Retransmisja

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Retransmisja

Postprzez (L)egia_WARSZAWA1916 » sierpnia 5 2005 - 09:57:24

Siemka, moze ktos wie czy bedzie retransmisja z koncertu LAO CHE w Muzeum Powstania Warszawskiego,jak nie to mozna chociaz sciagnac z netu?
(L)egia_WARSZAWA1916
 

Re: Retransmisja

Postprzez Valdas » sierpnia 5 2005 - 12:08:25

(L)egia_WARSZAWA1916 napisał(a):Siemka, moze ktos wie czy bedzie retransmisja z koncertu LAO CHE w Muzeum Powstania Warszawskiego,jak nie to mozna chociaz sciagnac z netu?

Jeżeli chodzi o retransmicję - nic nie powiem, bo nic nie wiem, a jeżeli chodzi o dostępnośc koncertu w sieci - w odpowiednim temacie na tym forum masz całą informację.
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez chómanistka » sierpnia 5 2005 - 16:10:44

ja mam tylko amatorsko nagrany ten koncert.z muła ściągnełam. a ten z tvp1 to narazie nigdzie nie widziałam
on już się nie odnajdzie
oni po prostu znikają
kto krzyknie, ten odejdzie
WSCHÓD JEST PEŁEN SŁOŃCA!
chómanistka
 
Posty: 5
Dołączył(a): sierpnia 2 2005 - 17:56:09
Lokalizacja: Wrocław

nanuk

Postprzez Gość » sierpnia 6 2005 - 12:04:37

oczywiscie można ściągnąć koncercik z sieci:).akurat ściągam z osla i jestem szczęśliwy ze coś takiego w ogole istnieje:):)można iść z duchem czasu:)i ściągnąć to co przegapiliśmy itp itd.wiem wiem...to poniekąd piractwo i takie tam różne ble ble ble ale co tam...olać to:)jeśli jest możliwość ściągajmy i tyle:)
Gość
 


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości