Powstania nie ma w warszawskich EMPIKACH...

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Powstania nie ma w warszawskich EMPIKACH...

Postprzez gość » sierpnia 4 2005 - 13:46:21

..., kiedy będzie?
gość
 

Postprzez vinc » sierpnia 4 2005 - 15:49:58

dziś widziałam płytkę w Empiku w Galerii Mokotów - na honorowym miejscu pośród książek o Powstaniu :)
vinc
 

Postprzez femme666 » sierpnia 4 2005 - 16:31:55

ta plytke ale nie singiel. dwa dni chodzilam po wawie zeby go kupic i nic. w empiku i trafficu powiedzieli mi ze go niegdy nie miali i ze nawet nie maja go w zapowiedziach. dodam ze koles w empiku sprawdzil na kompie wszystkie empiki w wawie. Masakra:(
femme666
 
Posty: 52
Dołączył(a): maja 2 2005 - 20:35:16

Postprzez femme666 » sierpnia 4 2005 - 16:33:11

aha a powstanie np mozesz kupic w trafficu.maja mnostwo egzemplarzy i to ulozonych w centralnym miejscu obok odsluchu.
femme666
 
Posty: 52
Dołączył(a): maja 2 2005 - 20:35:16

Kupiłem 2 godziny temu.

Postprzez gość » sierpnia 4 2005 - 17:48:11

Tamka 45. A gdzie mozna zdobyć singiel?
gość
 

Postprzez LC MANAGEMENT » sierpnia 5 2005 - 09:07:47

Singiel można tylko i wyłącznie kupić w Muzeum Powstania Warszawskiego.
LC MANAGEMENT
 

dzięki

Postprzez gość » sierpnia 5 2005 - 10:05:42

LC MANAGEMENT napisał(a):Singiel można tylko i wyłącznie kupić w Muzeum Powstania Warszawskiego.


Dzięki. Ten temat już się przewijał na forum, ale mam parę pytań? Czy jest już TERAZ w sprzedaży i czy wiesz to na pewno? Czy jest na nim ścieżka wideo?
gość
 

Postprzez Budyń » sierpnia 6 2005 - 11:43:26

Ścieżki wideo nie ma. choć napisane co innego na kopercie.
Budyń
 
Posty: 25
Dołączył(a): maja 12 2005 - 23:47:44
Lokalizacja: Wierzbno

Postprzez Landsknecht » sierpnia 6 2005 - 12:09:28

Budyń napisał(a):Ścieżki wideo nie ma. choć napisane co innego na kopercie.

również w tym singlu, który sprzedawany jest w MPW? Podobno miało to być naprawione?
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez LC MANAGEMENT » sierpnia 6 2005 - 13:07:49

Naprawiona została okladka - tzn. zostanie usunięty tekst "+video". Kiedy to zostanie zrobione singiel trafi do sprzedaży w MPW. Faktem jest, że pierwotnie miało być różwnież wideo, ale z przyczyn niezaleznych od zespołu go nie ma. Nie jest też wykluczone, że gdy zostanie wyczerpany pierwszy nakład zostanie wytłoczona kolejna wersja z klipem. Ale powtarzam - to póki co tylko plany.

Poza tym - singla nie znajdziecie ani w empikach, ani trafficu - jest to specjalny limitowany egzemplarz dla MPW.
LC MANAGEMENT
 

Postprzez Landsknecht » sierpnia 6 2005 - 19:19:33

Już to raz pisałem w innym temacie, ale co tam... dzisiaj byłem w MPW i single są, po 5 zł sztuka. Również byłem w Empik-u w DT i płytki z PW (29.99) i Gusłami (ok. 36 zł) są. Także nie wiem skąd się wzięła ta plotka, że nie ma?
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez gość » sierpnia 6 2005 - 19:51:36

Landsknecht napisał(a):Już to raz pisałem w innym temacie, ale co tam... dzisiaj byłem w MPW i single są, po 5 zł sztuka. Również byłem w Empik-u w DT i płytki z PW (29.99) i Gusłami (ok. 36 zł) są. Także nie wiem skąd się wzięła ta plotka, że nie ma?

W czwartek nie było w empiku przy Nowym Świecie, a zagadnięta panienka z obsługi twierdziła, że nie ma też w innych. Albo nie wiedziała, albo sprowadzili nową partię. No i bardzo dobrzejavascript:emoticon(':D') :D
gość
 


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości