recenzja w porcys

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez bleble » lutego 16 2006 - 15:29:32

Och tak, Britney jest przecież płytka.
bleble
 

Postprzez HardChief » lutego 16 2006 - 15:53:18

bleble napisał(a):Och tak, Britney jest przecież płytka.


Nie wiem czy jest płytka, nigdy jej DOGŁĘBNIE NIE PENETROWAŁEM... muzycznie oczywiście. Poza tym to w obcym języku...
Cudzoziemskich ksiąg nie czytaj, o czym nie wiesz księdza spytaj...
Buhahahaha :D
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez zenon » lutego 16 2006 - 16:36:54

HardChief napisał(a):4.0 dla Britney BUHAHAHAHAHHA
A nominacja do Fryderyków to też spisek cyklistów niedostrzegających artystycznej mielizny??????


No jeśli dla ciebie Fryderyki są wyznacznikiem zajebistości to może na Bajm się powinieneś przerzucić?
zenon
 

Postprzez eo » lutego 17 2006 - 09:56:14

ludzie szczujecie się jak psy. i o co? piaskownica ot co. forum sluży wymianie poglądów a nie kalumni. do mnie trafia do Ciebie nie, jak jeden lubi barszcz a drugi nie nawidzi.
eo
 
Posty: 143
Dołączył(a): czerwca 9 2005 - 15:31:58

Postprzez HardChief » lutego 17 2006 - 10:56:21

[quote="zenon
No jeśli dla ciebie Fryderyki są wyznacznikiem zajebistości to może na Bajm się powinieneś przerzucić?[/quote]

Propozycja warta przemyślenia hehehehe :lol:
A co do Fryderyków - czy ja powiedziałem ze to sa muzyczne polskie oskary czy jakieś inne grammy czy jak to tam zwał??? Ale fajnie jest przeczytac w Wyborczej i Przekroju że Lao jest w czołowce A.D 2005, i tak samo ciesze sie z tej nominacji do Fryderyków. Jakby Telewizja Trwam też by ich wytypowała to też było by sympatycznie. To jest chyba wpisane w powołanie artysty - uznanie odbiorcy. Chyba że jak zwykle sie mylę???
A co do barszczyku, uwielbiam :lol:
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez echo » marca 4 2006 - 13:27:38

echo
 

Postprzez Something » marca 4 2006 - 15:47:38

ładnie napisal :) tylko szkoda ze kompletne bzdury
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez HardChief » marca 5 2006 - 13:10:10

mało zabawny wiejski pastisz "Klucznik (Rozdziobią Nas Kruki Wrony)",
hmmm, ja sie tam przy Kluczniku bawie doskonale, a wsi w nim tyle co romantyzmu w piosenkach bayer full...

Byłbym zaskoczony, gdyby okazało się, że sami wiedzieli, co chcieli konkretnie osiągnąć, a i klimat nie specjalnie udało się oddać (jeszcze raz polecam Księżyc w tej kwestii), bo zdecydowanie częściej brzmi rzecz parodiowo niż tajemniczo. –Michał Zagroba
aż wstyd ze mój imiennik takie pierdoły wypisuje...
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez bastor » marca 5 2006 - 13:37:13

Czif , proponuję zaczaić sie we dwóch gdzieś za rogiem na tego jegomościa. Pomścimy Lao i ...... Britney :->
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez balt » marca 6 2006 - 12:53:35

takie rzeczy trzeba po prostu olewać...
jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą...
my tutaj lubimy pomarańcze.......
:)

a swoją drogą może mi ktoś wytłumaczyć nazwę porcys? to ma być porcyś?
mhm... nurtuje mnie to trochę, a niestety swoim małym rozumkiem nie mogę dociec skąd ta nazwa...
balt
 
Posty: 130
Dołączył(a): czerwca 9 2005 - 14:58:55

Postprzez Gość » marca 6 2006 - 14:09:03

niektorzy to po 5 latach studiowania etnologii nie wiedza tylu rzeczy z polskiej kultury ludowej co chłopaki co chlopaki w kilku "Guślanych" piosnkach zawarli. Chylę czoła
Gość
 

Postprzez Gość » marca 6 2006 - 14:17:23

A co do PW, to rwą mną emocje od skrajnej przynaleznosci kulturowej i miłości do ojczyzny(?)aż do poczucia, że wyłażą gdzieś ze mnie aryjskie korzenie (blondyn z trupią główką)
ja tam sie na muzyce nie znam- slycham to co mnie łapie, a ja w tym sens
Gość
 

Postprzez Adaś » marca 10 2006 - 23:20:30

i ja dorzucę swoje trzy grosze,
jak dla mnie ludzie z porcysa są niewyobrażalnie przemądrzali, zadufani w swojej jedynie słusznej ocenie, poziom buty i arogancji jest przy tym tak wysoki, że aż strach,
ta recenzja coolkidsofdeath jest w sumie dobrym przykładem miernoty i muzycznego inwalidztwa porcysa, ale tak sobie myślę, że właśnie coolki i porcys doskonale do siebie pasują, z tym swoim "buntem", z butą, z megalomanią i przemądrzałością

na pocieszenie wspomnę, że właściwie zawsze kiedy wśród różnych moich znajomych, w tym wielu muzyków, dziennikarzy temat serwisu porcys kwitowany jest ironicznym uśmieszkiem,

a teraz polecam wam reckę świetnej, nie tylko moim zdaniem, płyty Kristen: http://www.porcys.com/Reviews.aspx?id=407,

ps. ja rozumiem, że można czegoś nie lubić, można uznać, że to nie jest ok, ale sorry nie tym tonem,
a po drugie jeśli ktoś z Was zna Kristen, to pewnie był w szoku kiedy wokal Michała Bieli porównano do Sama Prekopa :)
Adaś
 
Posty: 93
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 15:04:58

Postprzez Adaś » marca 10 2006 - 23:32:00

aha, gdybyście jeszcze nie wiedzieli,
porcys.com prowadzą panowie z wybitnej polskiej kapeli gitarowej Car is on Fire,
:)
Adaś
 
Posty: 93
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 15:04:58

Postprzez Gość » marca 11 2006 - 23:38:00

A niechże się sami ocenią, ciekawość, mimo iż pierwszy stopień do piekła, to niesamowicie pożera- na ile Dejnarowicz oceniłby swoją miernotę?
Czy za pragnieniem bycia niezależnym, zlinczowałby samego siebie?
Nie mówić, że CKOD świadczy o czymkolwiek. To dobra muzyka, a oznaką jakiejkolwiek orientacji seksualnej strony porcys bynajmiej nie jest.(bo poźniej się ludzie czepiają, stają w obronie pokrzywdzonych i pragną udowodnić, że powstanie to płycizna.)
______
Dzisiaj nie spię,dzisiaj słucham the car is on fire.
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron