Jestem pod ogromnym wrażeniem...

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Jestem pod ogromnym wrażeniem...

Postprzez roody102 » maja 8 2005 - 23:43:33

Jestem od dawna bardzo mocno związany z Warszawą i z tematem Powstania Warszawskiego. Mam do tego bardzo emocjonalny stosunek. Właśnie słucham Waszej - nie wiem, czy tu zerkacie - płyty i przechodzą mnie co i raz dreszcze. Jest to bez wątpienia jedna z ciekawszych "rzeczy" (brak mi lepszego słowa) na temat Powstania, z jakimi się zetknąłem i bodaj pierwsza płyta rockowa, która wywołuje we mnie takie emocje. Są oczywiście płyty, które mnie wzruszają, ale bardziej dlatego, że kojarzą mi się z jakimiś wspomnieniami własnymi - ta uderza sama w sobie swoją koncepcją, swoją energią i swoją dramaturgią.

Ogromna rzecz.
roody102
 

Postprzez Valdas » maja 9 2005 - 00:33:30

Tylko po co nowy temat zakładać?
Jeżeli się nie mylę, roody102 jest moderatorem innego forum, więc dbanie o porządek powinno być rzeczą chyba oczywistą....
Dobra, już się nie czepiam, może ktoś tu kiedyś posprząta :-)
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez khird » maja 9 2005 - 08:50:18

Ale autentycznie
Ludzie wchodzą na forum i zakładają wątek tylko po po żeby sie podzielić swoimi odczuciami wzgledem płyty. Powstało tu już kilka wątków w tej tematyce. Czy nie można tego tam robić? Jak tak dalej pojdzie bedzie tu niezły burdel.
pozdr
khird
 
Posty: 131
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 09:55:10

Postprzez albertiga » maja 9 2005 - 09:07:12

nie to jedno forum ma z tym problemy...co khird? :wink:
no ale niestety, nie da rady upilnować wszystkich
Mam charakter zaczepno-obronny: zaczepiam a potem trzeba mnie bronić.
albertiga
 
Posty: 20
Dołączył(a): maja 8 2005 - 18:01:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez roody102 » maja 9 2005 - 09:57:46

Przepraszam - nie miałem głowy, by się rozglądać, chciałem się podzielić na gorąco ogromnymi emocjami. Mój błąd.
roody102
 

Postprzez khird » maja 11 2005 - 12:11:23

albertiga ;D true true
administrator bedzie mial po prostu sporo roboty:)
pozdrawiam
khird
 
Posty: 131
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 09:55:10

Postprzez _Aga » grudnia 3 2005 - 16:45:04

"powstanie" to najlepsze co ostatnio słyszałam- nie można wyłączyć..
szkoda, że tak mało ludzi zna historię i że tak niewielu rozumie o co walczylismy teraz chcąc to zapomnieć zniszczyć.
wielkie dzięki!!! ciary i wzruszenie.
_Aga
 


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron