Moja mała skromna akcja...:)

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Moja mała skromna akcja...:)

Postprzez Masterpolo » sierpnia 10 2005 - 18:07:51

Siema żadko tutaj pisze ale staram sie jak moge w wolnych chwilach choćby czytać. No wiec w tym tygodniu w moim mieście odbędzie się zbiorowe przesłuchanie tego albumu. Uczestnikami będa ludzie z klubu muzycznego i kto jeszcze będzie chciał uczestniczyc z ulicy. Mam nadzieje ze tym przesłuchaniem nakreci sie kilkanasie osób więcej, jeżeli chodzi o płytke to orginał a i ZIKIS tez opłacony:) Ja jeszcze przygotuje cos na temat Powstania co będzie totalna amatorszczyzną ale lubie kręcić własne filmiki i prezentacje. Pisze to zeby pokazac ze promuje zespół jak tylko moge, koncert u Nas byłby marzeniem moim ale to jeszcze troche potrwa. trzymajcie kciuki może ta prezentacja i przesłuchanie PW przyniesie zbiór w postaci przyszłego koncertu:) Pozdrawiam
Halo halo tutaj Lubliniec!!!
Masterpolo
 
Posty: 31
Dołączył(a): kwietnia 22 2005 - 20:45:41

Postprzez CK » sierpnia 10 2005 - 20:55:55

chcialam napisac: 'mala rzecz a cieszy', ale to jest duuuza rzecz :D powodzenia, zycze Wam koncertu, bo to dopiero jest swieto :D :D :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mała skromna akcja...:)

Postprzez fan2 » sierpnia 10 2005 - 21:07:06

Masterpolo napisał(a):Siema żadko tutaj pisze ale staram sie jak moge w wolnych chwilach choćby czytać. No wiec w tym tygodniu w moim mieście odbędzie się zbiorowe przesłuchanie tego albumu. Uczestnikami będa ludzie z klubu muzycznego i kto jeszcze będzie chciał uczestniczyc z ulicy. Mam nadzieje ze tym przesłuchaniem nakreci sie kilkanasie osób więcej, jeżeli chodzi o płytke to orginał a i ZIKIS tez opłacony:) Ja jeszcze przygotuje cos na temat Powstania co będzie totalna amatorszczyzną ale lubie kręcić własne filmiki i prezentacje. Pisze to zeby pokazac ze promuje zespół jak tylko moge, koncert u Nas byłby marzeniem moim ale to jeszcze troche potrwa. trzymajcie kciuki może ta prezentacja i przesłuchanie PW przyniesie zbiór w postaci przyszłego koncertu:) Pozdrawiam


gdybym byl LC i mogl, to bym przyjechal na TAKIE zaproszenie - gratuluje fantastycznego pomyslu!!!
fan2
 

Postprzez Landsknecht » sierpnia 10 2005 - 21:18:09

Moim skromnym zdaniem, ten temat pasowałby bardziej do "Tematów Użytkowników" - czy kiedykolwiek skończy się tutaj swawola? :?
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

hehe

Postprzez fan2 » sierpnia 10 2005 - 21:27:52

Landsknecht napisał(a):Moim skromnym zdaniem, ten temat pasowałby bardziej do "Tematów Użytkowników" - czy kiedykolwiek skończy się tutaj swawola? :?


vide mail do nas od Krojca - chyba masz ochote na te fuche ;)
fan2
 

Postprzez MikhaEl » sierpnia 10 2005 - 21:31:02

Proponuję Valdasa :mrgreen: Można też przeprowadzić swoiste wybory na tę funkcję :wink:
Słyszałem, że czarne ma być białe
A białe jutro będzie czarne
MikhaEl
 
Posty: 21
Dołączył(a): maja 9 2005 - 18:43:00

Postprzez Landsknecht » sierpnia 10 2005 - 21:38:38

MikhaEl napisał(a):Proponuję Valdasa :mrgreen: Można też przeprowadzić swoiste wybory na tę funkcję :wink:

Osobiście nie lubię demokracji, a wybór przez nominację, a głos ludu forumowego, jako głos doradczy uważam, a nie rozstrzygający. A poza tym Valdas byłby dobry na tę funkcję, o ile chce oczywiście. :P
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez CK » sierpnia 10 2005 - 21:44:44

Landsknecht napisał(a):
MikhaEl napisał(a):Proponuję Valdasa :mrgreen: Można też przeprowadzić swoiste wybory na tę funkcję :wink:

Osobiście nie lubię demokracji, a wybór przez nominację, a głos ludu forumowego, jako głos doradczy uważam, a nie rozstrzygający. A poza tym Valdas byłby dobry na tę funkcję, o ile chce oczywiście. :P


NIGDY, precz z porzadkami!!!!! :lol: co Wy wyprawiacie? :twisted: nie lubicie swawolic? :lol: :lol: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja mała skromna akcja...:)

Postprzez Ijon » sierpnia 10 2005 - 22:14:41

Masterpolo napisał(a):Siema żadko tutaj pisze ale staram sie jak moge w wolnych chwilach choćby czytać. No wiec w tym tygodniu w moim mieście odbędzie się zbiorowe przesłuchanie tego albumu. Uczestnikami będa ludzie z klubu muzycznego i kto jeszcze będzie chciał uczestniczyc z ulicy. Mam nadzieje ze tym przesłuchaniem nakreci sie kilkanasie osób więcej, jeżeli chodzi o płytke to orginał a i ZIKIS tez opłacony:) Ja jeszcze przygotuje cos na temat Powstania co będzie totalna amatorszczyzną ale lubie kręcić własne filmiki i prezentacje. Pisze to zeby pokazac ze promuje zespół jak tylko moge, koncert u Nas byłby marzeniem moim ale to jeszcze troche potrwa. trzymajcie kciuki może ta prezentacja i przesłuchanie PW przyniesie zbiór w postaci przyszłego koncertu:) Pozdrawiam


W skrócie:

You rock, dude! Respect :)
Ijon
 
Posty: 99
Dołączył(a): kwietnia 25 2005 - 02:14:38
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Valdas » sierpnia 10 2005 - 22:46:49

CK napisał(a): NIGDY, precz z porzadkami!!!!! :lol: co Wy wyprawiacie? :twisted: nie lubicie swawolic? :lol: :lol: :lol:

Ależ lubimy. Z gołymi babami ;-P
Jak jest ku temu miejsce i czas. Ale moderator musi być :->
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez CK » sierpnia 10 2005 - 23:14:48

hehe, zdecyduj sie, marudzisz, jak stary kawaler :lol: :lol: :lol:
koniecznie chcesz sie zalapac na te fuche, a potem kosic wszystkich, jak jakis huragan :lol: :lol: :lol:

a Landsknecht uwaza, ze tutaj tez swawolimy, mimo ze nie ma golych bab :? :lol: :lol: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Landsknecht » sierpnia 10 2005 - 23:19:48

CK napisał(a):hehe, zdecyduj sie, marudzisz, jak stary kawaler :lol: :lol: :lol:
koniecznie chcesz sie zalapac na te fuche, a potem kosic wszystkich, jak jakis huragan :lol: :lol: :lol:

a Landsknecht uwaza, ze tutaj tez swawolimy, mimo ze nie ma golych bab :? :lol: :lol: :lol:

Oj! Ja nie jestem pewien, czy Ty ubrana jesteś przed swoim kompem? :oops: :P
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez CK » sierpnia 10 2005 - 23:26:13

no nieeeeee :lol: moderator! gdzie on jest! :lol: :lol: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ijon » sierpnia 10 2005 - 23:32:21

Pojechał sprawdzić czy Landsknecht ma racje :>
Ijon
 
Posty: 99
Dołączył(a): kwietnia 25 2005 - 02:14:38
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez CK » sierpnia 10 2005 - 23:35:12

i co? :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości