Narodowcy też słuchają ...

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez Gość » czerwca 22 2005 - 20:21:09

303 napisał(a):jedni są sensowni, inni to żałosne pały. ja mam wielki szacunek dla polskich narodowców z okresu II wojny i okupacji, która bynajmniej nie skończyła się w 1945.
wgryź się w takie tematy jak NSZ albo Bataliony Uderzenia a sam zobaczysz. pozdrawiam ! :D


no, jak masz wielki szacunek dla NSZ, to ja tu sensu, ani tym bardziej patriotyzmu nie widzę.
Gość
 

Postprzez gościu » czerwca 22 2005 - 21:33:18

odezwał się "patriota", co to będzie "sąd" nad NSZ-em wydawał.do kolan nie dorastasz zwykłemu szeregowcowi NSZ,
sowiecki człowieku.
gościu
 

Postprzez balt » czerwca 22 2005 - 22:03:21

masz rację Gościu. jak czytam takich anonimowych" ktosiów" co to z historii wie tyle ile mu Pani/Pan po WUMLU z zaklamanej książeczki przeczytała, to mnie krew zalewa. cóż, elitę nam najpierw niemcy, później komuniści wymordowali.....późniejsze 50 lat zakłamania dołożyło swoje.... nic to jednak. damy odpór!:)
pozdrawiam
balt
 
Posty: 130
Dołączył(a): czerwca 9 2005 - 14:58:55

Postprzez Gościu » czerwca 23 2005 - 11:33:00

tylko że tacy imbecyle najbardziej lubią pokrzykiwać. jest jednak prawdą, że niektórzy im mniej o czymś wiedzą, tym chętniej wygłaszają swoje opinie. więcej pokory nieuki !
chwała bohaterom z NSZ !
Gościu
 

Postprzez Bojownik » lipca 2 2005 - 16:46:36

Anonymous napisał(a):no, jak masz wielki szacunek dla NSZ, to ja tu sensu, ani tym bardziej patriotyzmu nie widzę.


NSZ jak zadna inna formacja święta nie była (a raczej niektórzy jej członkowie). Wojna nie jest czasem świętości. Trzeba jednak zaznaczyć, że dowództwo NSZ nie tolerowali niecnych aktów i surowo je karali.

Faktem jest ze obraz NSZ został mocno przekłamany w czasach PRLu i do dziś w świadomosći społeczeństwa - zwłaszcza tego lewego politycznie widnieje obraz "faszysty z NSZ" co oczywiście jest tak prawdziwe jak obraz "dobrego wujka Stalina". Niestety wielu nie zaktualizowało sobie podręczników i nadal uważa NSZ za bandytów, co walczyli z postępem ludowym (o tym że ginęli w walce z Niemcami się nie wpomina)... Hmmm ciekawe czy Katowice nadal są dla nich Stalinogrodem...

Pozdrowienia!
Bojownik
 

narodowcy o LAO CHE

Postprzez dumny » lipca 30 2005 - 03:16:50

O Lao Che na portalu narodowym

mi się podoba

http://prawy.pl/czytaj.php?id=3875&dz=felietony
dumny
 

Re: narodowcy o LAO CHE

Postprzez Valdas » lipca 30 2005 - 09:51:15

dumny napisał(a):mi się podoba

Recenzja, czy płyta?
Bo w recenzja jest taka sobie (nie mam na myśli opinii, tylko poziom literacki wypowiedzi), a autor nie uniknął błędów.
Ostatnio edytowano lipca 31 2005 - 12:25:21 przez Valdas, łącznie edytowano 1 raz
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » lipca 31 2005 - 07:17:15

Z recenzenckiego punktu widzenia recenzja jest fatalna. Ze zdroworozsądkowego punktu widzenia portal jest zboczony.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

popieram

Postprzez File-moon » lipca 31 2005 - 12:15:30

Widze ze nie jestem jednak sam (dzieki łosiu).

Chociaż prawi jesteście obie rece lewe macie a w głowach wióry - moja recenzja portalu Prawy (lekko skrócona)

Pozdrawiam i do zobaczenia (z tymi co zdrowy rozsądek mają i "młość" do ojczyzny umiejętności myslenia nie pochłoneła) w Kostrzyniu.
File-moon
 

narodowcy są różni!

Postprzez oziewicz » lipca 31 2005 - 14:46:36

http://www.wszerad.pl - To są też narodowcy, a zobaczcie jak inni! I jakimi rzeczami się zajmują: http://www.kresy.wszerad.pl!!!
Wasze pojęcie o narodowca przypomina mi stanowisko pewnej Gazety...
Pozdrawiam
oziewicz
 

Postprzez frank » sierpnia 1 2005 - 09:23:17

portal faktycznie jakiś taki "subiektywny" hahahhaha
tzn. jednoznacznie kojarzący się z LPR i MW....bleeeee

ale tekst o LAO CHE jak dla mnie palce lizać
ni to recenzja ni to "eseik" ale akurat do mnie trafia
frank
 

Postprzez Wojciech » sierpnia 4 2005 - 00:42:47

1 A co to sa ci narodowcy? czy to ci sympatyczni chłopcy w garniturach na zdjęciach czy te jełopy z którymi nieraz spotkałem się już na ulicy, nigdy w równych proporcjach. Wydaje mi się, ze jestem Polakiem, co więcej, jestem z tego dumny. A panowie łyse pały to niby za co mnie chca pobić? Chyba za swoje własne kompleksy. Kto wam natłukł takich pierdół do głowy?!?!?!
2 Myślałby kto, ze narodowców tylu, ilu ludzi się za nich uważa. Niech mnie ktoś oświeci i mi powie: któż to taki, ten narodowiec? Czy to taka jakas zaawansowana wersja patrioty? Dlaczego grupa osób niereformowalnych o bardzo niestabilnych emocjach ma czelność twierdzić, że gdyby nie: żydzi, arabowie, murzyni etc* to Polska byłby fajny kraj.
* niepotrzebne skreślić.

Panie Radny, jak pan już zrobi ten koncert, to pamiętaj pan, ze jesli przyjdzie na niego 15000 młodzieży, a z tego 2 tyściące będzie takich łysych palantów, to poleje się krew. a krew naszą trzeba szanować, jsteśmy to winni tym, którzy przelali ją na ołtarzu ojczyzny.
Wojciech
 

Postprzez Landsknecht » sierpnia 4 2005 - 07:50:00

Wojciech napisał(a):Panie Radny, jak pan już zrobi ten koncert, to pamiętaj pan, ze jesli przyjdzie na niego 15000 młodzieży, a z tego 2 tyściące będzie takich łysych palantów, to poleje się krew. a krew naszą trzeba szanować, jsteśmy to winni tym, którzy przelali ją na ołtarzu ojczyzny.

Wojciechu chyba nie byłeś ani razu na koncercie LC, ja widziałem wspólnie śpiewających łysych "chłopców", metali, punolów i dredziarzy... i jak tu nie przyznać prawdziwości powiedzenia: muzka łagodzi obyczaje... :D
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez Gość » sierpnia 6 2005 - 22:25:31

a co to jest to NSZ
Gość
 

Postprzez dada » sierpnia 7 2005 - 02:06:12

Anonymous napisał(a):a co to jest to NSZ


A słyszałeś o czymś takim jak google? http://www.google.pl/search?hl=pl&c2coff=1&q=NSZ&btnG=Szukaj&lr=lang_pl
dada
 
Posty: 12
Dołączył(a): lipca 31 2005 - 11:16:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości