Narodowcy też słuchają ...

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Narodowcy też słuchają ...

Postprzez sielek » maja 13 2005 - 12:55:39

Oi ! :lol: świetna płytka meczę wszystkich nią od tygodnia a że jestem narodowcem to i moi łysych kolegów też :)) koleżanki też choć nie łyse hihi . Szkoda że w Gdańsku Lao Che nie zagrało tego koncertu w Żaku... A tak teraz sam mysle żeby ten koncert zrobić . Tak się składa że jestem radnym jeszcze trochę w tym mieście mogę hehe pozdrawiam wszystkich :)
sielek
 
Posty: 3
Dołączył(a): maja 13 2005 - 12:42:27
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Re: Narodowcy też słuchają ...

Postprzez Gość » maja 13 2005 - 13:15:06

sielek napisał(a): (...) Tak się składa że jestem radnym jeszcze trochę w tym mieście mogę (..)

Więc do dzieła! Uruchom "chody" i zorganizuj koncert :-)
Gość
 

Postprzez sielek » maja 13 2005 - 13:24:14

No własnie napisałem do Lao Che...
sielek
 
Posty: 3
Dołączył(a): maja 13 2005 - 12:42:27
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Re: Narodowcy też słuchają ...

Postprzez Gość » maja 13 2005 - 14:06:30

sielek napisał(a): (...) Tak się składa że jestem radnym jeszcze trochę w tym mieście mogę (..)

Więc do dzieła! Uruchom "chody" i zorganizuj koncert :-)
Gość
 

Postprzez Gość » maja 13 2005 - 15:18:14

mam nadzieje ze panstwo narodowcy zdaja sobie sprawe ze kapelka dalekajest od ich pogladow szalenczych
Gość
 

Postprzez gosc » maja 13 2005 - 20:11:16

"-": no to pewnie teraz masa myslacych ludzi, jak "narodowy" post przeczyta jedynie, to po pewnie po PW nie chwyci...
"+": z drugiej strony sluchajcie chlopaki, tam dobre cytaty sa, Siekiera, KSU, DeeFacto, moze otrzezwiejecie albo na patriotow przynajmniej wyrosniecie ;)
Oi!
gosc
 

Postprzez Gość » maja 13 2005 - 23:39:04

Anonymous napisał(a):mam nadzieje ze panstwo narodowcy zdaja sobie sprawe ze kapelka dalekajest od ich pogladow szalenczych


my nie upolityczniamy wszystkiego co gra...fajna muza dobre teksty ...
Gość
 

do narodowców!

Postprzez marcel » maja 14 2005 - 11:06:12

słuchajcie chłopaki,słuchajcie,może się czegoś nauczycie!!...napewno prawdziwego patriotyzmu!!!.....I PAMIĘTAJCIE ZESPÓŁ LAO CHE JEST DALEKI OD WIELU WASZYCH POGLĄDÓW....
PS:ŁĄCZY NAS TYLKO MIŁOŚĆ DO OJCZYZNY.........
marcel
 

Postprzez jareCky » czerwca 4 2005 - 21:34:57

Co do poglądów też uważam się za narodowca. Ale nie staram się mieszać muzyki czy moich upodobań z poglądami politycznymi(lubie punk jeżdże na desce). Chciałbym podziekować Lao Che za wydanie płyty bardzo dobra rzecz pokazć starszemu pokoleniu że pamiętamy o ich poświęceniu i ofierze. Chce zaznaczyć że w czasie P.W. walczyły ramie w ramie A.K.,A.L., N.S.Z. I Kościuszkowcy nie patrzyli jakie kto ma poglądy łączył ich wspólny cel. Mimo że na codzień pewnie nie zgodziłbym się z Lao w wielu sprawach jeszcze raz dziękuje za bardzo dobrą płytke Pozdrawiam
jareCky
 

troche historii

Postprzez fan2 » czerwca 5 2005 - 13:55:39

jareCky napisał(a):Co do poglądów też uważam się za narodowca. Ale nie staram się mieszać muzyki czy moich upodobań z poglądami politycznymi(lubie punk jeżdże na desce). Chciałbym podziekować Lao Che za wydanie płyty bardzo dobra rzecz pokazć starszemu pokoleniu że pamiętamy o ich poświęceniu i ofierze. Chce zaznaczyć że w czasie P.W. walczyły ramie w ramie A.K.,A.L., N.S.Z. I Kościuszkowcy nie patrzyli jakie kto ma poglądy łączył ich wspólny cel. Mimo że na codzień pewnie nie zgodziłbym się z Lao w wielu sprawach jeszcze raz dziękuje za bardzo dobrą płytke Pozdrawiam


Drobne sprostowanie - juz w trakcie wojny wspolpraca miedzy roznymi organizacjami walczacymi z hitlerowcami nie ukladala sie tak gladko, jak piszesz, przede wszystkim z uwagi na rozumienie charakteru frontu wschodniego... Ale co do plyty - pelna racja, jest swietna ;)
fan2
 

Postprzez JareCky » czerwca 5 2005 - 16:31:54

Prostuje sprostowanie ,,...w czasie P.W. walczyły ramie w ramie A.K.,A.L., N.S.Z. I Kościuszkowcy..." nie pisałem o całym okresie okupacji.
JareCky
 

Postprzez marian » czerwca 9 2005 - 18:28:08

Lao Che to stare panki i metalowcy. nie lubią narodowców. Narodowcy są beee! :twisted:
marian
 

Postprzez kornel » czerwca 13 2005 - 14:19:32

Lao Che reprezentuje poglądy, które (NA SZCZĘŚCIE) nie mają nic wspólnego z tzw. patriotyzmem, który reprezentuje LPR (Lig Polskich Rodzin to według mnie po prostu naziści, z patriotyzmem mają tyle wspólnego co polityk z uczciwością...). Lao Che sprawia, że można poczuć się dumnym z naszej historii, chciałbym aby tzw. narodowcy z ich muzyki nauczyli się historii polski i stosunku do świata i innych. TOLERANCJA!!! wSZYSCY RÓŻNI-WSZYSCY RÓWNI!!!
kornel
 

Postprzez 303 » czerwca 14 2005 - 21:20:52

kornel, myślę że upraszczasz sprawę na tyle, że niebezpiecznie ocierasz się o ignorancję. bardzo różni ludzie nazywają się narodowcami, tak jak i patriotami.
jedni są sensowni, inni to żałosne pały. ja mam wielki szacunek dla polskich narodowców z okresu II wojny i okupacji, która bynajmniej nie skończyła się w 1945.
wgryź się w takie tematy jak NSZ albo Bataliony Uderzenia a sam zobaczysz. pozdrawiam ! :D
Batalion Uderzenia jest jak mur !
303
 
Posty: 1
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 21:15:10
Lokalizacja: Walcząca Warszawa

Postprzez Michał Brzeziński » czerwca 17 2005 - 18:42:35

z tymi walczącymi chlopcami z al to nie tak, jeszcze czesc kosciuszkowcow sie przedarla kiedy ich stalin i roko puscili pod ostrzał wisły, ale panowie z al to jakis ledwie odsetek byl rozdmuchany przez komune. w lao jest fragment o tym jak czerwoni po drugiej stronie wisły czekają.
Michał Brzeziński
 

Następna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron