Śmiać się czy płakać :/

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Śmiać się czy płakać :/

Postprzez Gość » maja 19 2006 - 10:59:25

Gość
 

Postprzez Gość » maja 19 2006 - 11:00:50

"Póki znowu ktoś sobie mną mordę wytrze" :evil: :evil:
Gość
 

Postprzez HardChief » maja 19 2006 - 11:50:15

Czytałem, zastanawiałem się czy wklejac...Nie ma to jak wiadomosci znad Wisły i Odry... Szanowne społeczeństwo, chciałem doniesc że w PRLu miałem piątki na swiadectwie (co prawda tylko przez trzy klasy szkoły podstawowej, bo potem PRL sie skończył)i wzorowe zachowanie...Byłem tez gospodarzem klasy i chodziłem z czerwoną opaską. Przypomina mi sie piosenka Jacka Kaczmarskiego "Rodowód"...Na razie tyle w temacie bo mam dosc masochistycznego wynurzania się...
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez Boruta » maja 19 2006 - 15:37:54

Smiac.
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
Boruta
 
Posty: 260
Dołączył(a): sierpnia 14 2005 - 14:00:58
Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia

Postprzez MID » maja 19 2006 - 18:22:05

Smiać czy w mordę lać.
MID
 

Postprzez Something » maja 20 2006 - 10:48:14

głupi kraj
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Adam » maja 20 2006 - 21:15:27

Something napisał(a):głupi kraj


za ten "głupi kraj" ginęli nasi rodacy w 1944... :roll:
Adam
 
Posty: 383
Dołączył(a): grudnia 6 2005 - 21:44:22
Lokalizacja: synek! nie ma takiego bicia! koniec imprezy!

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » maja 21 2006 - 09:18:19

Obawiam się, że za skrótem myślowym „głupi kraj” kryje się wyłącznie niekłamany podziw dla posła Suskiego i tych, co wybrali go do parlamentu. Nie ma więc się o co oburzać ;)

Nawiasem mówiąc: jak się patrzy na gębę tego faceta, to się przypomina film „Wesele”. Albo rysunek „Uśmiech sołtysa” Czeczota.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Radek Kirschbaum » maja 21 2006 - 11:59:37

moja babacia co przeszła piekło zesłania w Tobolsku nie umiała się na ludzi gniewać, nosic uraz ani zajadłości. O takich jak ten zwykła mówić tak:
Nie widziała dupa słońca, ogorzała od miesiąca
Po czym szła trzepnąc różańczyk na intencję dupy, aby, jak mówiła Pan Bóg się ulitował i rozum mu powrócił.
Radek Kirschbaum
 
Posty: 115
Dołączył(a): lipca 28 2005 - 23:11:50
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Gzeju » maja 21 2006 - 17:10:49

hm.

ale o co wam chodzi?


1)o to, że takie gówno było newsem na pierwszej stronie na onecie i na gazeta.pl?


2)o to, że ktoś mu to przyznał?


3)czy może o to, że on się tym chwali?
----
Tolerancja przyzwoleniem na zło
Gzeju
 
Posty: 275
Dołączył(a): sierpnia 29 2005 - 01:42:59
Lokalizacja: Wola/Ochota (+Łódź niestety)

Postprzez HardChief » maja 22 2006 - 09:19:28

Gzeju napisał(a):hm.

ale o co wam chodzi?


1)o to, że takie gówno było newsem na pierwszej stronie na onecie i na gazeta.pl?


2)o to, że ktoś mu to przyznał?


3)czy może o to, że on się tym chwali?


takie gówno to nowy element polityki historycznej Nowej Odrodzonej IV Najjasniejszej RP (na której straży będę stał bezapelacyjnie do samego końca...mojego lub jej). Nie wystarczy już starac sie byc patriotą, bo najlepsi sa "genetyczni patrioci". My Sarmaci, złoci tacy... Itp. itd. Targowica, Targowica, Targowica
To że dostał legitymację AK pretensji nie mam, poodbała mi się tylko argumentacja patriotyzmu posła Suskiego
A to że tym się chwali, to już jego sprawa...
Jednym słowem "nihil novi"...
HardChief
 
Posty: 496
Dołączył(a): listopada 3 2005 - 13:18:00

Postprzez Gość » maja 22 2006 - 10:09:17

my polacy, my sarmaci, harci czarci w naród zwarci... :twisted:
Gość
 

Postprzez Gzeju » maja 22 2006 - 10:43:57

HardChief napisał(a):takie gówno to nowy element polityki historycznej Nowej Odrodzonej IV Najjasniejszej RP (na której straży będę stał bezapelacyjnie do samego końca...mojego lub jej). Nie wystarczy już starac sie byc patriotą, bo najlepsi sa "genetyczni patrioci". My Sarmaci, złoci tacy... Itp. itd. Targowica, Targowica, Targowica
To że dostał legitymację AK pretensji nie mam, poodbała mi się tylko argumentacja patriotyzmu posła Suskiego
A to że tym się chwali, to już jego sprawa...
Jednym słowem "nihil novi"...



Ale on nie powiedział że są najlepsi, tylko że ktoś, u kogo w rodzinie występują liczne przykłady walki narodowo-wyzwoleńczej z dużym prawdopodobieństwem też patriotą będzie. Mnie np. bardziej już drażni, że do AK przyjmują za jakieś debilne teorie... bo w dupie mam jakie zdanie ma poseł Suski i co mu w wolnym czasie krąży po głowie.
----
Tolerancja przyzwoleniem na zło
Gzeju
 
Posty: 275
Dołączył(a): sierpnia 29 2005 - 01:42:59
Lokalizacja: Wola/Ochota (+Łódź niestety)

Postprzez CZŁOWIEK - ŁOŚ » maja 22 2006 - 18:13:15

Suski powiedział wtedy: „Jeśli rodzina kandydata walczyła o Polskę, o niepodległość, a dziadek był w Armii Krajowej, a pradziad uczestniczył w powstaniu styczniowym, to taki ktoś daje gwarancję genetycznego patriotyzmu”. W Związku Sowieckim ongiś było można, a i dziś w Korei Północnej można odziedziczyć tzw. złe pochodzenie i trafić za to do gułagu na mocy równie absurdalnych pomysłów, jak ten z gwarancją genetycznego patriotyzmu.

Tak że ja nie daję gwarancji genetycznego patriotyzmu, ponieważ miałem dziadka w PZPR. W ogóle już samo to mówi, że w razie czego okażę się gorszym patriotą.

Fanów posła Suskiego odsyłam do jego wypowiedzi, których udzielał po zawarciu przez PiS, LPR i Samoobronę tzw. paktu stabilizacyjnego. Polecam obejrzeć obraz video - bo prasowe przytoczenie tego, co i w jaki sposób ten facet gadał, może niezorientowanemu nie uświadomić skali jego buractwa.
- A to kto?
- Pewnie król.
- Czemu krol?
- Bo nie jest obesrany.
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Koncertmod
 
Posty: 681
Dołączył(a): czerwca 14 2005 - 09:34:24
Lokalizacja: Kraków

Postprzez CK » maja 22 2006 - 22:01:35

Suski czy Wierzejski jedna sobaka. Nie macie nic ciekawszego?
No woman no fuckin' cry ....
all you need is love .... hehe :-) :-) :-)
CK
 
Posty: 573
Dołączył(a): sierpnia 4 2005 - 13:30:10
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron