co Lao Che tam robiło

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

co Lao Che tam robiło

Postprzez gość od SoS`u » lipca 2 2006 - 22:28:37

Jestem sobie ostatnio na chrześcijańskim festwialu Song of Songs w Toruniu. Chodzę sobie między stoiskami z koszulkami, płytami itd. Nagle patrzę! A na stoisku z CD`kami, obok takich grup jak Armia, 2Tm2,3 , Houk, Maleo Reagee Rockers czy nawet Mietek Szczesniak leży płyta Lao Che - Powstanie Warszawskie.

Teraz pytam. Co tam robiła ta płyta? Jak tam się znalazła? Co ma wspólnego z chrześcijańskimi klimatami muzycznymi?
gość od SoS`u
 

Postprzez Something » lipca 3 2006 - 16:00:42

nic

trzeba bylo sie zapytac sprzedajacego

a tak z dupy to napisze tak :
polak = katolik
katolik = chrzescijanin

...przynajmniej w takim bledzie jest wiekszosc ;)
Something
 
Posty: 1435
Dołączył(a): października 10 2005 - 18:40:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Pamaplini77 » lipca 4 2006 - 13:30:50

A czy to jest coś złego? Może gdyby była obok może dody elektrody to byłoby lepiej? Głupi temat,głupia odpowiedź .
Pamaplini77
 

Postprzez rolnik » lipca 4 2006 - 19:05:31

a ja nie rozumiem, co robi w warzywniaku pietruszka obok marchewki...
rolnik
 

Postprzez Gość » lipca 14 2006 - 00:11:59

pytałem sie sprzedajacego - mowil ze on nie wie, ze on tu tylko sprzedaje. Jasne ze to nic złego, ale dlaczego akurat tam - Rolnik - ja tez nie rozumiem wiec pytam. Moze jakis wspolny wydawca, wspolni artysci (?), moze wlasnie chodzi o wspólne idee. Wiem, ze te zespoły łączy Muzyka Przeciwko Rasizmowi (logo nawet na stronce LC). A idac tokiem myslenia -

polak = katolik
katolik = chrzescijanin

- czemu wtedy nie bylo jakiegos Myslovitza, Kombii, DJ Marchewy, Virgin i.t.d.i.g.?
Gość
 

Re: co Lao Che tam robiło

Postprzez panek » lipca 17 2006 - 12:10:25

gość od SoS`u napisał(a):A na stoisku z CD`kami, obok takich grup jak Armia, 2Tm2,3 , Houk, Maleo Reagee Rockers czy nawet Mietek Szczesniak leży płyta Lao Che - Powstanie Warszawskie.

Teraz pytam. Co tam robiła ta płyta? Jak tam się znalazła? Co ma wspólnego z chrześcijańskimi klimatami muzycznymi?
[...]- czemu wtedy nie bylo jakiegos Myslovitza, Kombii, DJ Marchewy, Virgin i.t.d.i.g.?


Pomijając Szcześniaka, ww. kapele zwane na potrzeby szufladek dziennikarskich chrześcijańskimi, mieszczą się w szeroko rozumianej scenie alternatywnej: punko-metalo-reggowej, więc LC jak najbardziej wpisuje się w estetykę. Zatem nie ma co się dziwić, że część wspólna słuchaczy którejś z ww. kapel i LC jest całkiem spora chociażby ze względu na podobieństwo muzyczne. Pod tym względem mógłby się tam znaleźć też np. Kat i Vader, ale ich przekaz z kolei znacząco odbiega od przekazu ww. kapel, podczas gdy przekaz PW jest z tamtym przekazem co najmniej niesprzeczny.

To takie teoretyzowanie, a w praktyce - tak się składa, że wśród fanów Armii jest bardzo wielu fanów LC, a niespecjalnie dużo fanów Kombii, więc towar został dostosowany do grupy klientów.
Obrazek
panek
 
Posty: 63
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 11:55:53
Lokalizacja: Ochota koło Zieleniaka


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron