nareszcie inteligentnie i bez zadęcia PW

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

nareszcie inteligentnie i bez zadęcia PW

Postprzez saynoog » czerwca 5 2005 - 01:34:44

Rewelacja. Nie sądziłem że jeszcze ktoś pamięta Powstanie i że jest w stanie pokazać je tak ekspresywnie, zajebiście i odbrązowione. Mam tylko wrażenie, że tylko my, Warszawiacy, rozumiemy tak naprawdę o co chodzi. Ale niech aspirujący do roli Warszawiaków też się uczą...
saynoog
 

Postprzez Ijon » czerwca 5 2005 - 02:07:00

O, uwaga. Ubermensch Warszawski patrzy na nas maluczkich. To jednak chyba dobrze, że płyta podoba się także jeło^H^H^H^HNadludziom.
Ijon
 
Posty: 99
Dołączył(a): kwietnia 25 2005 - 02:14:38
Lokalizacja: Ruda Śląska

no wiesz...

Postprzez fan2 » czerwca 5 2005 - 08:50:32

Albo prowokacja, albo wlasnie ktos chce udowodnic, ze "warszawka" dobrze sie ma... Moj Dziadek jest z W-wy, moj Syn, ja co prawda nie, ale cala Trojka przepraszam za Ijona...
fan2
 

Re: nareszcie inteligentnie i bez zadęcia PW

Postprzez Adaś » czerwca 5 2005 - 16:35:07

saynoog napisał(a):Rewelacja. Nie sądziłem że jeszcze ktoś pamięta Powstanie i że jest w stanie pokazać je tak ekspresywnie, zajebiście i odbrązowione. Mam tylko wrażenie, że tylko my, Warszawiacy, rozumiemy tak naprawdę o co chodzi. Ale niech aspirujący do roli Warszawiaków też się uczą...


a to ciekawe, bo Lao Che są z Płocka :)
Adaś
 
Posty: 93
Dołączył(a): kwietnia 23 2005 - 15:04:58

Re: nareszcie inteligentnie i bez zadęcia PW

Postprzez doorsik » czerwca 5 2005 - 16:59:50

saynoog napisał(a):Mam tylko wrażenie, że tylko my, Warszawiacy, rozumiemy tak naprawdę o co chodzi.

A to niby dlaczego TYLKO Wy? :shock:
Obrazek
doorsik
 
Posty: 28
Dołączył(a): czerwca 4 2005 - 19:06:39
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Stone_D » czerwca 5 2005 - 17:39:05

No wiesz. To tak jak na przykład tylko mieszkańcy wioski Grunwald są jako jedyni w stanie TAK NAPRAWDĘ zidentyfikować się z wydarzeniami z roku 1410.
Stone_D
 
Posty: 17
Dołączył(a): maja 8 2005 - 14:57:09

Postprzez Ijon » czerwca 6 2005 - 00:54:27

Fanie2, to miło że chcesz przepraszać w moim imieniu, ale kogo i za co? Czyżbyś był tak samo ograniczony jak autor owego tematu? Nie wierze w to, w innych threadach wypowiadasz się sensownie.
Ijon
 
Posty: 99
Dołączył(a): kwietnia 25 2005 - 02:14:38
Lokalizacja: Ruda Śląska

Jezu...

Postprzez fan2 » czerwca 6 2005 - 08:41:57

Ijon napisał(a):Fanie2, to miło że chcesz przepraszać w moim imieniu, ale kogo i za co? Czyżbyś był tak samo ograniczony jak autor owego tematu? Nie wierze w to, w innych threadach wypowiadasz się sensownie.


wiesz, ja mialem na mysli kogos z nickiem (tak sie mowi, nick?) 'Saynoog',

sorry, troche mnie te komputery przytlaczaja - PRZEPRASZAM - ja z planety "kartka + olowek", a nie "reka + klawiatura" ;)

glupio wyszlo...
fan2
 

Postprzez doorsik » czerwca 6 2005 - 08:56:34

to ja przepraszam ze sie wtrace, ale cieszy mnie bardzo ze to sie wyjasnilo, bo juz zwatpilam... a tak wszystko jasne :)
Obrazek
doorsik
 
Posty: 28
Dołączył(a): czerwca 4 2005 - 19:06:39
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości