Tekst "Godziny W"

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Track » listopada 9 2005 - 08:38:04

pomylilem Denatow :)
dobrze...
wokal mial.. :)
Track
 

Postprzez bastor » listopada 9 2005 - 09:02:32

Track napisał(a):Zaraz ktos sie przyczepi.. dlaczego Denat na koncercie w proximie mial biala koszulke bez rekawow i szeleczki...


Taaaa
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez bastor » listopada 9 2005 - 09:05:41

Track napisał(a):pomylilem Denatow :)
dobrze...
wokal mial.. :)


No i co z tego ? Do jakich kolejnych wniosków dojdziesz ? Bo jak mi zapodasz ze to skin to normalnie .....
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Landsknecht » listopada 9 2005 - 09:06:13

Wokal, znaczitsa Spięty 8)
czy ja też się czepiam? :P
Bastor edytuj posty, co to za pisanie jeden pod drugim? Posypią się ostrzeżenia i bany :!: :wink:
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez Track » listopada 9 2005 - 10:41:25

bastor napisał(a):No i co z tego ? Do jakich kolejnych wniosków dojdziesz ? Bo jak mi zapodasz ze to skin to normalnie .....


chyba mnie nie zrozumiales...
mialem wprost przeciwne intencje...
Track
 

Postprzez gość » listopada 9 2005 - 17:04:42

btw zawołanie OI!było używane od póżnego średniowiecza kiedy dowodzący armią wzywał oddziały np: chorągiew jakaśtam?
a wojacy odkrzykiwali chórem oi!!
gość
 

Postprzez bastor » listopada 9 2005 - 17:10:06

Dokładnie stary , szkoda tylko ze nie wszyscy to rozumieja i dla nich "oi " bedzie zawsze identyfikowane ze skinami.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Track » listopada 9 2005 - 20:14:46

mam nadzieje ze nie pijesz do mnie bo uscislam chodzilo mi :

Zaraz ktos sie przyczepi ze Spiety (dzieki za poprawke) na koncercie w proximie mial biala koszulke bez rekawow i szeleczki...

a wyszlo wprost przeciwnie...

"ihaaaa, chodzilo oczywiscie o to..."
Track
 

Postprzez Something » listopada 10 2005 - 00:15:03

chyba za malo innej muzyki sluchacie bo cos wam palemka odbija, raz gadacie o tym cy to szatanisci a teraz czy skini ... co za roznica ?! :D

a moze OI to okrzyk Tajnego Bractwa Moherowych Beretów ?! :twisted:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Valdas » listopada 10 2005 - 00:37:51

Something napisał(a):chyba za malo innej muzyki sluchacie bo cos wam palemka odbija (...)

A precyzyjniej? Jakiej to "innej"?
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez xero » listopada 11 2005 - 12:40:07

bastor napisał(a):Stary , skąd ty sie urwales??? Piszesz ze pytasz grzecznie ???? no to przeczytaj uwaznie to co napisałeś :

Anonymous napisał(a):Oi? Nie chciał bym nic mówić, ale zawołanie Oi kojarzy mi się z niektórymi subkulturami. Subkultury te nie są pozytywne i ja nie wiem czy to ładnie tak umieszczać takie zawołania na płycie o powstaniu?




Widzisz?? Jednoznacznie stwierdzasz ze "oi " nalezy do "niepozytywnych subkultur " i nie wiesz czy to tak ladnie umieszczac na plycie.Gdybys spytal co oznacza "oi " bylo by all ok a tak to dupa .



jakkolwiek zostało to ujęte w grzeczną formę więc tak - pan gość zapytał się grzecznie.

a niektórym proponuję melisę i poczytanie poezji albo obejrzenie telenoweli.
xero
 
Posty: 44
Dołączył(a): lipca 21 2005 - 20:59:34
Lokalizacja: Żytnia, Wola!

Postprzez Konami » listopada 11 2005 - 13:19:27

xero napisał(a):
jakkolwiek zostało to ujęte w grzeczną formę więc tak - pan gość zapytał się grzecznie.

a niektórym proponuję melisę i poczytanie poezji albo obejrzenie telenoweli.



Jest taka zasada xero ,że zanim sie zada pytanie na forum to najpierw sie je czyta(to forum) by nie robić syfu.Temat o okrzyku "oi" byl juz wałkowany . Swoją drogą drogą trzeba byc totalnym debilem aby twierdzić , że "oi " należy do subkultury skinów - nawet w formie "grzecznego " pytania. A telenowele to sobie sam oglądaj .
Konami
 

Postprzez xero » listopada 11 2005 - 13:38:56

istnieje też taka zasada, że nawet jak ktoś nie wie, jak się korzysta z opcji szukaj, podaje się linka do odpowiedniego tematu a taki syf zamyka.

i wcale nie bronię gościa, mówię tylko, że pytanie było grzeczne. 8)
look out! the are llamas!
xero
 
Posty: 44
Dołączył(a): lipca 21 2005 - 20:59:34
Lokalizacja: Żytnia, Wola!

Postprzez Mrówek » listopada 11 2005 - 14:40:20

Pax, pax, opamiętanie...

Czy naprawdę nie można chociaż na forum Lao Che darować sobie zbyt nerwowych rekacji? Człowiek spytał, bo nie wiedział (i niech nikt nie mówi, że powinien przeczytać CAŁE forum, żeby znaleźć coś na ten temat... ) - wystarczy przecież mu odpowiedzieć, albo odesłać linkiem do stosownej dyskusji. Bo pytanie nie było niegrzeczne, nie było w nim zawartego ataku.

Tego samego niestety nie można powiedzieć o wszystkich wypowiedzach w tym wątku- naprawdę nie można inaczej?

Pozdrawiam.
Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Postprzez xxx » listopada 11 2005 - 19:15:32

Nie wiem czy wiecie, ale są tak zwani OI PUNKI. Jeżeli chodzi o tekst "Godziny W" to wokalista śpiewa: "Batalion Zośka OI" a oni powtarzają: "OI!" Pozdro
xxx
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości