
Vailey
 
Posty: 19
Dołączył(a): maja 4 2005 - 00:36:24
Lokalizacja: Stepanekert

Postprzez Krr » sierpnia 27 2005 - 13:56:34

Valdas napisał(a):
Vailey napisał(a):te pięści, itd. Klimat taki nienawistny.. Ale nie musisz mi tego tłumaczyć, ja doskonale rozumiem "co autor miał na myśli" pisząc słowa "Groźby", i wiem, do kogo są adresowane. Takie luźne skojarzenie :wink:

Mi się kojarzy z pieśnią jakiejś bojówki maoistowsko-trockistowskiej, ale to tylko skojarzenia.
Trzeba mieć nierówno pod sufitem, by autora tekstów posądzać o takie lub NS-owskie pogląd.


Przecież do ciężkiej, kurwa, cholery GROŹBĘ napisał Jan Romocki vel Bonawentura, JEDEN Z CHOLERNYCH POWSTAŃCÓW. O CO W OGÓLE CHODZI.

Piosenka przypomina mi utwór "GNIEW" kapeli NS Honor, ale wystarczy spróbować wczuć się w jej klimat i wtedy wie się, że śpiewają to powstańcy, którzy idą "bić szkopa, mścić braci, w AK".

Wiecie dlaczego macie takie wrażenia? Bo cały singiel jest nacechowany BARDZO złymi emocjami. Od Czerniakowa po Ludzi Wschodu - wszędzie jest GNIEW. Dlatego to budzi w was takie odczucia, a mi się akurat podoba niesmoawicie. Gdyby te kawałki były na Powstaniu - miałoby ode mnie 10\10.
Krr
 

Postprzez Landsknecht » sierpnia 28 2005 - 13:24:55

Uwaga! W środę jadę do MPW i jeśli jeszcze będą single, to kupię i powysyłam chętnym (ale tylko zarejstrowanym) forumowiczom, szczegóły na priva. Jakby ktoś miał obiekcje, to nie zarobię na tym ani złotówki. Opłata będzie dotyczyć singla (5 zł.) + opłata pobrana przez naszą ukochaną Pocztę, nawet nie wiem ile dokładnie, jak ktoś chce będę wysyłał w kopertach bąbelkowych.
Ostatni termin do zgłoszenia upływa we wtorek (30.08 ) o północy. :twisted:
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez Gość » września 16 2005 - 18:30:52

hey!

(mój pierwszy post na tym forum)

nie wiem, czy ktos jeszcze do tego watku zagląda... jeśli tak, mam pytanie - czy 'Czerniaków' jest jeszcze dostępny a jeśli tak, to czy mógłbym kogoś z forumowiczów prosić o jego zakup? pieniądze mogę przesłać na konto przed otzrymanien płytki, jeśli będzie trzeba. liczę na uczciwość :)


BTW. mówcie co chcecie - radiowe promówki sprzedawane na allegro czy eBay mogą być, ale to co się dzieje z 'Czerniakowem' woła o pomstę do nieba! jestem z Krakowa i nie widzę powodu czemu miałbym być dyskryminowany w dostępie do tej płytki?? i niech nikt nie mówi, że wersja limitowana etc. - sami pisaliście w temacie, że były dodruki (albo ściągneli z magazynu - fakt, że była przewra w dostępności a potem singiel był znowu do kupienia). to, że singiel jest dostępny tylko w jednym miejscu w Polsce otwiera drogę dla chamów sprzedająych go na allegro za 5 dych. duży minus dla kapeli - sczególnie, że w tym temacie nie uświadczyłem nikogo z nich w jakikolwiek sposób komentującego zaistniałą sytuację. najlepiej nabrać wody w usta! :(
Riverside wydaje 1 października singiel, dostępny również za 5 zeta, i on będzie do kupienia w całej Polsce! jeśli oni mogli to czemu nie lao che? taki problem wystawić go na oficjalnej stronie za 5 zeta + koszty przesyłki?
Gość
 

Postprzez sehl » września 16 2005 - 18:41:07

ehh... :roll:

to wyżej to byłem ja :P
... Stray!
sehl
 
Posty: 8
Dołączył(a): września 16 2005 - 17:59:52
Lokalizacja: Księstwo Krakowa

Postprzez Gzeju » września 17 2005 - 01:44:05

pewnie chodzi o to, zeby od razu odwiedzic to muzeum i miejsce, z ktorym plyta jest zwiazana - bo przeciez warto... a chamom z allegro niewiele sie da zrobic niezaleznie od tego -takie to smutne czasy.
----
Tolerancja przyzwoleniem na zło
Gzeju
 
Posty: 275
Dołączył(a): sierpnia 29 2005 - 01:42:59
Lokalizacja: Wola/Ochota (+Łódź niestety)

Postprzez Landsknecht » września 17 2005 - 08:49:07

Ja w tym tygodniu odpadam, będę w rozjazdach... także nie kupię singla, o ile jeszcze są na stanie? Także może ktoś z warszawskich forumowiczów pochyli się nad losem sehl'a i zadość uczyni jego marzeniom.
Forumowicze Lao Che łączcie się!
Tylko od naszego zaangażowania zależy, czy gostkowie z Allegro będą na tym produkcie zarabiać... nie ustaliliby takich cen, gdyby nie było popytu na ten singiel.
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez Valdas » września 17 2005 - 11:46:48

sehl napisał(a):ehh... P

Sprawdź priv.
Zresztą single na allegro już dawno nie są po po 5 dych. Koszty z wysyłką zamykają się w 15 PLN.
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez bastor » września 18 2005 - 12:56:30

Moja akcja z singlem " czerniakow " miala sie tak : kiedy mial byc rozdawany na koncercie mpw ( ten z napisem + video ) , ja bylem w niemczech . nie moglem go zdobyc na koncercie , co gorsza kumple tez na tym koncercie go nie dostali . Jako ze jestem fanatykiem lao musialem go miec i wiedzialem ze beda na allegro . pierwsza aukcje przegralem z kolesiem - dal 70 pln ja 69. Druga juz byla moja - 50 pln - wszystko pilotowalem z niemiec ( wykosztowalem sie na telefon do polski jak jasna cholera ale warto bylo ) . Zrozumcie , mam wszystko lao ( od koli i single po lao + single ( lacznie z klucznikiem ) i ten sigiel z + video musialem miec tym bardziej ze dowiedzialem sie ze bedzie dodruk bez + video . Teraz czerniakow jest na allegro po max 15 pln . to chyba nie jest duza suma za takie zajebiste kawalki .
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Gzeju » września 18 2005 - 13:11:05

smieszne... przejrzalem aukcje i jakis gosciu z Warszawy sprzedaje i reklamuje aukcje pisząc że Czerniaków jest absolutnie nie do kupienia nigdzie... i sprzedaje w sumie 3 takie płyty :D

mam 5 minut na piechote, ale dopiero w przyszlym tygodniu mam w planach isc do MPW -jak ktos bardzo chce to kupię i wyślę.

(a ja moze tez zaczne te single na allegro sprzedawac, skoro widze ze tak dobrze idą :lol: )
----
Tolerancja przyzwoleniem na zło
Gzeju
 
Posty: 275
Dołączył(a): sierpnia 29 2005 - 01:42:59
Lokalizacja: Wola/Ochota (+Łódź niestety)

Postprzez bastor » września 18 2005 - 13:14:38

tez tak na poczatku myslalem ze zaczne sprzedawac . ale stwierdzilem ze nie bede na lao zarabial. kupilem w sumie 10 singli czerniakow i rozdalem znajomym . btw ja tez mam 5 min w trepa do mpw . mieszkasz na woli???
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron