Singel CZERNIAKÓW DO KUPIENIA

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Singel CZERNIAKÓW DO KUPIENIA

Postprzez Michał » sierpnia 11 2005 - 08:26:00

Do wszystkich, którtzy jeszcez nie wiedzą - singel czeraniaków jet już do kupienia a MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO. kosztuje tylko 5 zł qięc naprawde niedrogo. Polecam.
Michał
 

Postprzez Michał » sierpnia 11 2005 - 08:27:28

Przepraszam za błędy ortograficzne w powyższym poście ale miałem problemy z klawiaturą
Michał
 

Postprzez CK » sierpnia 11 2005 - 08:29:21

no tak, Panowie :D widzicie ten post? :D to nie kobiety robia balagan na tym forum :lol: :lol: :lol:
Michał, dzieki za dobre checi, ale my juz wiemy :D poczytaj inne tematy :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Kajam się pokornie

Postprzez Michał » sierpnia 11 2005 - 08:38:07

Ok, sorry jeśli namieszałem ale wydaje mi się, że w topiku o singlu jeśli nie przesledzisz go w całości nie wyłapiesz tej informacji. a zdziwiłbyś sie jak wielu ludzi nie wie, że czerniaków da się dostać w MPW. Pozdr
Michał
 

Postprzez CK » sierpnia 11 2005 - 08:42:36

OK w porzadku, lepiej wiecej informacji niz mniej :D tylko nasi "porzadniccy' znow beda jeczec, ze jest balagan na forum i wzywac MODERATORA :lol: :lol: :lol: no wlasnie, gdzie On jest??? :wink: :lol: :lol: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ijon » sierpnia 11 2005 - 09:01:24

Dalej cie podgląda :P Jak wróce w przyszłą niedziele to mam nadzeje że w mojej skrzynce wiadomości będzie od niego raport oraz fotki z misji ;>>

Michał: i dobrze zrobiłeś, fragtycznie w tamtym threadzie ciężko już jakieś info wyłowić. Proponuje więc zakończyć ten, żeby też się z nim takie coś nie stało :>
Ijon
 
Posty: 99
Dołączył(a): kwietnia 25 2005 - 02:14:38
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez nietoperz » sierpnia 11 2005 - 09:18:28

Informacja świetna dla ludzi z Warszawy, a co z resztą Polski?
Może mi ktoś kupić ten singiel? Jesli tak prosze o info na kartofl1[at]wp.pl
nietoperz
 

Postprzez CK » sierpnia 11 2005 - 09:22:10

zespol powinien ruszyc glowa i pomyslec o fanach LC spoza Warszawy :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez femme666 » sierpnia 11 2005 - 10:40:26

CK napisał(a):zespol powinien ruszyc glowa i pomyslec o fanach LC spoza Warszawy :D

Wydaję mi się ,że właśnie o to chodziło żeby singiel można było kupic tylko w jednym miejscu do tego przeznaczonym -Muzeum Powstania Warszawskiego.To ,że singiel jest tak trudno dostępny dodaje mu jeszcze smaczku. Ja po swój egzemplarz 3 krotnie jezdziłam 150 km w jedną i drugą stronę. Wersja limitowana to wersja limitowana.Na początku też trochę się z tego powodu denerwowałam ale doszlam do wniosku ,że coś okupione jakimś wysiłkiem bardziej cieszy.
femme666
 
Posty: 52
Dołączył(a): maja 2 2005 - 20:35:16

Postprzez File-moon » sierpnia 11 2005 - 10:47:48

Propozycja odnośnie singla.

Jako ze nie każdemu do stolcy blisko (ja mam koło 400 km) to może jakiś Warszawianin zakupi np 10 sztuk singli potem za cenę +- 7 zł wystaw na allegro (cena niechaj tylko pokryje koszt zakupu i wystawienia albumu) - i umówimy się na taki specyficzny kanał dystrybucji.


Na allegro widziałem ze single sprzedawały się juz nawet po 70 zł!!!!! (skur&^*&stwo)

Dlatego licze że nie będziecie zarabiać na nas.

Pozdrawiam.
File-moon
 

Postprzez nietoperz » sierpnia 12 2005 - 08:02:23

Jeszcze raz bardzo proszę, niech sie odezwie ktoś, kto mógłby mi kupić ten singiel w Warszawie, mieszkam nad morzem, trochę daleko do Muzeum :)
kartofl1@wp.pl
nietoperz
 


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości