Teledysk - Koniec

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Gość » lipca 9 2006 - 13:06:14

A ja chciałem się spytać, bo nie wiem, może mi się zdaje, ale chyba widzę na tym teledysku niemiecką flagę na ramieniu jednego z członków zespołu... Po co ludzie, którzy się przecież utożsamiają z Polską noszą symbole innych narodów?
Gość
 

Postprzez Snk » sierpnia 1 2006 - 15:52:48

Ja szczerze przynajac nie przygladalem sie co poszczegolni czlonkowie Lao Che maja w tym klipie na ramionach, ale jezeli chodzi ci o niemieckie flagi to pewnie zapomnial odpruc, albo poprostu zostawil sobie je na koszuli bundeswehry. Sam taką posiadam jednakze ja pozbylem sie niemieckich flag, ktore sa fabrycznie naszyte, ale niektorym poprostu nie wadza i zostawiaja je...

Obrazek
Obrazek
Snk
 
Posty: 11
Dołączył(a): czerwca 23 2006 - 15:10:10
Lokalizacja: Poznań

Postprzez dziki-kaczor » lutego 18 2007 - 21:15:55

Też posiadam bundeswehre, ale ja jak ją kupiłem to odprułem niemickie flagi, a teraz mam zamiar przyszyć polskie. :D
dziki-kaczor
 
Posty: 7
Dołączył(a): lutego 17 2007 - 23:33:51

Postprzez Jacoby » lutego 20 2007 - 19:28:12

dziki-kaczor napisał(a):Też posiadam bundeswehre,

Mały offtop. Ja też mam ale bez flag oczywiście - przerobiłem ją na ..... mundur ZHP... co prawda teraz weszły inne jednak cała nasza męska część drużyny (5DW ze Złotowa) nosi takie przerobione koszule... :D
Jacoby
 
Posty: 7
Dołączył(a): lutego 4 2007 - 20:04:33
Lokalizacja: Jastrowie WLKP

Postprzez Brzozen » lutego 20 2007 - 19:49:15

108 WDS "Czerwonych Beretów" (Wrocław) ma tak samo.
...nadzieja rodzi marzenia. Marzenia, pozwalaja działać. Działając, można tworzyć, aby odczuć odrobinę piękna niezbędnego do życia. Tak więc mając nadzieję- ma się wszystko...

...na świecie ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej...
Brzozen
 
Posty: 40
Dołączył(a): stycznia 18 2007 - 18:55:20
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Postprzez Kamień » lutego 20 2007 - 22:22:42

Hmmmmmm.....a jeśli ja dobrze kojarze to Spięty na koncercie w Łodzi w styczniu zeszlego roku mial T-shirt z flagą czy godłem Niemiec...........Mnie to zupełnie nie przeszkadza, niech sobie nosi na zdrowie :P
Kamień
 
Posty: 13
Dołączył(a): stycznia 12 2007 - 19:49:23
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Something » lutego 20 2007 - 23:17:13

Kamień napisał(a):Hmmmmmm.....a jeśli ja dobrze kojarze to Spięty na koncercie w Łodzi w styczniu zeszlego roku mial T-shirt z flagą czy godłem Niemiec...........Mnie to zupełnie nie przeszkadza, niech sobie nosi na zdrowie :P



ale ... :D

a jeszcze raz napisze ze mi sie teledysk podoba :P
czasem sobie jakies teledyski obejrze, nie jestem fanem dzwiekow radia i MTV .... raczej ciezsze rzeczy, mniej znane ... budzety maja male i teledyski to w wiekszosci sa takie same, albo wiesniackie
stoi kapela, gra, no lipa straszna, ALE! jak ma pomysl ciekawy to moze sie podobac, wlasnie Koniec jest z pomyslem, fajnie wyszedl, zero twarzy, dziwne ujecia, fajne fajne ;)
ostatnio obejrzalem teledysk Meshuggah - http://youtube.com/watch?v=z5A0q63_gbo
mnie rozwalil, tez byl dobry pomysl, nie dosc ze dobra piosenka to i teledysk fajny ;)
(dla tych co nie wiedza - Meshuggah znaczy po hebrajsku "szalony", a sami sa ze Szwecji)
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

koniec

Postprzez saq » lutego 25 2007 - 13:06:04

podoba mi się.
za dużo trochę tej husarii - zbyt dosłownie ją potraktowali. Zamiast - mogliby być inni - choćby powstańcy/legiony/ etc.
cała reszta - ok.
batalion pięść oi!
saq
 
Posty: 1
Dołączył(a): lutego 24 2007 - 09:17:46
Lokalizacja: WROCłAW

Re: koniec

Postprzez Something » lutego 25 2007 - 13:41:31

saq napisał(a):podoba mi się.
za dużo trochę tej husarii - zbyt dosłownie ją potraktowali. Zamiast - mogliby być inni - choćby powstańcy/legiony/ etc.
cała reszta - ok.


jaka husaria :| ?
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Corso » lutego 25 2007 - 16:31:12

no normalnie husaria :D i ja tam myślę, że użyta adekwatnie, na miejscu. Z tymże tu ludzie "dyskutują" nie na temat ilustracji do koncertu w MPW, tylko o klipie, teledysku, który też mi się podoba, bo... jest fajny :D
A zło śpiesznie opuściło czeluści ponurego wądołu; zlazło się z formą wszechświata, odbiło się od jego kształtów i powróciwszy na padoły nasze, pomrok naniosło. (by Denat)
Corso
 
Posty: 53
Dołączył(a): sierpnia 31 2006 - 02:00:43

Postprzez Bułij » marca 26 2007 - 08:55:32

[quote="Tomek N"]Na początku podobały mi się te połamane ruchy kamery i taki nietuzinkowy przez to klimat... Ale po kilku minutach zaczyna nurzyć - cóż, produkacja podziemna - dosłownie chyba :-).

Szkokda też, że nie wpleciono chociaż minimalnie jakichś scen z powstania

Na mnie teledysk zrobił duże wrażenie. Czuje się klimat. A skoro "koniec" powstania, to koniec. Nie ma potrzeby się roztaczać nad tym, co się skończyło. Liczy się przesłanie, a nie efekty wizualne:)
Bułij
 
Posty: 15
Dołączył(a): marca 19 2007 - 09:56:52

Re: Teledysk - Koniec

Postprzez jazzman » listopada 19 2009 - 17:11:55

A ja wam powiem że to jest mój ulubiony teledysk. Wg mnie nie ma lepszego i sam nie wiem dlaczego. Jego prostota, brak twarzy o których już było wspominane. Fakt faktem ciekawe że bluzę bundeswery jeden z nich miał ( czy aby nie celowo ? ). Klip pasuje do tej i tylko do tej piosenki. Taśmy z powstania to ja widzę w Przebiciu do Śródmieścia albo Barykadzie, no i Starym mieście oczywiście.

Jeżeli ktoś uważa ten teledysk za głupi to proponuje zobaczyć teledyski Kazika - Dziewczyna bez zęba na przedzie i Zaraza :P
jazzman
 
Posty: 22
Dołączył(a): listopada 8 2009 - 14:01:32

Poprzednia strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron