Teledysk - Koniec

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez ramirez » kwietnia 11 2006 - 20:59:46

aaa.zapomniałbym...KLIP JEST OK, bo w ogóle zaistniał(a podejrzewam że budżet tej produkcji był bardzo skromny) i kilka osób może go sobie obejrzeć ...i dowiedzieć się ze taki zespół w ogóle istnieje
ramirez
 

Postprzez CK » kwietnia 11 2006 - 21:26:34

sorry, ramirez, ale nie uogolniaj. To nie cale forum ma te sklonnosc, a co najwyzej trzy osoby, ktore zapatrzone w swoja nieomylnosc zdominowaly ostatnio to forum i nie daja normalnie pogadac. Sledzac kolejne dyskusje i wypowiedzi tych osob mozna odniesc wrazenie, ze wszyscy wokolo sa idiotami, tylko Oni sa tymi, ktorzy maja racje. Kompletny brak szacunku dla zdania innych.
Ale to prozne gadanie i tak nic nie da, a do tego zaraz przyjdzie moderator i wszystko skasuje :D
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » kwietnia 11 2006 - 22:25:42

to forum ma skłonność do dyskryminowania osób które mają inny pogląd na sprawę.

1. Inny niż kto?
2. Na jaką sprawę?
3. Na czym polega ta niby dyskryminacja - ktoś Ci zabrania pisać?
4. Tobie się naprawdę wydaje, że to forum jest jakimś ciałem jednolitym pod względem decyzji i opinii? Może je najpierw poczytaj?

ważne jest uszanowanie zdania tej drugiej strony...a krytyka z Twojej strony moim zdaniem była za ostra...nie chcę komentować Twojej wypowiedzi odnośnie Crazy Frog bo była bez sensu jak większość Twoich nic nie wnoszących do "dyskusji" postów.

Tym przede wszystkim, co świadczy o szacunku dla „zdania tej drugiej strony”, jest chęć poświęcenia kilku minut i w miarę spójnego ustosunkowania się do tego zdania. Jeśli zarzucasz moim postom, że „nic nie wnoszą do dyskusji”, to odpowiadam: przeciwnie, to jest mój „kapitał” wniesiony do ewentualnej dyskusji na temat klipu Lao Che, do której to dyskusji jednak nie dochodzi, ponieważ się od niej cały czas uchylasz, operując ogólnikami i kompletnie nie ustosunkowując się do tego, co ja piszę. Dalszą niby-dyskusję z niby-argumentacją pod hasłem „klip jest fajny, bo jest ogólnie fajny”, uważam tym samym za bezcelową.

CK:
myślałem, że Twoja przerwa w pisaniu na forum była spowodowana jakimiś kursami dokształcającymi z języka polskiego na poziomie gimnazjalnym, ale jeśli nadal nie rozwiązałaś swojego problemu z rozumieniem polszczyzny pisanej, to bądź uprzejma „nie śledzić kolejnych dyskusji i wypowiedzi tych osób”. Ja się przynajmniej staram trzymać ogólnej zasady, by polemizować z Twoim bełkotem tylko wtedy, kiedy mnie on bezpośrednio lub pośrednio dotyczy. Ani słowa tu nie napisałaś nt. klipu, natomiast do mnie się ochoczo przypieprzasz, co jest widoczne okiem nieuzbrojonym i niemoderatorskim nawet. Basta, dziewczyno.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ramirez » kwietnia 11 2006 - 22:44:16

1. Inny niż kto?
2. Na jaką sprawę?
3. Na czym polega ta niby dyskryminacja - ktoś Ci zabrania pisać?

odpowiadam grzecznie
1.ja np
2.w temacie klipu ja uważam że nie ma się czego czepiać
3.nikt mi tego nie zabrania , ale obraża mnie pisząc że moje wypowidzi są banalne
możesz ze mną nie dyskutować...i tak nie będziesz miał okazji...bo się zmywam...pozdrawiam Cię serdecznie :wink:
ramirez
 

Postprzez CK » kwietnia 12 2006 - 08:15:07

no i kolejna osoba sie zmyla :(
chyba wiesz Losiu, dlaczego? wszystkie dyskusje dusisz w zarodku, wiec po co dyskutowac?
biedaku, jaki ten swiat jest dla Ciebie niedobry. Wszyscy sie do Ciebie przypieprzaja, a Ty do nikogo. Jakie to niesprawiedliwe :cry: :wink:
a wymyslony przez Ciebie problem z moja polszczyzna to miki w porownaniu z problemem, jaki masz Ty ze soba.
basta chlopie, w koncu nie musisz reagowac na moje posty.
Dlaczego jednak tak ochoczo to robisz? Bo przeciez to, ze po czesci dotycza Ciebie, to chyba tylko pretekst? :wink: :lol:
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nati » kwietnia 13 2006 - 14:44:52

a tak wracając do tematu, to moim skromnym, niefachowym zdaniem klip bez rewelacji, ale po 1. ciesze się, że w ogóle powstał, a po 2. oczekując niecierpliwie i w napięciu, aż zobaczę coś "konkretnego" np. twarze, zdjecia itp. ogarniała mnie coraz większa irytacja że klip się nie rozwija i generalnie cały jest do siebie podobny, i jak już się skończył to nieco rozczarowana i troche ogłupiona że "to już?!" stwierdzłam, ze chyba jednak wole w "końcu" fonię niż wizję ... Jak dla mnie klipy z "guseł" dużo lepsze.
w tym szaleństwie jest metoda...
nati
 
Posty: 549
Dołączył(a): grudnia 19 2005 - 17:24:16
Lokalizacja: Baniocha

Re: Teledysk - Koniec

Postprzez Ania /łódź » kwietnia 14 2006 - 22:45:48

dla mnie teledysk bomba! pomysł bardzo oryginalny i zgadzam się z ramirezem, ze teledysk jest dynamiczny, ma w sobie tajemnice, którą chce się odkrywać po obejrzeniu (no, przynajmniej ja chcialam:) )
zupełnie nie rozumiem argumentu, ze każda kapela mogłaby taki nagrać- CZŁ, czy to oznacza, że każdy mogł coś takiego stworzyć/wymyślić/nakręcić? pewnie, że każdy..a, powiedz mi, którego teledysku KAŻDY nie byłby w stanie wymyślić/stworzyć/nakręcić?
zupełnie nie rozumiem Twojego argumentu.
ps. to nie jest w żadnym wypadku atak na Ciebie
pozdr
Ania /łódź
 

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » kwietnia 15 2006 - 15:42:44

to nie jest w żadnym wypadku atak na Ciebie

Nie tłumacz się. :)

czy to oznacza, że każdy mogł coś takiego stworzyć/wymyślić/nakręcić? pewnie, że każdy.

Dążyłem do tego, że skręcenie bandu grającego w czymś, co wygląda na salę prób, jest no... dość pospolitą koncepcją na ruchomy obrazek. „Kapelę sfilmować” - toż to jest pomysł pierwszy, najprostszy i najbardziej przez to oczywisty; pójście po linii najmniejszego oporu. Nie trzeba być reżyserem ni scenarzystą, żeby dojść do takiej konkluzji - sama siebie zapytaj, co jako pierwsze przyszłoby Ci do głowy, gdyby Cię ktoś spytał o pomysł na klip zespołu X.

a, powiedz mi, którego teledysku KAŻDY nie byłby w stanie wymyślić/stworzyć/nakręcić?

Mam Ci wymienić, ot tak? :-)
Dobrze, spróbuję wymienić chociaż te, które mi do głowy przychodzą jako pierwsze. „Do the evolution” Pearl Jam. „12 groszy” albo „Artyści” Kazika. „4 pory” Hey. „Teardrop” Massive Attack. Wszystkie, ale to wszystkie teledyski Tool. „Paranoid Android” i „Karma Police” Radiohead... Naprawdę sądzisz, że takie klipy może stworzyć każdy?

teledysk jest dynamiczny, ma w sobie tajemnice, którą chce się odkrywać po obejrzeniu (no, przynajmniej ja chcialam:) )

Ale to, czy teledysk jest dynamiczny / statyczny po pierwsze nie jest wymierne, a po drugie: nie jest to cecha świadcząca na korzyść / niekorzyść danego obrazu. Jeśli tą „tajemnicą”, którą się chce odkrywać po obejrzeniu, mają być twarze muzyków, to ja dziękuję - już ze dwa razy widziałem te twarze na koncercie, faceci nie są Slipknotami ;).
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość » maja 10 2006 - 20:28:01

a nie wiecie czy planują kręcić inne teledyski?
najchętniej zobaczyłbym teledysk "zrzutów" albo "przebicia..."
Gość
 

Postprzez Pampalini77 » maja 12 2006 - 08:42:15

Teledysk widizalem i dla mnie jest ok tylko chłopaki tak troche mogli wrzucić troche kronik powstańczych które podniosły klimat teledysku,a co do pomysły to fajnie by było jakby powstał "PRzebicie do Śródmieścia" które dla mnie jest no1 :twisted:

Niszcz komune !!!!!!
Pampalini77
 

Postprzez Gość » maja 13 2006 - 21:00:41

Nie podoba mi się :/ ktoś tu dobrze ujął, że nic nie przedstawia :p ale to w sumie dobry kontrast dla piosenki, która przedstawia sporo... :roll: czekam na coś lepszego :]
Gość
 

Postprzez junak-slav » maja 13 2006 - 21:03:13

Anonymous napisał(a):Nie podoba mi się :/ ktoś tu dobrze ujął, że nic nie przedstawia :p ale to w sumie dobry kontrast dla piosenki, która przedstawia sporo... :roll: czekam na coś lepszego :]


ooops, sorki, to ja :oops:
gdyby młodość wiedziała, gdyby starość mogła... o, juz mi lepiej
junak-slav
 
Posty: 2
Dołączył(a): maja 13 2006 - 20:58:20

Postprzez ramirez » maja 24 2006 - 00:11:04

ale fajnie.wchodzę sobie na onet.a tam Lao :) .i klip można zobaczyć.
ramirez
 
Posty: 11
Dołączył(a): maja 1 2006 - 00:44:25

Postprzez Gość » maja 24 2006 - 12:34:47

Obawiam się, że nie jest to pochlebne dla teledysku, jeżeli nie można o nim powiedzieć nic lepszego niż

ramirez napisał(a):aaa.zapomniałbym...KLIP JEST OK, bo w ogóle zaistniał


Pomysł jest ciekawy z tym niepokazwywaniem twarzy i dynamiką, ale nie wykorzystano tej dobrej bazy. klip w żaden sposób się nie rozwija, po pewnym czasie po prostu nuży. ja go nie włącze drugi raz, bo i tak nie dotrwam do końca z patrzeniem.
a szkoda, bo piosenka dobra i możnaby dotrzeć dobrym teledyskiem do szerszego grona. chociaż... kto ma znać i doceniać LC to już to robi..
Gość
 

Postprzez RodionRaskolnikow » maja 24 2006 - 12:36:38

Anonymous napisał(a):Obawiam się, że nie jest to pochlebne dla teledysku, jeżeli nie można o nim powiedzieć nic lepszego niż

ramirez napisał(a):aaa.zapomniałbym...KLIP JEST OK, bo w ogóle zaistniał


Pomysł jest ciekawy z tym niepokazwywaniem twarzy i dynamiką, ale nie wykorzystano tej dobrej bazy. klip w żaden sposób się nie rozwija, po pewnym czasie po prostu nuży. ja go nie włącze drugi raz, bo i tak nie dotrwam do końca z patrzeniem.
a szkoda, bo piosenka dobra i możnaby dotrzeć dobrym teledyskiem do szerszego grona. chociaż... kto ma znać i doceniać LC to już to robi..


to byłam ja :oops:


Dodam jeszcze, że cieszę się jedynie, że LC nie poszło w dość przewidywalną stronę i nie dali żadnych motywów z powstania.
S.i.m. on kor Funkle_Let my break destroy your body
RodionRaskolnikow
 
Posty: 1
Dołączył(a): maja 24 2006 - 12:22:13
Lokalizacja: rsko\krk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron