Moja opinia o P.W.

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Moja opinia o P.W.

Postprzez kaplanka » maja 14 2005 - 09:42:00

hm.. Od czego by tu zaczac...
Moze od poczatku...
Kupilam plyte dopiero tydzien temu, z braku kasy nie moglam wczesniej... No i tak jak kupilam ja tydzien temu to nie slucham niczego innego...
Szczerze mowiac to nie wiedzialam czego sie spodziewac, bo ten album ma zupelnie inna tematyke niz Gusla, ale nastawilam sie pozytywnie po przeczytaniu kilku opinii bodajze w ksiedze gosci na stronie... Gdy juz kupilam plyte to najpierw dlugo zachwycalam sie ksiazeczka, bo juz ona byla klimatyczna (+ swietne fotki). Bardzo pozytywnie zaskoczyly mnie opisy utworow przy kazdym, bez nich interpretacja utworow byla by co najmniej utrudniona.. Niestety w tekstach w ksiazeczce sa minimalne bledy, brakuje wyrazow itp..
Teraz same utwory...
Juz po pierwszym bylam zachwycona...
Bardzo spodobal mi sie klimat plyty, mnogosc dzwiekow i roznorodnosc wokalu...
Strasznie zaskakujace byly dla mnie Zrzuty i Koniec, a najbardziej emocjonalne Godzina W, Przebicie do srodmiescia i Czerniakow...
Plyta jest bardzo roznorodna, co jest jej wielkim plusem... Najlepiej slucha sie jej w calosci, ale mam kilka swoich ulubionych kawalkow : Godzina W, Barykada i Zrzuty... Ale prawda jest taka ze kazdy z tych utworow ma w sobie cos co sprawia, ze chce ich ciagle sluchac..
Jesli chodzi o tematyke, to ja moze zbyt patriotyczna nie jestem, ale zainteresowalam sie Powstaniem Warszawskim w momencie, gdy kiedys sluchalam Jestem Slowianinem z pierwszej plyty, a tam pada kilkakrotnie powtorzone stwierdzenie "Powstanie Warszawskie"... I chyba najbardziej mnie ujelo to w jaki sposob bylo to zaspiewane... Dlatego ucieszylam sie jak przeczytalam na stronie ze kolejna plyta bedzie miala taka tematyke...
No to chyba tyle.
Generalnie plyta bardzo mi sie podoba i zapewne bede nia wszystkich znajomych meczyc, moze komus sie spodoba :}
I niecierpliwie czekam na nastepna plyte.

PS Przydal by sie jakis koncert w Trojmiescie...

kaplanka
HATE BREEDS WAR
kaplanka
 
Posty: 32
Dołączył(a): maja 14 2005 - 08:55:24

Postprzez Valdas » maja 14 2005 - 10:06:07

Dlaczego każdy, by wyrazić swą opinię o płycie, czuje się zobowiązany założyć nowy wątek?

Moderatorze! Ciąć, kasować i przenosić!!!
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez kaplanka » maja 14 2005 - 10:08:12

przykro mi, nie bylo tematu "tu wyraz swoja opinie o plycie", wiec wyluzuj...
HATE BREEDS WAR
kaplanka
 
Posty: 32
Dołączył(a): maja 14 2005 - 08:55:24

Postprzez Valdas » maja 14 2005 - 10:13:38

Zwróć uwagę, że takich tematów, wyrażających opinię o płycie poszczególnych użytkowników mamy już co niemiara. Bałagan na forum się robi :-/
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37

Postprzez kaplanka » maja 14 2005 - 10:33:31

no to miej pretensje do moderatorow, nie tylko do mnie..
HATE BREEDS WAR
kaplanka
 
Posty: 32
Dołączył(a): maja 14 2005 - 08:55:24

Postprzez Adaś » maja 17 2005 - 00:20:09

Valdas napisał(a):Dlaczego każdy, by wyrazić swą opinię o płycie, czuje się zobowiązany założyć nowy wątek?

Moderatorze! Ciąć, kasować i przenosić!!!



a dlaczego ty za każdym razem się czepiasz?
to naprawdę musi boleć, takie czytanie w kółko tego typu tekstów, co nie?
Adaś
 
Posty: 93
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 15:04:58

Postprzez as » maja 17 2005 - 08:37:15

dokladnie, odczep sie Pan Panie Valdas. nie chcesz nie czytaj
as
 

Postprzez bastor » maja 17 2005 - 09:11:45

Valdas ma racje . Nie podskakiwać ;) . Bałagan sie zrobi niezly jak kazdy bedzie pisal o swoich doznaniach podczas sluchania plyty i za kazdym razem bedzie zaczynac nowy watek .
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez Valdas » maja 17 2005 - 14:08:14

Adaś napisał(a):
Valdas napisał(a):a dlaczego ty za każdym razem się czepiasz?


Możesz nazwać to czepianiem się. Apeluję tylko o trochę rozsądku.
Nie o opinie jako takie mi chodzi... Forum jako takie ma swoją formułę, zaś jeżeli każdy z sz::: u::: czy gości zakłada oddzielny temat - zaczyna ono pełnić rolę księgi gości. Po kilku miesiącach będziemy mieli kilkanaście zakładek z masą tematów po kilka postów w każdym. Poruszanie się po takim forum bedzie, moim zdaniem, znacząco utrudnione dla wszystkich użytkowników.
Mam nadzieję, że zostałem właściwie zrozumiany.
Pozdrawiam!
Valdas
 
Posty: 240
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 11:47:37


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości