Opinia nie-na-klęczkach

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez cze67 » stycznia 6 2006 - 10:34:39

No chyba nie dla każdego było jasne (patrz: kilka postów poniżej wypowiedzi obłego oraz specjalny wątek HardChiefa zaczynający się od słów: "Poniewaz granat z gównem rzucony przez mister goscia obłego zagotował mnie na maksa")...
cze67
 

Postprzez bastor » stycznia 6 2006 - 11:04:36

CK napisał(a):a co Bastor? tego mi tez nie wolno? czy to nie bylo dla Ciebie jasne, sadzac po mojej 'impotencji umyslowej' (teoria HardChief'a)? :wink: :lol: :lol:


120 kilo... Matko Przenajswietsza.

ps. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez CK » stycznia 6 2006 - 13:26:24

cze67 napisał(a):No chyba nie dla każdego było jasne (patrz: kilka postów poniżej wypowiedzi obłego oraz specjalny wątek HardChiefa zaczynający się od słów: "Poniewaz granat z gównem rzucony przez mister goscia obłego zagotował mnie na maksa")...

no, moze rzeczywiscie czytanie nie jest najmocniejsza strona ludzi (moja tez, ale hehe 'czasami i ślepemu kurowi ziarno sie trafi' :wink: :lol: ).
Rzecz w tym, ze 'obly (ale inny obly)' w pierwszym swoim poscie wytlumaczyl, ze to nie on jest 'Obły'. A HardChief hehe rzeczywiscie nic nie zrozumial, bo modlil sie za Obłego, a walil w ryj oblego, ktory sie desperacko bronil :lol: a przeciez wszystko bylo jasne jak slonce od poczatku :D
Ciekawi mnie jednak dalej kto kryje sie pod nickiem 'Obły', bo to przeciez On wkleil post 'braineatera' z gazeta.pl do nas.
Pokaz sie, 'bohaterze' calego zdarzenia.

Bastor, zyjesz? bo ja tak i to niezle :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bastor » stycznia 6 2006 - 16:03:59

CK napisał(a):
Bastor, zyjesz? bo ja tak i to niezle :D



Zyje, zyje. Tylko martwie sie o twoje zdrowie. 120 kg to niezla katorga dla twojego organizmu.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez HardChief » stycznia 6 2006 - 18:27:31

Zgodnie ze starą chrzescijańską zasadą JA POZABIJAM BÓG POSEGREGUJE :wink: przyznaje, jestem na urlopie - mało spię i dużo piję... Nie mam najlepszego biorytmu emocjonalnego o intelektualnym nie wspominając. Mamm frustracje i strzela FOCHA, co odczuwaja przyjaciele. No i ten post, ta prowokacja, ten tekst JUŻ W KONCU NIE WIEM KOGO - zagotowały mnie. Ale dobrze PAX między Chrzescijany. Już nikogo nie chce bić, nikogo nie bede bronił ani poniewierał, usiąde i odpocznę sobie... Mea Culpa. Nie pierwszy i nie ostatni raz w życiu i na tym forum przypieprzyłem jak łysy o beton
Towarzysze Forumowicze, Bracia Rodacy, prosze o przyjęcie przez zgromadzenie mojej samokrytyki
Droga CK, jestem niestety chłopcem który w dziecinstwie był w sanatorium na kuracji odchudzajacej, stąd moja małą tolerancja dla osobników przekraczających normy Unii Europejskiej. Natomiast moje marne 67 kg kaze mi uknuć nowa teorię o impotencji umysłowej będacej wynikiem szczupłego ciała :wink:
A kolegę Obłego przepraszam. Różowe sfeterki sa sexy :lol:
W dniu świeta trzech króli: Kacpra, Melchiora i Aragorna wszystkim forumowiczom w darze życze dużo Złota, nie za dużo kadzidła, i jak najmniej Mirry.
Pozdrawiam serdecznie ostatni dzień w Grodzie Gryfa (wie ktos gdzie to jest??? :wink: )
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez nati » stycznia 6 2006 - 18:39:28

[
Pozdrawiam serdecznie ostatni dzień w Grodzie Gryfa (wie ktos gdzie to jest??? :wink: )[/quote]

W Szczecinie???? :lol: Oj powiem wam, że dawno sie tak nie uśmiałam, zastanawiam się czy nie podziękować anonimowi za ten psikus :wink:
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Postprzez CK » stycznia 6 2006 - 19:55:45

HardChief napisał(a):Zgodnie ze starą chrzescijańską zasadą JA POZABIJAM BÓG POSEGREGUJE :wink: przyznaje, jestem na urlopie - mało spię i dużo piję... Nie mam najlepszego biorytmu emocjonalnego o intelektualnym nie wspominając. Mamm frustracje i strzela FOCHA, co odczuwaja przyjaciele. No i ten post, ta prowokacja, ten tekst JUŻ W KONCU NIE WIEM KOGO - zagotowały mnie. Ale dobrze PAX między Chrzescijany. Już nikogo nie chce bić, nikogo nie bede bronił ani poniewierał, usiąde i odpocznę sobie... Mea Culpa. Nie pierwszy i nie ostatni raz w życiu i na tym forum przypieprzyłem jak łysy o beton
Towarzysze Forumowicze, Bracia Rodacy, prosze o przyjęcie przez zgromadzenie mojej samokrytyki
Droga CK, jestem niestety chłopcem który w dziecinstwie był w sanatorium na kuracji odchudzajacej, stąd moja małą tolerancja dla osobników przekraczających normy Unii Europejskiej. Natomiast moje marne 67 kg kaze mi uknuć nowa teorię o impotencji umysłowej będacej wynikiem szczupłego ciała :wink:
A kolegę Obłego przepraszam. Różowe sfeterki sa sexy :lol:
W dniu świeta trzech króli: Kacpra, Melchiora i Aragorna wszystkim forumowiczom w darze życze dużo Złota, nie za dużo kadzidła, i jak najmniej Mirry.
Pozdrawiam serdecznie ostatni dzień w Grodzie Gryfa (wie ktos gdzie to jest??? :wink: )


Dzizys, HardChief, nikt, doslownie NIKT mnie tak ostatnio nie rozbawil, jak Ty :lol:
moze dlatego, ze jestem nawalona jak messerschmitt ! :lol: ale chyba nie! :lol:
a Ci krolowie sa po prostu zajebisci :lol:
odzwzajemniam zatem Twoje zyczenia :lol: don't worry be happy :D
pokoj bracie! :lol: co do sfeterkow zgadzam w calej rozciaglosci (dlugosci?) :lol:
Bracie, samokrytyka przyjeta, bezkrytycznie! :D
a waga jednak pokazala, ze nie jestem pierwsza :( no, ale w zimowych ciuchach wygladam jak sredni walen i to mnie zmylilo :lol:
Grod Gryfa? oczywiscie to Warszawa! :lol: czy wygralam? :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Cała prawda ...Gówno prawda.!!!

Postprzez HenrykWielkaImprowizacja » stycznia 8 2006 - 01:22:49

A już miałem nadzieję, że się los odmieni. A tu znowu k... nic. Śmiejcie się ludu z Polskiego rządu, śmiejta się ludy z samej Polski, jak tu źle, jak tu żyć się nie da. Ale ja lubie ten swój Polski mikroklimat. A ileż ubustwa umysłowego, ileż cząbru i ślazy z was płynie. Czy pytanie owe " Czym dla Ciebie Polska jest dzisiaj, Jak to dzisiaj chcesz być Polakiem przez duże P i służyć Polsce przez duże P?" mamy schować do kieszeni wewnętrznej.
I nie ma żadnej nowej generacji, żadnego lepszego pokolenia, będzie to co było wcześniej bo my się wszyscy uwsteczniamy. Historia Polski przed końcem świata powtórzy się jeszcze z kilka razy. Bo my wnioski z historii posialiśmy gdzieś na trawniku stąd te śmieci na ulicach. Czym jest patos, czym zali jest patriotyzm. My się boimy być patriotymi, boimy się być Polakami, boimy się o tym powiedzieć. Najlepiej stanąć obok i powiedzieć : "Mnie tu nie było, a Polska to jedne wielkie gówno , nie da się żyć jadę do Angli tam świeci słońce". No trudno panowie bracia nie ma wojny z okupantem, jesteśmy wolni, a tam w karczmie na chmielnej jest przedni trójniak, upijemy się wolnością". I tak ta nasza wolność wygląda. Najlpiej rzucić wszystko w kiebiony i siarczyście zaklnąć. Ot co ! Jesteśmy jednym wielkim pospolitym ruszeniem, wszystko płynie, w TVP puszczają Trylogię ech jak to pięknie kiedyś było.
HenrykWielkaImprowizacja
 

Postprzez bastor » stycznia 8 2006 - 01:31:26

No fajnie fajnie , tylko co na to lekarze ???
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez HardChief » stycznia 8 2006 - 13:30:54

Drogi Heniu
Ale o co chodzi? To forum nauczyło mnie jednego: mniej patosu i etosu, i kurna po prostu dzien po dniu robic swoje. A co do wniosków z historii, czy nie za bardzo pesymistyzne stwierdzenie? Żyjemy w najzajebistszym okresie od kilku stuleci. I wreszcie mozemy popracowac. Wiec do roboty!!!
:D
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez CK » stycznia 8 2006 - 15:50:47

do roboty?! dzisiaj gramy! :D
dlaczego Henio dalej Improwizuje Wielce???
czy wszystko musi byc taaakieee smutne, patetyczne i niestrawne????
dzisiaj taki radosny dzien! zreszta jeden z wielu :wink: :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

takie tam

Postprzez HenrykWielkaImprowizacja » stycznia 8 2006 - 19:30:52

Dzień po dniu robić swoje, do roboty - Dobra róbmy swoje a reszte miejmy w dupie bo za resztę są odpowiedzialni ludzie, którzy swojego nie robią.
Ot co ! Wszyscy są szczęśliwi, ale kiedy na chodnikach śnieg zalega już miesiące, psie odchody ta trawnikach - najłatwiej zaklnąć " Osz kurde wziąłby ktoś tą kupę wywalił, odnieśnieżyłby ktoś" Weż człowieku łopate do ręki, kupę wywal to śmietnika!! Albo i powiedz sobie w duchu, że podwórko bez kupy na trawniku nie byłoby już tym samym podwórkiem, nieodśnieżony chodnik to nie Polski chodnik !
HenrykWielkaImprowizacja
 

Postprzez CK » stycznia 8 2006 - 23:38:53

Heniu, pieprzysz WielkoImprowizacyjnie :D
wlasnie wrocilam z koncertu, a Ty o kupach i nieodsniezonych chodnikach!
wez i praw kazania tym, ktorzy biora kase za sprzatanie :twisted:
'Jestem Polakiem. Nie kradnę samochodów i nie jestem pijakiem. Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa: bez czy w pasach bezpieczeństwa? Obojętne. Tak czy siak, nieważne i tak ja jestem czysty jak łza.' :D
luzik, Heniu :D
notabene, Henryku, ile kup ostatnio sprzatnales? oczywiscie cudzych :wink: :lol:
i nurtuje mnie tylko jedno: dlaczego 'nieodśnieżony chodnik to nie Polski chodnik !'? to JEST wlasnie polski chodnik! :lol:
Ostatnio edytowano stycznia 9 2006 - 00:05:51 przez CK, łącznie edytowano 1 raz
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dajcie_jej_bana » stycznia 9 2006 - 00:04:29

Dajcie jej bana bo to co ona wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie
dajcie_jej_bana
 

Postprzez CK » stycznia 9 2006 - 00:08:04

mnie????? chyba zartujesz!
czy to ja poruszam takie tematy???
miej pretensje do tych, ktorzy wymyslaja takie bzdury!
a na bzdury mozna tylko odpowiedziec bzdurami!
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron