Konkurs "Arsenał dziś" (Akcja pod Arsenałem)

Forum dyskusyjne o płycie "Powstanie Warszawskie" oraz o wydarzeniach sierpnia 1944 roku. Opinie słuchaczy, kontrowersje.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Konkurs "Arsenał dziś" (Akcja pod Arsenałem)

Postprzez Mrówek » marca 19 2007 - 14:32:35

Jak pewnie niektórzy wiedzą, za tydzień, czyli 26 marca jest 64. rocznica Akcji po Arsenałem, a w weekend 24-25 marca jest coroczny harcerski Rajd Arsenał.

W związku z tą rocznicą Forum Muzeum Powstania Warszawskiego organizuje konkurs na najlepsze zdjęcie z nią związane oraz na najlepszy esej dotyczący Rudego, Alka i Zośki (na jeden z trzech tematów do wyboru) .

Szczegółowe informacje znajdują się tu:
http://forum.1944.pl/index.php?showforum=37

Zapraszam serdecznie do udziału, zarówno młodszych jak i starszych.

Nagrody funduje Muzeum Powstania Warszawskiego, a honorowy patronat nad konkursem objęło Środowisko Żołnierzy AK Batalionu "Zośka" , z prezesem Witoldem Bartnickim "Wiktorem" - "Kadłubkiem" (uczestnikiem Akcji pod Arsenałem) oraz sekretarzem Stanisławem Sieradzkim "Świstem" na czele.

Pozdrawiam.
Mró. (współorganizator)
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Postprzez Mrówek » marca 21 2007 - 15:00:45

Na zachętę dodam, że wśród nagród są m.in. DVD Lao Che (jeśli jakiś laureat zażyczy sobie dostać również to) . :>

Pozdrawiam.
Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Postprzez Brzozen » marca 21 2007 - 18:09:47

"Odrobinkę" za późno dałeś znać... :(
...nadzieja rodzi marzenia. Marzenia, pozwalaja działać. Działając, można tworzyć, aby odczuć odrobinę piękna niezbędnego do życia. Tak więc mając nadzieję- ma się wszystko...

...na świecie ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej...
Brzozen
 
Posty: 40
Dołączył(a): stycznia 18 2007 - 18:55:20
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Postprzez Mrówek » marca 21 2007 - 21:37:17

Dałem znać najszybciej jak się dało, uwierz ;> .

A co się stało, kupiłeś niedawno DVD, miałeś przyjechać do Warszawy i zrezygnowałeś, czy też jeszcze coś innego?

Pozdrawiam.
Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz

Postprzez Mrówek » kwietnia 16 2007 - 15:39:56

Do końca konkursu zostały 3 dni, jeśli ktoś chce wziąć udział, to lepiej się sprężyć :> .

Pozdrawiam.
Mró.
Mrówek
 
Posty: 762
Dołączył(a): listopada 9 2005 - 15:12:35
Lokalizacja: Warszawa/Kraków/Bydgoszcz


Powrót do Płyta "Powstanie Warszawskie"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron