audycja 2 radiu chyba Biss...

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

audycja 2 radiu chyba Biss...

Postprzez Masterpolo » maja 3 2005 - 00:34:15

Siema byłem dzisiaj na imprezie i jedyne co tam lecialo to techniawa jakas pochrzaniona. Poszedłem do w-c i wychodząc juz z niego usłyszałem w radiu głos mówiący "Powstanie Warszawskie" odrazu mi sie banan na twarzy poprawił no ale w zasadzie tlyko na moment bo powiem otwarcie ze ten prowadzący tą audycje chyba raczej chciał wytknąć błedy Powstania. Zarzucił komercje. Normalnie mnie śmiech ogarnia jak ktos o takim czymś w takich czasach mówi.Swoja drogą jestem ciekaw jakby taki album zrobiła np:Edyta G... Bo zrozumiałem tak prowadzącego ze taki album każdy może... Kolejne oco sie czepił to "patriotyzm" w zasadzie to nonstop na tym wisiał. Uważam ze patriotyzm to temat tabu bo wychodzi z człowieka w chwili kiedy coś poczuje do ojczyzny, a ten prowadzący to chyba czuł jeszcze w sobie wczorajszy obiad za przeproszeniem. No i to co mnie najbardziej śmieszy a zzarazem drażni i deprymuje: Powstanie to nie 10 kawałków a jedna wielka kompozycja, która ma jeden cel a wiele wątków. I poprostu szczęka opada jak ludzie czepiaja sie o słówka. Swoja droga ciekawe ile było ludzi ddzwoniących ,któzy chcieli pogratulowac płyty a nie czepić sie "Oi!".Współczuje wam Chłopaki tkaiej audycjii. Siedziałem wbity w sofe i miałem ochote rozwalić to radio(ale ni było moje) Oto co jest komercyjne...media. Coś co dla innych było uwieńczeniem pewnego trudnego okresu życia dla innych (media) staje sie czymś prostym...poprostu brak mi słów. Jestem trzeźwy az z imprezy musiałem myjść...:]
Halo halo tutaj Lubliniec!!!
Masterpolo
 
Posty: 31
Dołączył(a): kwietnia 22 2005 - 20:45:41

Postprzez arcz » maja 3 2005 - 10:13:11

Bwahahahahahaah, 'komercja' :] pusty smiech.
olać gościa i to radio, chcial sie przyjebac to sie przyjebal.
Inne media jakos bardzo pozytywnie sie wypowiadaja, recki entuzjastyczne, chwalace dojrzale podejscie do tematu. Musial sie jednak ktos znalezc na 'nie'.

Swoja droga wczoraj w Kurierze na TVP3 byl króciutki material o zespole i PW wlasnie. Kilka słów powiedział Spęty, kilka Denat (tak generalnie skad pomysl na taka plyte etc) a pozniej pokazany byl Pomnik Powstanca i w tle muza LC.
Miło.
arcz
 
Posty: 32
Dołączył(a): kwietnia 25 2005 - 15:06:39
Lokalizacja: Uorsou / Powsin

Postprzez Krzysztof » maja 3 2005 - 18:08:12

No nie... jak można się przejmować opinią ludzi często suchających techniawe. techno to są regularne i nieprzerwane "kopniaki w mózg". ludzie dostają od tego, czegoś w rodzaju zgąbczenia mózgu. potem latają po ulicach i drą się że lao che to komercja... taka jest moja diagnoza. niczego bardziej racjonalnego, jeśli chodzi o skomentowanie tej audycji nie byłem w stanie wymyślić.
®
Krzysztof
 
Posty: 16
Dołączył(a): kwietnia 22 2005 - 18:05:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ijon » maja 3 2005 - 21:23:58

Nikt nie lata po ulicy i nie krzyczy. Gorzej jest, gada o tym w radiu. Takie jego prawo, wolność słowa. De gustibus blabla. Pare dni temu maila posłał mi jakiś koleś, który przeczytał moją reckę "PW" na Merlinie - zarzucił mi że mam przytępiały słuch, bo poczuł sie urażony, jako że "sprawa dotyczy spraw ważnych". I ciort z nim, nawet mu nie odpisywałem, bo po co?

A "techników" wszystkich obrażać w idiotyczny sposób na podstawie gadki jakiegoś luzera z radia nie wolno. Zresztą też czasem słucham. Muza jak każda inna.
Ijon
 
Posty: 99
Dołączył(a): kwietnia 25 2005 - 02:14:38
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Krzysztof » maja 3 2005 - 22:52:12

Ijon napisał(a):Nikt nie lata po ulicy i nie krzyczy.


Gdzie Ty mieszkasz stary:)
®
Krzysztof
 
Posty: 16
Dołączył(a): kwietnia 22 2005 - 18:05:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ijon » maja 4 2005 - 12:26:02

Nie krzyczy, ze LC to badziew i wogóle, bo o to ci chodzilo :> A jak u ciebie krzyczą to zmień lokalizacje :>
Ijon
 
Posty: 99
Dołączył(a): kwietnia 25 2005 - 02:14:38
Lokalizacja: Ruda Śląska


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości