Bydlęta klękają ;)) czyli moje CREDO

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Bydlęta klękają ;)) czyli moje CREDO

Postprzez HardChief » stycznia 5 2006 - 16:30:47

Poniewaz granat z gównem rzucony przez mister goscia obłego zagotował mnie na maksa, pozwoliłem sobie na parę przemyslen. Pisze je w osobnym poscie bo dałem już swój głos w dyskusji, a jak piszą stare podręczniki ERYSTYKI, czyli sztuki prowadzenia sporów, jezeli masz doczynienia ze skretyniałym manipulantem, nie wchodź w polemikę face to face, bo i tak nic nie osiagniesz.
W ramach rekompensaty postanowiłem wyznac swoją wiarę w LAO CHE:
1. Uwielbiam muzykę LAO CHE. Jest to mój wolny wybór, niepodyktowany żadnym koniunkturalizmem. Wolność: Kocham i rozumiem, wolności to ja oddac nie umiem.
2. Nie rzucam fałszywych kalumni, nie spekuluje co kierowało artystą. Interesuje mnie produkt. Interesuje mnie wytwór. I słucham go, bo zaspokaja moje potrzeby. I chodze na koncerty, bo tam tez są zaspokajane moje potrzeby, i sa tam ci którzy odbieraja ta muzykę podobnie.
3. Uczestnicze w forum jako ja, HardChief, nie szkalując nikogo, czasem sie wkurzając, ale nie atakując ad personam. Jeżeli ktos ma inne zdanie to próbuje go wysłuchac, nie roszcząc sobie patentu na prawde. Bo go nie mam.
4. Zarzut że PW jest pod publisie gówno mnie obchodzi. Bo ja płytę odbieram osobiscie. Jest przeznaczona dla mojej pary uszu, dla moich ust, kilku łez i serca. I nikomu nic do tego.
5. Skoro był to tak chodliwy temat - to dlaczego dopiero w 2005 roku ukazała sie płyta o Powstaniu, dlaczego chłopaki podjeli ryzyko? Zgodnie z drapieznymi regułami rynku, jezeli cos jest do wydrapania to już dawno zostało wydrapane.
6. KRECIK CZOŁOWYM DZIAŁACZEM PODZIEMIA :)))
Z Bogiem Personel :))
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » stycznia 5 2006 - 16:50:53

Prowokacja, jak widzę, odniosła znakomity skutek. Osobiście czekam na kolejne absurdalne zarzuty pod adresem bandu i jego płyt, a także na sprowokowane nimi wyznania wiary. Oba nurty forumowej twórczości bardzo mnie bawią :)
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez HardChief » stycznia 5 2006 - 17:00:08

Jest takie stare marynarskie powiedzenie: KUCHARZ, KUCHARZ NIE OSZUKASZ :wink: Nie zamierzam milczec kiedy ktos wypisuje takie bzdury jak obły. A wyznanie wiary, jezeli ktos nie odczytał intencji nawet z samego tytułu: BYDLETA KLĘKAJĄ, to po prostu forma odreagowania tego, ze sa ludzie którzy mają dar obsmarowywania wszystkiego kałem. I osobiscie nie bede na to patrzył i czytał ze spokojem.
Pozdrawiam
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez bastor » stycznia 5 2006 - 17:51:13

HardChief napisał(a):Jest takie stare marynarskie powiedzenie: KUCHARZ, KUCHARZ NIE OSZUKASZ


ooooo... widze ze szanowny kolega czyta WILQ'a . Bravo !!!!! wlasnie wyszla IX czesc . Dzis ją czytalem w metrze. A moze sie myle ???? hę ??

Jest jeszcze jedno marynarskie przyslowie : Mlynarz , mlynarz na ch!@ ci młynarz :-) :-) :-)
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez HardChief » stycznia 5 2006 - 18:01:05

DLA KOGO KOGO DLA TEGO KOGO :D Ja nie czytam WILQ, ja jestem pieprzonym fanem :lol: A całą kolekcję oddałem przyjacielowi, IX przesadzona :lol:
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez bastor » stycznia 5 2006 - 19:29:12

HardChief napisał(a): A całą kolekcję oddałem przyjacielowi, IX przesadzona :lol:
:


ale jak tak mozna??? całą kolekcję ??? razem z drugim numerem "niedozdobycia" ??? ja swoją trzymam w szafie , kazdy numer w folli .... powiedz mistrzu , kłamiesz.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez (mało kanciasty) » stycznia 6 2006 - 08:21:29

się jak mawiał piechniczek "nieważne ze przegraliśmy najważniejsze że mamy piłkę"
(mało kanciasty)
 

Postprzez obly » stycznia 6 2006 - 11:03:57

hej zgadzam sie ze wszystkimi ;)))
nie ważne że przegraliśmy ważne że mamy piłkę
obly
 
Posty: 1
Dołączył(a): stycznia 6 2006 - 10:53:21

Postprzez bastor » stycznia 6 2006 - 11:08:09

Dla mnie wszystkie czesci sa zajebiste. XI czytalem dopiero wczoraj. Dobra byla ta akcja gdy wilq i entombed postrzelili framuge ;)
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez HardChief » stycznia 6 2006 - 18:15:36

Bastor naprawde oddałem wszystkie :D No z wyjatkiem własnie tej drugiej częsci bo pozyczyłem ją - ale odzyskam!!! A mój przyjaciel Kedzior który siedzi w Anglii i przyjechał an sylwestra cała swoją kolekcje pozyczył i już nie odzyskał. Stwierdziłem że to najlepszy prezent jaki moge mu sprawić. 3 Płyt Lao Che z podpisami chłopaków nie oddał bym za to nikomu! Mi najbliższy jest Wilq :D Podzielam jego wqrvienie na świat :wink: A AlcMan to niedoscigły wzór bajeranta (godzina szósta panie biora w usta hehehehe :D )
A historie znam na pamiec i an każdej imprezce jestem proszony o jakiś cytacik albo opowiastke... Czasem biora tabletki wtedy doznania sa zajebistsze (to cytat oczywiscie hehe)
Kababa keabla bejbe :D Pozdrowienia dla pieprzonych fanów komiksów (wiecie co Wilq mysli o takich... :wink: )
Jak miło ze moje credo łączy a nie dzieli :lol:
Mikołaj byłby ze mnie dumny
Pozdro dla Domofonsquadu bla bla bla :lol:
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez nati » stycznia 6 2006 - 18:24:26

HardChief, dziwnym nie jest, że odzyskasz 2, już nie długo... :twisted: no i pokarz panom cel :lol:
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Postprzez Gość » stycznia 6 2006 - 19:52:27

Jak milo,że na forum jest tylu fanów popieprzonej twórczości braci Mińkiewiczów. Tak trzymać ludziska!!!

btw , hardchief mam wszystkie wilqi podpisane przez twórców - co ty na to ??? :) . No i milego wypoczynku stary.
Gość
 

Postprzez bastor » stycznia 6 2006 - 19:55:32

To powyzej to ja. Nie mam juz sil na to logowanie.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez HardChief » stycznia 8 2006 - 13:26:40

Jestem pod wrazeniem :D Ale decyzji o odstapieniu kolekcji nie żałuje. Chcieć, to móc albo cieć to buc :lol: jak kto woli....
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości