Moja mała skromna akcja...:)

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Sydzia » sierpnia 12 2005 - 01:46:03

Anonymous napisał(a):Witam :)
Miło mi było przeczytać, że ktoś u nas organizuje taką akcję. Zjawię się na 100% :)
Pozdro, szczególnie dla autora tematu ;)


To mój post, zapomniałam się zalogować ;)
Sydzia
 
Posty: 2
Dołączył(a): sierpnia 12 2005 - 01:40:17
Lokalizacja: Lubliniec

Postprzez Masterpolo » sierpnia 12 2005 - 17:55:28

Cześć Sydzia miło spotkać Cie nie w Lublińcu...;)
Halo halo tutaj Lubliniec!!!
Masterpolo
 
Posty: 31
Dołączył(a): kwietnia 22 2005 - 20:45:41

Postprzez Sydzia » sierpnia 15 2005 - 00:39:13

Bardzo mi się podobało :) Trochę mało ludzi, dużo osób poszło po usłyszeniu paru kawałków. Może i tak lepiej... Również prezentacja przygotowana przez MP bardzo mi sie podobała :) Ja przyszłam sama, bez znajomych, z czego raczej się cieszę, bo mogłam bardziej skupić się na muzce. Szkoda tylko, że byłam dzisiaj w niezbyt ciekawym nastroju... Oby więcej takich spotkań ;)
Pozdrawiam
Sydzia
 
Posty: 2
Dołączył(a): sierpnia 12 2005 - 01:40:17
Lokalizacja: Lubliniec

Postprzez Masterpolo » sierpnia 17 2005 - 02:15:16

Heh wogóle to dopiero dzisiaj zauważyłem że były plakaty na tą impreze:) Nie no nie mamy co narzekać bywało gorzej na tych spotkaniach :P Tym razem moja prezentacja to totalna klapa bo komp mi sie zwiesił i wziołem ze sobą 1\10 tego co chciałem... A ludzie? Hmm Lubliniec to bardzo wymagające miasto i najlepsze jest to że nikt nie wie czego tak naprawde chce...
Halo halo tutaj Lubliniec!!!
Masterpolo
 
Posty: 31
Dołączył(a): kwietnia 22 2005 - 20:45:41

Poprzednia strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron