Dźwięki Powstania

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Dźwięki Powstania

Postprzez andzej » stycznia 23 2006 - 23:07:00

hej!
mam taką jedną fajną płytkę na której pojawiają się powstaniowe elementy wykonywane przez artysytów lat 40 -tych. Z tym że potrzebuje więcej.
Chciałbym się was spytać czy nie wiecie może skąd ściągnać to z czego korzystał Lao Che, tworze pewną prezentację, której głównym przekazem ma być głos, dźwięk, klimat i jest mi to potrzebne. Pozdrawiam!!
andzej
 

Postprzez bastor » stycznia 23 2006 - 23:32:40

Świetny pomysł . Też mi kiedyś taki chodził po głowie. Z tego co wiem Denat zbierał swoje sample przez wiele wiele lat - Gusła wręcz nimi ociekają , wspaniała uczta dzwięków. Co do linków to poszukaj na stronie telewizji polskiej - tam jest taki dzial z archiwalnymi nagraniami ( ostatnio sluchalem tam krókiego przemowienia Piłsudskiego). Fajnie gdyby ludzie sie odezwali w tej sprawie. Jak możecie to podajcie linki do stron ze starymi samplami. Sam jestem tym zainteresowany.
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Something » stycznia 24 2006 - 09:57:25

moge ci udostepnic na oDC przemowienia Hitlera :oops:
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości