Singiel - umieszczenie na powstaniu

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Singiel - umieszczenie na powstaniu

Postprzez File-moon » sierpnia 20 2005 - 09:40:46

Jako ze wszystkie piosenki dotycza Powstania to możemy sie pokusić o umieszczenie (tych których tam nie ma) ich wirtualnie na albumie Powstanie Warszawskie.


Moja propozycja -

Grożba (Na samym wstępie - tuż po 1939/godzinaW) - jako utwór drugi
Astrolog (Opisano w nim dramatyczny mord w Kościele Jana Bożego) - po starym miescie a przed przebiciem.
Ludzie Wschodu (po czerniakowie)


Rewelacyjnie brzmi Astrolog z "zabarwieniem" powstańczym - jak zwykle gratulacje.

Poza tym album jak na studio mało znane to naprawge poziom nagrania jest niczego sobie (mogę to smiało na lepszym sprzęci puszczać i nie kaleczy) - szacunek ;]
File-moon
 

Postprzez CK » sierpnia 20 2005 - 13:19:57

jeszcze tego nie zrobiles??? :lol: ja juz je dodalam do plyty, moze nie wszystkie i nie w takiej kolejnosci, ale pasuja :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kaplanka » sierpnia 20 2005 - 16:30:59

CK napisał(a):jeszcze tego nie zrobiles??? :lol: ja juz je dodalam do plyty, moze nie wszystkie i nie w takiej kolejnosci, ale pasuja :D


tez bym sobie dodala, ale singla nie posiadam, a nikt uparcie nie chce go wrzucic na serwer ani na soulseeka ani nigdzie !

kaplanka
HATE BREEDS WAR
kaplanka
 
Posty: 32
Dołączył(a): maja 14 2005 - 08:55:24

Postprzez CK » sierpnia 20 2005 - 16:55:38

wiesz, ze nie mozna :D zaraz zjawi sie Moderator i skasuje nasze posty :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Robert W. » sierpnia 20 2005 - 18:27:32

kaplanka napisał(a):
CK napisał(a):jeszcze tego nie zrobiles??? :lol: ja juz je dodalam do plyty, moze nie wszystkie i nie w takiej kolejnosci, ale pasuja :D


tez bym sobie dodala, ale singla nie posiadam, a nikt uparcie nie chce go wrzucic na serwer ani na soulseeka ani nigdzie !

kaplanka
A może trzeba dokładniej poszukać?
Pozdrawiam.
Robert W.
Robert W.
 
Posty: 3
Dołączył(a): sierpnia 16 2005 - 20:03:53

Re: Singiel - umieszczenie na powstaniu

Postprzez Adaś » sierpnia 20 2005 - 19:44:09

File-moon napisał(a):Poza tym album jak na studio mało znane to naprawge poziom nagrania jest niczego sobie (mogę to smiało na lepszym sprzęci puszczać i nie kaleczy) - szacunek ;]


wiesz, to studio nie jest mało znane, no chyba, że muzycznie wychowuje cię radio zet i telewizja polsat - wtedy tak, można stwierdzić: "o kurde, takie nieznane studio, a tak ładnie nagrać potrafi" :))

obuh jest najepszym polskim analogowym studiem nagraniowym bodajże, jest to zasługa Wojtka Czerna, który w miejscowości Rogalów zgromadził wiele, retro instrumentów, nadających specyficzne brzmienie, i to nie tylko muzyce Lao Che, ale także wielu, wielu innych kapel, z ostatnich płyt przychodzi mi na myśl album "Nawyki Przyrody" Robotaobiboka
Adaś
 
Posty: 93
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 15:04:58

Re: Singiel - umieszczenie na powstaniu

Postprzez Landsknecht » sierpnia 20 2005 - 22:27:58

Adaś napisał(a):
File-moon napisał(a):Poza tym album jak na studio mało znane to naprawge poziom nagrania jest niczego sobie (mogę to smiało na lepszym sprzęci puszczać i nie kaleczy) - szacunek ;]


wiesz, to studio nie jest mało znane, no chyba, że muzycznie wychowuje cię radio zet i telewizja polsat - wtedy tak, można stwierdzić: "o kurde, takie nieznane studio, a tak ładnie nagrać potrafi" :))

obuh jest najepszym polskim analogowym studiem nagraniowym bodajże, jest to zasługa Wojtka Czerna, który w miejscowości Rogalów zgromadził wiele, retro instrumentów, nadających specyficzne brzmienie, i to nie tylko muzyce Lao Che, ale także wielu, wielu innych kapel, z ostatnich płyt przychodzi mi na myśl album "Nawyki Przyrody" Robotaobiboka

Oprócz Wojtka jest to również zasługa Piotrka Jankowskiego (w jednym stali domku :P ). A ze znanych zespołów to nagrania robiła tam również Armia. A poza tym to piękna okolica (Kazimierski Park Krajobrazowy) i wąskotorówka też niedaleko jest (podobno zdarzają się tam napady na pociągi...) 8)
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron