Opinia nie-na-klęczkach

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

dajcie_jej_bana

Postprzez Gość » stycznia 9 2006 - 00:11:38

Widziałam cię na innych forach. Jesteś równie upierdliwa i tak samo ludzie cię nie trawią jak i tu. Zastanów się bo czasami jest lepiej milczeć a nie zabierać głos w każdym wątku.Wnosisz do dyskusji tyle co nic.
Gość
 

Postprzez CK » stycznia 9 2006 - 00:15:41

wiesz, nie moge Ci sie odwzajemnic tym samym, bo sie tchorzliwie ukrywasz. Moze w przeciwnym wypadku moglabym powiedziec to samo wlasnie o Tobie?
Tylko po co? :D
a w takich dyskusjach, jak ta, wnosze dokladnie tyle samo, co Ty.
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

a tam ...

Postprzez HenrykWielkaImprowizacja » stycznia 9 2006 - 00:22:49

Ludu pierdołą wszelaką, ubustwem umysłowym świata nie naprawisz. Kupa na trawniku, śnieg na chodniku to jedynie metafora, przenośnia postępowania. Jeno jedno chce wam przekazać; biadolenie i narzekanie nie prowadzi do niczego.. biadoleniem, narzekaniem nic się nie zbuduje. Albo przyjmuje się rzeczywistość taką jaką jest, albo .... sami ją naprawiamy zaczynając od najbliższej rzeczy. Nie od krzesła na którym siedzisz, nie od kotleta którego majestatycznie dzierżysz, nie od próchna na zębie ani od chusteczki, w którą wysiąkujesz własne brudy, ale od siebie samego.
Zapraszam na bloga mojego www.kaloryfer-zaglady.blog.onet.pl
HenrykWielkaImprowizacja
 

Postprzez HardChief » stycznia 9 2006 - 08:27:11

Własnie takie wypowiedzi Heniu mój doktor od polityki społecznej nazywał i tu cytuję: INTELEKTUALNYM BEŁKOTEM... I co ma ch..j do łapcia??? Bo najpierw besztasz, potem krytykujesz, potem nawiedzonym głosem powtarzasz to samo co inni. Heniu, jezeli chodziło o reklame bloga (znowu moje chore odczytywanie intencji)to gówniany z ciebie PR-owiec... A wogóle to miłego tygodnia. I pracujmy na chwałę naszej Ojczyzny. Sprzatajmy psie kupy i odśnieżajmy chodniki :wink: Żeby Polska rosła w siłę a ludziom starczało do pierwszego... :lol:
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez CK » stycznia 9 2006 - 09:30:32

HardChief, trzymasz mnie ostatnio przy zyciu :lol:
a co do Henia, to racje mial chyba tym razem Bastor.
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bastor » stycznia 9 2006 - 11:05:16

CK napisał(a): a co do Henia, to racje mial chyba tym razem Bastor.


Kurcze , aż mi się łza w oku zakręciła. Bez cienia ironii mówie.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Poprzednia strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości