marzę o koncercie tylko z Gusłami....

Forum dyskusyjne o płycie Gusła.

Moderatorzy: praczas-opensources, kaszel

Postprzez khird » sierpnia 27 2005 - 01:01:56

szkoda, miejmy nadzieje, ze gdy klimat powstaniowy opadnie troche. Wszyscy ochłoną i najzwyczajniej plyta sie troche znudzi (a jednak to realne zagrozenie :P) to bedzie grane wiecej Guseł, które są strasznie niedoceniane.
khird
 
Posty: 131
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 09:55:10

Postprzez Gość » sierpnia 27 2005 - 01:12:12

khird napisał(a):szkoda, miejmy nadzieje, ze gdy klimat powstaniowy opadnie troche. Wszyscy ochłoną i najzwyczajniej plyta sie troche znudzi (a jednak to realne zagrozenie :P) to bedzie grane wiecej Guseł, które są strasznie niedoceniane.

Kawałki z "Guseł" w większośc są dość znacząco przearanżowane. Ale klimat pozostaje.
Dawno "Guseł" nie słuchałem. Muszę płyte odzyskac i odświeżyć :-)
Gość
 

Postprzez Vailey » sierpnia 27 2005 - 01:57:49

Nie sądzę, żeby taki koncert miał się odbyć w najbliższej przyszłości... musi minąć szum medialny wokół PW, wtedy można pomyśleć... No chyba że zespół dałby się namówić na koncert stricte forumowy :)
Boże! coś polskę, przez tak liczne wieki
otaczał blaskiem, chronił od bezpieki
Vailey
 
Posty: 19
Dołączył(a): maja 4 2005 - 00:36:24
Lokalizacja: Stepanekert

Postprzez Landsknecht » sierpnia 27 2005 - 03:54:31

Będzie trwało to w takim razie do circa 2 października... 8)
Tam, w wagonie, kira ostra
Szyby lecą, dziwy szczą
Jedzie pociąg anarchistów
Wolna droga, dalej stąd
Landsknecht
 
Posty: 426
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 19:37:05
Lokalizacja: Wola :-) Księstwo Mazowieckie

Postprzez Piotrek_Dąb » sierpnia 27 2005 - 12:25:01

Valdas napisał(a):A "Klucznik" w wersji akustycznej rządzi!

Przypomina mi się ich koncert w Gdańsku, na bisa wyszedł już chyba tylko Spięty i bodajże Krojc. To "o-o-oo-ooo" tak sie skróciło ze sam nie wiedziałem kiedy kończyć. Naprawde nie zapomniane przeżycie dla ludzi ktorzy wiedzieli o co chodzi :)
Piotrek_Dąb
 
Posty: 70
Dołączył(a): sierpnia 7 2005 - 13:08:52
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Postprzez misiek » sierpnia 31 2005 - 22:34:03

eh... na szczescie dane bylo mi to zobaczyc i uslyszec (+ Stare Miasto na koniec) jakis czas temu w B-stoku... koncert swietny mimo malej publiki .... pysznie bylo :!: pzdr.
misiek
 

Postprzez przede_wszystkim_muzyki » września 12 2005 - 10:08:00

Piotrek_Dąb napisał(a): Przypomina mi się ich koncert w Gdańsku, na bisa wyszedł już chyba tylko Spięty i bodajże Krojc. To "o-o-oo-ooo" tak sie skróciło ze sam nie wiedziałem kiedy kończyć.

Na koncercie w Warszawie, gdy już się zbierałem do wyjścia też usłyszałem nagle za plecami piękne 'o-o-o-oo-ooo'. Łezka w oku się zakręciła, bo ostatni raz słyszałem to na żywo w 2002 roku w Lublinie, jednak w wersji bardziej zbliżonej do studyjnej.
Stare Miasto, Stare Miasto, nanananananana...
Mamy rozkaz Cię utrzymać albo nanananana...
przede_wszystkim_muzyki
 
Posty: 19
Dołączył(a): czerwca 21 2005 - 14:10:12
Lokalizacja: Lublin

Postprzez MaR » września 12 2005 - 14:02:18

przede_wszystkim_muzyki napisał(a):
Piotrek_Dąb napisał(a): Przypomina mi się ich koncert w Gdańsku, na bisa wyszedł już chyba tylko Spięty i bodajże Krojc. To "o-o-oo-ooo" tak sie skróciło ze sam nie wiedziałem kiedy kończyć.

Na koncercie w Warszawie, gdy już się zbierałem do wyjścia też usłyszałem nagle za plecami piękne 'o-o-o-oo-ooo'. Łezka w oku się zakręciła, bo ostatni raz słyszałem to na żywo w 2002 roku w Lublinie, jednak w wersji bardziej zbliżonej do studyjnej.


muszę powiedzieć, że ja też usłyszałem to ooo-o-o-oo-ooo tylko że w Płocku na rockowych ogródkach :twisted:
Od ołowiu płuco zgniło...
MaR
 
Posty: 130
Dołączył(a): sierpnia 29 2005 - 01:52:02

Postprzez Wurst » października 16 2005 - 14:27:33

Z programem wyłącznie "Guslowym" L.C. mógłby wystąpić na Castle Party :P :P :P
Z pewnością przypadłby do gustu "czarnym" a poza tym wreszcie byłoby to coś bardziej średniowiecznego niz gotyckiego...co dobrze zrobiłoby tej imprezie
Wurst
 
Posty: 18
Dołączył(a): lipca 31 2005 - 15:04:33
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Did » października 16 2005 - 14:42:22

tyle ze nie usmiecha mi sie placic 60zl na wejsciowke jednodniowa na CP zeby uslyszec tylko Lao Che...
Did
 
Posty: 33
Dołączył(a): października 15 2005 - 10:56:54
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Postprzez Wurst » października 16 2005 - 15:12:09

Na CP poza koncertowymi atrakcjami masz przecież jeszcze zawsze powalający pokaz gotyckiej mody :)
Jak dla mnie to calkiem fajne miejsce, nawet gdy 70% muzy tam nie trawię.
Wurst
 
Posty: 18
Dołączył(a): lipca 31 2005 - 15:04:33
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bastor » października 20 2005 - 18:25:07

Pamietam ze na CP byly same zblazowane osobistosci. Nie mozna bylo normalnie zamienic slowa tylko caly czas ktos mruczal pod nosem , smierć , smierć .... ewakuowalem sie stamtad czym predzej . Jednak moj znajomy mial zgoła inne doswiadczenia na CP - udalo mu sie wkreic miedzy dwie mlode , dominujace kobiety . Farciaz:)
bastor
 
Posty: 1059
Dołączył(a): kwietnia 24 2005 - 00:00:00
Lokalizacja: Droga na Ostrołękę

Postprzez maciek » kwietnia 16 2008 - 22:29:06

a moim marzeniem byłby koncert z samymi Gusłami, lecz w jakimś opuszczonym zameczku, po zmroku, najlepiej bez świateł :) Tak, że na wiedźmie, czy kacie chciałoby się z tego zameczka wiać czym prędzej. To by było niewymowne przeżycie, wręcz jakaś ekstaza.
maciek
 
Posty: 153
Dołączył(a): maja 29 2007 - 16:10:24
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Ala » kwietnia 17 2008 - 16:36:47

maciek napisał(a):a moim marzeniem byłby koncert z samymi Gusłami, lecz w jakimś opuszczonym zameczku, po zmroku, najlepiej bez świateł :) Tak, że na wiedźmie, czy kacie chciałoby się z tego zameczka wiać czym prędzej. To by było niewymowne przeżycie, wręcz jakaś ekstaza.

Kolega mi ostatnio opowiadał, że był na takim koncercie- 2003 rok zamek książąt mazowieckich w Ciechanowie- EKSTAZA, dokładnie tak.

Zagrajcie, proszę.

:)
Ala
 
Posty: 142
Dołączył(a): stycznia 17 2008 - 23:10:53
Lokalizacja: z wioszy.

Postprzez gad44 » kwietnia 20 2008 - 16:37:28

A na czyim koncercie był w Ciechanowie? Co do zamku to czy ja wiem czy ten Ciechanowski jest taki fajny... 4 ściany, 2 wierze i nic poza tym za bardzo. Tylna ściana jest bardzo użyteczna bo zbiera się tam cała ciechanowska śmietanka - piją, palą i robią rożne mniej lub bardzie legalne rzeczy :D
Zlituj się, mówię do niego, czy ty rzeczywiście chcesz być takim jakim jesteś, zaproponować ludziom swoją osobę na miejsce Chrystusa?
gad44
 
Posty: 314
Dołączył(a): lutego 24 2008 - 16:19:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyta "Gusła"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron